0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

36 haftalık hamileyim 

Kramp girdi bugün istirahat etmek istedim erkence uyumak istedim eşim geç gelecek aradım yemek yedin mi diye yemedim dedi bende dolapta yemek var hazır yersin gelince dedim yememm ben sen yat dedi neden yemez diye sormayın benim hazırlayıp sofrayı benim koymam lazımmış hastayken bana destek olacağı yerde yaptığı doğru mu doğuma az kaldı psikolojikmende rahat değilim zaten birde böyle yapması normal mi dolapta yemek hazır zaten masaya kurup yemek çok mu zor olsa gerek 

Bir kerede memlekete annemgile gittim kahvaltı yapmamış saat 12 olmuş aradım neden yapmadın diye sen yoksun diyor siizn eslerde böyle mi 

31 Cevaplar

0 oy
(7,138 puan) tarafından
Eşim öyle biri değil çok şükür. Kendi işini kendi yapar yapmadığı zamanlarda da kızarım. bebeğimiz var sonuçta tüm yükü ben omuzlarıma alacak değilim. Bence sessiz kalmamalıdın hadi şimdi sorun değil ama çocuk olunca nefes almaya vakit zor buluyorsun o zamanlar ne yapacaksın ? Onun için demiyorum o yemez olur biter de bu adamın sana yardımcı olması gerekecek 
-Reklam-
0 oy
(2,824 puan) tarafından
Eşimde böyle. Annesi öyle alıştırmış çünkü. Geçen geldiler bana annesine estim gürledim. Eli ayağı yok mu da böyle yetiştirdin Bi altını bezlesen tamammiş diye. Ik mık diyor birşey de diyemiyor. Benim eşimde asla öyle durumda yemez. Bende kalkıp hazirlamam. Zıkkım yesin 
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Yemezse yemesin aç kalsın yatıp uyusaydin benim eşimde öyleydi başlarda ben hiç umursamadım valla banane benden önemli mi dedim yattım sonra sonra alıştı kendi hazırlamaya 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Amaaan yemezse yemesin bacı dinlenmeye bak 

Yav he he diyeceksin bazen ;)

0 oy
(521 puan) tarafından
Benim kocayı anlattın sandım canim annemler de iki gün kalsam canı çıkar kırk kere arar aç aç oturur annesin evine bile gitmez yemez beni bekler ben yemiyorum diye oda yemez bir tabak yemek koymaya erinir biz alıştık heralde yada anneden gördüğü şeyleri bizden bekliyorlar. O hastalansa peşinde dolaşırım ben hasta olsam umrunda olmaz sofra kurmaya erinir. Bencilin teki zor sabirim bitiyo bazen
0 oy
tarafından
Kız tembel eşin.normalde de hazırlarken sana hiç yardım etmiyor du? şimdi çocuk doğacak eşinin sana destek olması gerekecek o zananda senden mi beklicek herşeyi.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Canim sen yemiyor diye niye kendine dert ediniyorsun dolapta yemeğin var sonuçta yemezse de kendisi bilir. Sen amam yemiyor ac kalmasın ben hazırlıyım edeyim diye kendini zorlarsan sonunda sen üzülürsün. Dogum yapacaksın bebek durmıcak ikinci çocuk olacak hastaligi var bunun surekli önüne yemek koymak gibi bir derdin olmasın sonra çok zorlar seni. 
0 oy
(2,992 puan) tarafından
Eşim yorgun geliyor bnde cocukla akşama kadr dolan 38 haftalık hamileyim yemek varsa hazır beraber kuruyorz yoksa da ben makarna suyu koyarım o gerisini hal eder yada çocuğu yatr ben hallederim der sagolsn 
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Hamile olmasan hasta olmasan bile arada kendine bir sofra hazırlayiversin bir zahmet. Oldu olacak kaşıkla da sen yedir
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Benimkide öyle ayni vallaha
0 oy
(6,546 puan) tarafından
Hayatımda daha bunun kadar az saçma şey duydum kaşıkla bide sen otur besle istersen bir teklif et bakalım ne diycek 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,037 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 595 göst.
0 oy
3 cevap 302 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu