0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Normalde keki tatlıyı güzel yaparm bugün nefis yemek tarifinden muhallebili kadayıf deniyim dedim tarife birebir uydum bulamaç gibi oldu kimse yemedi kaynanam iki üç kaşık aldı güzel olmuş midem ağrır dedi anladım onunda begenmedigini napicam bı tepsi kadayıfı bende beğenmedim

3 Cevaplar

0 oy
(7,831 puan) tarafından

Ahaha kaynanan cok mutevaziymis ozaman :D

tarafından
Yerken suratı değişti garibimin hatırım için iki üç lokma aldı resmen kusacak gibi oldu ver anne ver zorlama kendini dedim yok güzel olmuş midem agriyo dedi:)))(
(7,831 puan) tarafından
Haha kiyamam bilmiyorumki canim ne yapilir bekletmismiydin muhallebiyi acaba ondanmi oldu az beklese belki koyulasir
tarafından
Yok kuzum 1saat buzdolabında bekledi koyuydu ama un tadı geliyodu sekersizdi çok değişik bir şey olduya
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çöpe atacaksın canım napacaksın
tarafından
Bizim tavuklar var belki onlar beğenirde yer
(6,441 puan) tarafından
Allahım yaaa :) olur bir kaç denemeyle takılma ya
0 oy
(263 puan) tarafından
Yanımda olsaydı ben yerdim bir tepsiyi çok severim muhallebiyi kadayıfı çokda güzel yaparım seninki nasil oldu canım niye begenmediniz
tarafından
Bende bayılırım kadayifa sade olunca güzel yapıyorum ama tarife göre altına üstüne muhallebi serince bulamaç oldu resmen
(263 puan) tarafından
Niye acaba muhallebisi ince mi oldu canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
13 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
2 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
0 oy
5 cevap 159 göst.
6 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ecrindogan (80 puan) tarafından soruldu

381,182 soru

11,411,237 cevap

34,953 kullanıcı

...