0 oy
428 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bugün gittim doktora bebek yok diğer doktor gibi mol gebelik şüphesi var olmayabilir ama sağlıklı bir kese değil kürtaj dedi çıkan parçalar patolojiye gönderileceği için özel kliniklerde olmak istemiyorum fakat anestezi olmadan yapıyorum anestezi için ayrıca gün alıp beklemen gerekiyor dedi dayanılmaz bir durum mu ?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem devlette kürtaj oldu aneztezi vermiyorlar orda canlı canlı yapıyorlar canını çok fena yaktıklarını söyledi gelin kürtaj oldu özele gitti aneztezi aldı daha  rahat oldu 
(2,886 puan) tarafından
Yanlış bilgi vermemiş 2 sene önce aynı muamele gördüm haberim olmadan beni kürtaja aldılar ve bayitmadilar öldüm sandım eşimi istiyorum dediğimde de beni masadan kaldırmadılar
tarafından
İstanbul’da oldu bunlar kızlar gerçekten devlette bu durumlarda iyi muamele görmek binde bir şans
(7,195 puan) tarafından
İstanbul da hangi hastane kdr
(5,645 puan) tarafından
Doktorların kötü olmasını anlarım da hastane imkanlarının bu kadar düşük olması üzücü
(140 puan) tarafından
Maksimum 2 sene demişsinizde ben geçen sene oldum değişmiş  olabilir
-Reklam-
0 oy
(3,698 puan) tarafından
Anestezi olmadan dayanamazsın 
tarafından
Bende travma yaşamak istemiyorum
0 oy
tarafından
Ay canım üzüldüm geçmiş olsun 
tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Ben devlet hastanesinde anestezi ile oldum uyandığımda öyle dayanılmayacak bir ağrım yoktu kendim giyindim yürüdüm sorun olmadi
tarafından
Canım işte doktor ben anestezi ile yapmıyorum ama anestezi istiyorsan özellikle ayrıca gün alman gerek dedi
tarafından
Devlet hastanesi mi bunu söyledi canim
tarafından
Üniversite hastanesi
(7,195 puan) tarafından
Gün almayı bekle bence eğer senin sağlığıni tehlikeye atan bir durum yoksa . Benim 6. Haftadan sonra gelişmedi ha gelişti ha gelişecek diye diye 11.haftada kürtaj olmuştum anestezi ile
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Anestezi olmadan çok aci çekersin bu arada geçmiş olsun üzüldüm senin için
tarafından
Saol canim bende korkuyorum
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Annem geçen gün küçük bir parça verdi onun acısıyla 2 gün yattı. Kürtaj çok zor bir işlem içini oyuyorlar. İmkanın varsa çevre ilçelerdeki devlet hastenesine üniversite hastenesine git. Bende kürtaj yaşadım devlette. Anestezi ile oldum. Uyandığımda sadece çok hafif adet sancisi yaşadım. Başka türlü dayanamazsın 
tarafından
Baana klinik doktoru büyük bir hastaneye git dedi o yüzden üniversitesi Hastanesi'ne gittim
(1,003 puan) tarafından
Üniversite hastanesi değil de devlete görünsen..yok mu orada vardır illaki. Bir arkadaş tutturmuş devlet anestezi yapmıyor diye ama öyle bir şey yok yani yapiyorlar. Anestezisiz olma çok canın yanar. Annem hâlâ anlatırken gözleri doluyor. Eskiden bir de daha zor koşullar şimdi öyle değil.
tarafından
Anestezi ile yapmiyorum dedi bana da ama yönetimle görüşüp Öyle gün alabilirsem alicam yoksa başka bir çözüm yapicam
(1,003 puan) tarafından
Antepli misiniz siz. Bende Birecikliyim. Burdaki devlet hastenesi ve nizipteki anestezi ile yapıyor.
tarafından
Evet antepdeyim
0 oy
(486 puan) tarafından
Lokal anestezi olursa o tarafı uyuşturuyorlar hissetniyorsun

Ama sonradan istifra etmiştim ben
tarafından
Bulantı çok oluyormus galiba evet
(486 puan) tarafından
Ama kısa surdu hicbir sey hissetmedim kalkip yurudun üstümüvs giydim
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Çok canın yanar deneme bile ben oldum çok kötü 
tarafından
Cidden mi ya
(7,407 puan) tarafından
Ciden canım zor çok ağrın olur
tarafından
Ayy iyice vazgeçtim
(7,407 puan) tarafından
Vazgeç zaten canım
0 oy
(1,889 puan) tarafından
Ben özelde olmuştum kendi kadın doğum dr um olduğu için devlette hiç bakmadım bile psikolojim kötüydü direkt olsun bitsin diye başka bakmadım bile şükür çok sorun yaşamamıştım. Anestezisiz tavsiye etmem kendi fikrimce.
tarafından
Klinik doktoru büyük bir hastaneye git dedi mol biraz riskli oluyormuş sanırım
(1,889 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ama riskli diyosun bence randevunu bekle  sakın anestezisiz olma o psikoloji mahveder insanı zaten
tarafından
Bende öyle düşünüyorum doktor sana bağlı falan defi ama demekki acı verici
(1,889 puan) tarafından
İllaki canım hiç riske atma mümkünse. Tekrar geçmiş olsun
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Devlette kürtaj olduk canım ben kalbi durmuştu meleğimin hiç bişey hissetmedim ben olurken seruma bi ilaç enjekte etti uyur muyum diye sorgularken işlem bitmiş bile
tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Arkadaşımın bebeği daha çok yeni iken eşi ile ayrılma aşamasına girmişti anestezi olmadan özel bir yerde kürtaj oldu canlı canlı çok zor oluyormuş rahimin dışarı çıktığını hissettim dedi anestezi ile olması için gün al canım canlı canlı yapma 
tarafından
Ayy okurken bile içim cekildi
(8,322 puan) tarafından
Benimde anlatırken çekilmişti canım rabbim yardımcın olsun inşallah
0 oy
(208 puan) tarafından
3 sene önce bende boş gebelikten oldum anestezi falan vermedilwr sormadılar da direk yaptılar bilmiyordum o kdar aci cekecegimi canımdan can aldilae çığlık çığlığa kaldım sonra tekrar düşük yaptım ama hastaneye falan gitmedim evde yaptım 
tarafından
Aman Yarabbi ya yok ben anestezisiz asla yapmam artık çok geçmiş olsun
(208 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canm
0 oy
(796 puan) tarafından
Canım aklın varsa anestezı al cok zor dayanılmaz bı acı o aletlerı canlı canlı sokup ıcerıyı temızlıyolar ay yazarken bıle bı fena oldum ben cok acı cektım 
0 oy
(738 puan) tarafından
Devlette oldum bayılttılar hiç hissetmedim 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Riskli gülüm tüm uyutulman gerek 
0 oy
(5,645 puan) tarafından
Arkadaşım ve annem canlı yapmışlar çok zor ve acılı olduğunu söylediler ben o yüzden anestezi istedim dediğin gibi 3 4 gün bekledim kürtaj oldum hiç bir şekilde ağrı sancı hissetmedim anestezi ile 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 248 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde S.polat (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 533 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 627 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu