0 oy
645 göst.
Aile kategorisinde (1,538 puan) tarafından

Akşam gelir yemek hazırlamama yardım eder yemekten sonra sofrayı kaldırır çocukla ilgilenir ben çay yaparken çayları o doldurur hafta sonları gezeriz gündüzleri sürekli arar yazar canım bişi çeksin hemen sipariş verip eve yollar ben içerde otururken o bulaşıkları yıkar hafta sonu kahvaltıyı hazırlar kızartma felan yapar 

Şaka şaka direk gelir akşam dana gibi yatar yemeği sen yat ağzına ben katayım desem yok demez :D

28 Cevaplar

0 oy
(4,240 puan) tarafından

Okuyorum diyorum heral kocasini övuyor:)))

(1,538 puan) tarafından
☺️☺️ överim beeen oniii ☺️☺️☺️
(4,240 puan) tarafından
Kuzenimin esi oyle valla nasi yapmis nasi etmis adami parmaginda oynatio. Bi ara pupg mi ne oyun oynuo
Us koca adama oyunu yasakladi sildirdi telefondan.  Bazen resim atarim esim yatio hala darlandik diye .Nasi musade ediosun uyumasina ben asla izin vermem. Der ulan koskoca adama hayir uyuyamassin mi diyim:) kuzenim
Dio iste. Kocasida tapio mubarege ne derse kulu kolesi oluo nasi becermis nasi etmiise adam kuklasi resmen
(1,538 puan) tarafından
Oda abartmış cnm
(3,120 puan) tarafından
Casperiye kuzenin ile alâkalı değil kız muhtemelen kocası ya aslan burcudur. Benim eşim de öyle.
tarafından
Böyle kocası tapan kadinlarin gidip bacak arasına bakmak istiyorum acaba altın mi onların benimle onların arasındaki farkı bulmak istiyorum çünkü dış görünüşe bakınca benim gördüğüm kadarıyla ben daha güzelim artık orayı merak ediyorum hahhahah
(4,240 puan) tarafından
Leyla aynn bazen bende derim seyin altindan heralde diye. Vunku kuzenimde bi o kadar ter kokar sisman yedigine ictigine dikkat etmez ozguven tavan. Kocam boyle seviyor beni deyip cikio isin icinden:) gecelik  mecrlik  sx.i koyafetler mesela ben cok ipli sevmem kokoreç gbi cikar  heryan cirkin gizukur sahsen manken gbi olmak gerek oyle seyleri tasimak icin. Tamm es  o anda gizu kusur gormez ama ben rahat edemem:)kuzenim 100 kusur kilo hic umursamaz. Mschline lastik. Seyi gibi bogum bigum giyer:)) ben sogurum sahsen esimi oyle gors:). Ve mesela ccklari da okadar uslu ki ccklarin sesini konusmaya basladiginda anca duyyorum kedi gibi kirildanirlar ucude . Aglama zirlama bigurme yok ccklarda . Hele ilk ccgu derim oturt bi koseye sandalyeye 20 25 sene sonra hadi oglum artik okudun ettin bide askerligini yap degip askere ugurlarsin. Kendi kendime buyuyor mubarekler nasi cikardin boyle cck. Derim
(1,538 puan) tarafından
Leyla bende öyle diyom yengeme abim çok düşkün a.nda bal mı geceleri yediriyon diyom sırıtıyo pislik gelin
(4,240 puan) tarafından
Kasim dogumlu kocasi. Bi ccguyla ayni gun dogumu esinin de hatirlamiom hangi gun. Yok kocasinin ilk sevgilisi. Cocugun aile carsafli falan cck yatili okullarda falan  kari kiz yuzu gormeden buyumus. Lisede imamhatiplerin puani dusuyor diye duz liseye gectiler ikisi de duz liseye gecince orda tanistilar. Kuzanim. K.sarn onde gideniydi de esinin ilk gordugu kadin:) bence ondan. Adam yokluktan bitek karisini girmus demekki tapio o sekil dusunuorum.  Allah sasirtmasin boyle gozu hic bise gormeyeninde gozu bi acilirsa elde avucta da tutulmaz karisina tapsin daha iyi:)
(1,538 puan) tarafından
Heee görmeyince altın bellemiş adamcık ☺️
(4,171 puan) tarafından
Ahaha kız bunlar nasıl yorumlar sabah sabah kahkaha attım Allah iyiliğinizi versin ☺️❤️
tarafından
