0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızımın bogazında kızarıklık ve beyaz yaralar vardı 6 gundur Macrol kullanıyoruz bugunde dudagında cıktı dudagına atmıs enfeksıyon sanırım böyle bır sey basınıza geldı mı doktorumuza yazdık yenı bır surup eklettı flagly adında onu kullandık ınsallah gecer ya cok tedirgin oldum. Ateş yok ama daha da yayılır mı böyle bir sey basınıza geldı mi

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(7,516 puan) tarafından
Doktora götürün birdaha
(395 puan) tarafından
Pazartesı gunu goturcem yarın pazar ya kuskulandım tedırgın oldum bıraz dudaklarına mı attı acaba
-Reklam-
0 oy
(711 puan) tarafından
Beyaz lekeler iltihaptı yüksek ihtimal. Boğaz enfeksiyonu olmuş galiba. Beyazlıklar geçtiğine göre iyileşiyor diye düşünüyorum. Dudakları da ilaçtan olabilir. Vücuda ağır gelmişse susuzluktan olmuştur belki
(395 puan) tarafından
Evet boğaz enfeksıyonu oldu burun akıntısı hıc bır sey yok bogazında beyazlıklar bıraz hafıfledı ılk gunku gıbı degıl ama tam ıyılesmedı doktorumuzda dudaklarına ellerıne poposuna atarsa haberım olsun demıstı korktum bende acaba ısırdıgı ıcın mı boule oldu yoksa dudaklarına mı attı anlamadım normalde agumentın grubunu kullanmalıyım ama alerjı suphesı nedenıyle kullanamıyoruz
(711 puan) tarafından
Hmmm doktor öyle dediyse dudaklarına atmışta olabilir. En iyisini yine doktor bilir. Yarın gider bildirirsiniz.
(395 puan) tarafından
Pazartesı gunu gıdıcez tedırgın oldum baya ya ınsallah ısırmıstır
(711 puan) tarafından
Ya sağ tarafta ki şey uçuk değilse eğer pekte ısırığa benzemiyor.
(395 puan) tarafından
Deme benzemıyor yarın bakayım gecıcek mı takıp edeyım
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Enfeksiyon canım.  Antibiyotik kullanımına karşıyım ama bu maalesef Antibiyotik siz geçmiyor.  Dudağına diline damagina bile atabilir 
(395 puan) tarafından
Macrol ıyı gelmıyor faydası olmuyor ozaman ya 5 gundur kullanıyoruz sımdı dudagına atmaması lazım ama anlamadım bende pazartesı gıdıcez doktora
0 oy
(187 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle ağzına koydugunuz şey bıçak değil dimi çok benziyor
(395 puan) tarafından
Hayır canım benım kasık sapıyla denedım
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Macrol değil de agumentine iyi gelirdi. Macrol saha çok akciğer enfeksiyonunda iyi gelir. Dudağı ateşi olmuş o nedenle uçuk olmuş. Dudağına asiklovir krem alın iyi gelir. Çok geçmiş olsun 
(395 puan) tarafından
Tamam canım yarın aldırayım hemen evet macrolun yanında ıgne vereyım dedı ama alerjı suphemız var o sebeple vermedı agumentını de kestık dudaklarımız balon gıbı sıstı agumentın ve pedıfen kullandıö hangısı alerjı yaptı bılmıyorum o seneple suan kullanamıyoruz ıkısını
(3,646 puan) tarafından
Aaa penicilin allejisi var. Yok yok agumentine olmaz. Ben de diyorum dr böyle hata yapmaz.  Sefepim de olabilir.
(395 puan) tarafından
Her zaman olmuyordu ıkı defadır dudak şişmesi oluyor daha önce de dolven kullandık dudakları sıstı bu ıkıdır ıste oldu ama hangısı alerjı yapıyor bılmıyorum daha önce hıc olmadı kullandıgımda anlamadım bu yıl boyle oldu bu sefer de pedıfen ve agumentın kullandım yarım saate sısmeye basladı
0 oy
tarafından
yuvarlak bir beyazlik var dimi tam beyaz degil de oyle gibi.. aft gibi geldi bana onun icin surup var bogazda ciktigi icin eczaneye sorabilirsin ama dedigim gibi kirmizilik ve beyazimsi bir yuvarlak
(395 puan) tarafından
Evet yuvarlak beyazlık var yarın bı bakım dudagı gecmezse eczaneye sorucam
tarafından
aft olabilir ilaclar yapiyor ama dudaktq aft olur mu bilmiyorum
0 oy
(395 puan) tarafından
Kızlar bakabılır misiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mineortac1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 763 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu

379,012 soru

11,344,943 cevap

34,808 kullanıcı

...