0 oy
642 göst.
Aile kategorisinde (1,539 puan) tarafından

Akşam gelir yemek hazırlamama yardım eder yemekten sonra sofrayı kaldırır çocukla ilgilenir ben çay yaparken çayları o doldurur hafta sonları gezeriz gündüzleri sürekli arar yazar canım bişi çeksin hemen sipariş verip eve yollar ben içerde otururken o bulaşıkları yıkar hafta sonu kahvaltıyı hazırlar kızartma felan yapar 

Şaka şaka direk gelir akşam dana gibi yatar yemeği sen yat ağzına ben katayım desem yok demez :D

28 Cevaplar

0 oy
(4,147 puan) tarafından

Okuyorum diyorum heral kocasini övuyor:)))

(4,158 puan) tarafından
Aynen öyle boşver bacım ya Allah hepimizin huzurunu mutluluğunu arttırsın bazı şeyler malesef karakter meselesi içine olmayan adama ne yapsan boş
(4,147 puan) tarafından
Kiz allah seni:))) o birazda libidoyla alakali bise.   Benim esim duskundur bana ama sevgi saygi merhamet hayat arkadasligi es arkadas bakimindan daha onceliktir. Cinsellik iki nci ucuncu hatta 4. Planda malesef. Benim oglan 14 aylik bu aralar bezi acar acmaz pi.piye elinini atiyir.  Babasi sapik diyor sapiklik olarak goruyor bunu. Ben libidosu yuksek oglumun bana cekmis diyorum mesela:)adamda hic feyz alip. Ne alaka benim dusukmu deyip gocunmuyor. Alttan alttan laf sokmamdan insan bi durup dusunur a:))
(1,539 puan) tarafından
☺️☺️☺️ libido mibido bilmiyom ama bizde bişeyler yüksek
(173 puan) tarafından
Bu yoruma kahkaha attım resmen ahahahaha
(173 puan) tarafından
Kızlar buralarda yeniyim sizin sohbete kahkaha attım yaaaa valla sizin mesajlari okuyunca arada kocama dua ettim arada beddua ettim
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından

Hahahah hayaller hayatlar..:D 

Bizimki kızartma türü ( et tavuk mangal ) yapılacağı zaman yemekte yapma ben yaparım der pek usta o işte. Ama genelde o çocukla ilgilenir ben hazırlarım sonra birlikte yer içeriz çocuğu uyuturum kahve içeriz ama genel olarak yatmak ister. Bugünde mesaiye gitti diyorum gitme diye orda memur yok amir yok pazar günü gideyim diyo burda da yok diyom senden âlâ müdür mu var evde diyo shsksgjsab 

(1,539 puan) tarafından
Kız benim kide yardım eder ama herşeyime koşamaz haliyle işe gidip geliyo bir de yorucu işi var o yüzden ben kıyamam ona
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kocaya bak be helal diyordum ki sonunu görene kadar :)
(1,539 puan) tarafından
☺️☺️☺️ azcık da böyle olsun didim
0 oy
tarafından

Valla şaka olayına gelene kadar içimden eşime baya bı yagdirdim biraz uzun olsaydı Beddua edecektim :D

(1,539 puan) tarafından
Hahaha iyikide kısa yazmışım adam ters takla atacaktı yoksa ☺️☺️☺️
0 oy
(166 puan) tarafından
Okurken milletin eşine bak birde benimkine bak ne şanssızım diyordum sona gelene kadar :)
(1,539 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ klasik türk erkeği kız
0 oy
(210 puan) tarafından

Üstte o güzel saydiklarindan bir yada 2tanesi  eksik  tamda öyle biri ... 

Kavga edersek domuz gibi:D
(210 puan) tarafından
Küsmüyor ama kendince trip atıyor bende de işlemiyor bu tarz şeyler ...yuru anca gidersinnnnn diyip umursamam ama sağolsun hakkı çok... Allah razı olsun:D
(1,539 puan) tarafından
Amin cnm benim ki küsüyordu artık baktı o napsa aynısını bende yapıyom oda küsmeyi bıraktı ben küsünce benim surat hareketlerimi yapıyo göz devirmemi felan gülesim geliyo bende çabuk gülen küsemeyen biriyim hemen barışıyom kıyamıyom kerataya☺️☺️
(210 puan) tarafından
Hahah ne güzel rabbim sizi birbirinize bağışlasın  ne kocalar var şükür  vallahi bende çok seviyorum eşimi bazen ayar olsamda ... düşünüyorum her zorluğuna o beni toparladı sağolsun
(1,539 puan) tarafından
Amin cnm amin rabbim başımdan eksik etmesin öküzdür möküzdür ama evimin direği kapımın küreğidir cavır
(210 puan) tarafından
Hahahaha  allah seni:D
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kız okuyunca dedim bu kadın kafayı mı yemiş buraya yazmış nazar değer diye bir de ahajhssh
(1,539 puan) tarafından
☺️☺️☺️ tam deyecekti ki ucundan döndü ☺️☺️
0 oy
(711 puan) tarafından

Akşam buna benzer Bi post görmüştüm. Şimdi yine görünce sinir oluyordum kiiii ters köşe yaptın.. :D

(1,539 puan) tarafından
Severiz ters köşeleri ☺️☺️
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız bı an daha ne istiyor böyle koca bulmuş diye okurken sonunda kendi kocama sukretim 
(1,539 puan) tarafından
Kız benim kocam iyidir Allah ondan razı olsun
0 oy
(294 puan) tarafından
Okurken içerde dana gibi yatan kocam kalktığında nasıl kavga ederim planları kurdum yemin ederim ya valla yazdıklarınin sadece bı iki tanesini yapsalar be ama nerde anca calisyiruz desinler anca telefon anca arkadaş ortamı 
(1,539 puan) tarafından
Yok kız yapıyo kocişim sonunu espiri olsun diye yazdım tm yatar eder ama yardım eder sofrayı toplar kızımıza bakar
0 oy
(12,574 puan) tarafından
Gece 2de kapatıp geliyor ezana kadar oturur takılırız 

yemek seçmez yapmadıysam da bi şeyler pişirır yer 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sadece hafta sonu mutfağa beraber girer yemek yaparız onun dışında 12 saat işe gidiyor gelir gelmez uzanır 
(1,539 puan) tarafından
Bizim hafta sonumuz da yok cnm eşim nadiren izin alıyo onda da hastaneye felan gidiyoruz ki eşim bana yardım eden bir insan sadece postu öyle komiklik olsun diye açtım azda gülmeye ihtiyacımız var
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sonunu böyle beklemiyordum bende maşallah maşallah diye okuyorum bir sona geldim hah dedim işte bu klasik türk erkeği 
(1,539 puan) tarafından
Klasik balkonlu türk erkeği ☺️☺️☺️
(7,036 puan) tarafından
Ay evet bak onu unutum
0 oy
tarafından
Aaa bende sasirarak okyorum yok canm boyle bi koca olamaz doyorum
(1,539 puan) tarafından
Kız var yazdıklarım hep doğru sonuna şaka diyerek öyle ekledim yoksa Allah razı olsun çocukla ilgilenir eve yardım eder geçen camlarımı sildi ben gebeyim birde gebe iken çok sıkıntılı zamanlar geçiriyorum kızım da aşırı hareketli saolsun kocam destekçim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Benim esimden bahsetmissin:D
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Büyük kısmı doğru sağ olsun çok yorgun olmadığı sürece hep yardımcı olur. Allah razı olsun.
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benimkide öyle cnm ama çok yoruluyor bende sesimi çıkarmıyorum 
0 oy
tarafından
Ahaha ayy kız yazının başını okuyunca bu kız delirmiş mi nazar edcek kocasına dedim. Sonra alt yazını görünce baya bir güldüm :D benim koca da en altta yazandan
0 oy
(8,898 puan) tarafından

Böyle erkeklerde var :D

0 oy
(1,048 puan) tarafından

İlk başka okuyunca içimden dedim bu koca herhalde dünyalı falan değil dünyalı olsa bile türk değil dedim kiii sonunu görene kadar:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
0 oy
19 cevap 632 göst.
0 oy
37 cevap 367 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
89 cevap 1,456 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,095 soru