Valla benim etrafımda da var böyle kadınlar hele biri var valla bacakları erkek bacağı gibi simsiyah kıllar kıldan teni görünmüyor bide demez mi benim eşim alma diyor öyle dokunmak istiyoru öyle yalamak istiyor diyor yoksa bende almak istiyorum başımdan kaynar sular döküldü resmen benim ****** eşim şu pürüzsüz bacaklarıma bembeyaz bacaklarıma ne güzel bacaklarin var demedi bı gün öküz herif.onlarin kocaları mi ****** benim kocam mi ****** çözemedim inan
(4,171 puan) tarafından
Leyla Yaa ahahaha her şeye de inanmayın kuzum kimi de dışarıya öyle yansıtıyor kıllı bacak yalamak isteyen adam mı olur ıykk midem kalktı sabah sabah
tarafından
İnan bu çok yakınım biliyorum kocası gözünün içene bakıyor adam bütün aileni karşısına aldı hepsini sildi kızın tarafına geçti kız öyle istediği için
tarafından
Diyorki eşimi geri çevirdiğimde eşim neden beni kendinden mahrum ediyorsun deyip trip atıyormuş yani bu ikisi benim psikolojimi bozdu resmen hep boyleler
(4,171 puan) tarafından
Ooo maşallah o zaman haklısınız ne var bunlarda bizden farklı acaba bu kadar düşkünler ya bende hep eşim bana düşkün olsun isterdim yani kıllı bacağımı yalamasın tabi ama :)) ne bileyim her şeyde önceliği ben olayım beni düşünsün sürekli kur yapan bir adam olsun falan tarzında ama hödük düşünür de belli etmez hiç
tarafından
Susam o zaman bende kendime öyle moral veriyim sorun benim kocamda değil onların kocalarinda hahahh sabah sabah gene moralim bozuldu
(4,171 puan) tarafından
Misal amcamla yengemin ilişkisini çok beğenirdim o zaman daha çocuktuk amcam piknikte vs yengeme laf atardı ederdi utandırırdı düşkün oldugunu belli ederdi yani bende eşim öyle olsun diye ordan istedim sanırım hani bana kur yapsın Bi ortamda bile olsa beğendiğini hissetirsin falan ama nerede hayaller hayatlar bizimki
(4,171 puan) tarafından
Valla anlattın benim de morelim bozuldu ahaha :)) ne kocalar var diye :)) boşver onların kocaları da abartmış diye kendimizi teselli edelim biz :))
tarafından
Valla hiç sorma ya böylelerini görünce kocamizdan soguyacaz artık
(4,171 puan) tarafından
Aynen öyle boşver bacım ya Allah hepimizin huzurunu mutluluğunu arttırsın bazı şeyler malesef karakter meselesi içine olmayan adama ne yapsan boş
(4,240 puan) tarafından
Kiz allah seni:))) o birazda libidoyla alakali bise.   Benim esim duskundur bana ama sevgi saygi merhamet hayat arkadasligi es arkadas bakimindan daha onceliktir. Cinsellik iki nci ucuncu hatta 4. Planda malesef. Benim oglan 14 aylik bu aralar bezi acar acmaz pi.piye elinini atiyir.  Babasi sapik diyor sapiklik olarak goruyor bunu. Ben libidosu yuksek oglumun bana cekmis diyorum mesela:)adamda hic feyz alip. Ne alaka benim dusukmu deyip gocunmuyor. Alttan alttan laf sokmamdan insan bi durup dusunur a:))
(1,538 puan) tarafından
☺️☺️☺️ libido mibido bilmiyom ama bizde bişeyler yüksek
(173 puan) tarafından
Bu yoruma kahkaha attım resmen ahahahaha
(173 puan) tarafından
Kızlar buralarda yeniyim sizin sohbete kahkaha attım yaaaa valla sizin mesajlari okuyunca arada kocama dua ettim arada beddua ettim
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından

Hahahah hayaller hayatlar..:D 

Bizimki kızartma türü ( et tavuk mangal ) yapılacağı zaman yemekte yapma ben yaparım der pek usta o işte. Ama genelde o çocukla ilgilenir ben hazırlarım sonra birlikte yer içeriz çocuğu uyuturum kahve içeriz ama genel olarak yatmak ister. Bugünde mesaiye gitti diyorum gitme diye orda memur yok amir yok pazar günü gideyim diyo burda da yok diyom senden âlâ müdür mu var evde diyo shsksgjsab 

(1,538 puan) tarafından
Kız benim kide yardım eder ama herşeyime koşamaz haliyle işe gidip geliyo bir de yorucu işi var o yüzden ben kıyamam ona
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kocaya bak be helal diyordum ki sonunu görene kadar :)
(1,538 puan) tarafından
☺️☺️☺️ azcık da böyle olsun didim
0 oy
tarafından

Valla şaka olayına gelene kadar içimden eşime baya bı yagdirdim biraz uzun olsaydı Beddua edecektim :D

(1,538 puan) tarafından
Hahaha iyikide kısa yazmışım adam ters takla atacaktı yoksa ☺️☺️☺️
0 oy
(166 puan) tarafından
Okurken milletin eşine bak birde benimkine bak ne şanssızım diyordum sona gelene kadar :)
(1,538 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ klasik türk erkeği kız
0 oy
(210 puan) tarafından

Üstte o güzel saydiklarindan bir yada 2tanesi  eksik  tamda öyle biri ... 

Kavga edersek domuz gibi:D
(210 puan) tarafından
Küsmüyor ama kendince trip atıyor bende de işlemiyor bu tarz şeyler ...yuru anca gidersinnnnn diyip umursamam ama sağolsun hakkı çok... Allah razı olsun:D
(1,538 puan) tarafından
Amin cnm benim ki küsüyordu artık baktı o napsa aynısını bende yapıyom oda küsmeyi bıraktı ben küsünce benim surat hareketlerimi yapıyo göz devirmemi felan gülesim geliyo bende çabuk gülen küsemeyen biriyim hemen barışıyom kıyamıyom kerataya☺️☺️
(210 puan) tarafından
Hahah ne güzel rabbim sizi birbirinize bağışlasın  ne kocalar var şükür  vallahi bende çok seviyorum eşimi bazen ayar olsamda ... düşünüyorum her zorluğuna o beni toparladı sağolsun
(1,538 puan) tarafından
Amin cnm amin rabbim başımdan eksik etmesin öküzdür möküzdür ama evimin direği kapımın küreğidir cavır
(210 puan) tarafından
Hahahaha  allah seni:D
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kız okuyunca dedim bu kadın kafayı mı yemiş buraya yazmış nazar değer diye bir de ahajhssh
(1,538 puan) tarafından
☺️☺️☺️ tam deyecekti ki ucundan döndü ☺️☺️
0 oy
(710 puan) tarafından

Akşam buna benzer Bi post görmüştüm. Şimdi yine görünce sinir oluyordum kiiii ters köşe yaptın.. :D

(1,538 puan) tarafından
Severiz ters köşeleri ☺️☺️
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız bı an daha ne istiyor böyle koca bulmuş diye okurken sonunda kendi kocama sukretim 
(1,538 puan) tarafından
Kız benim kocam iyidir Allah ondan razı olsun
0 oy
(295 puan) tarafından
Okurken içerde dana gibi yatan kocam kalktığında nasıl kavga ederim planları kurdum yemin ederim ya valla yazdıklarınin sadece bı iki tanesini yapsalar be ama nerde anca calisyiruz desinler anca telefon anca arkadaş ortamı 
(1,538 puan) tarafından
Yok kız yapıyo kocişim sonunu espiri olsun diye yazdım tm yatar eder ama yardım eder sofrayı toplar kızımıza bakar
0 oy
(12,716 puan) tarafından
Gece 2de kapatıp geliyor ezana kadar oturur takılırız 

yemek seçmez yapmadıysam da bi şeyler pişirır yer 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sadece hafta sonu mutfağa beraber girer yemek yaparız onun dışında 12 saat işe gidiyor gelir gelmez uzanır 
(1,538 puan) tarafından
Bizim hafta sonumuz da yok cnm eşim nadiren izin alıyo onda da hastaneye felan gidiyoruz ki eşim bana yardım eden bir insan sadece postu öyle komiklik olsun diye açtım azda gülmeye ihtiyacımız var
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sonunu böyle beklemiyordum bende maşallah maşallah diye okuyorum bir sona geldim hah dedim işte bu klasik türk erkeği 
(1,538 puan) tarafından
Klasik balkonlu türk erkeği ☺️☺️☺️
(7,036 puan) tarafından
Ay evet bak onu unutum
0 oy
tarafından
Aaa bende sasirarak okyorum yok canm boyle bi koca olamaz doyorum
(1,538 puan) tarafından
Kız var yazdıklarım hep doğru sonuna şaka diyerek öyle ekledim yoksa Allah razı olsun çocukla ilgilenir eve yardım eder geçen camlarımı sildi ben gebeyim birde gebe iken çok sıkıntılı zamanlar geçiriyorum kızım da aşırı hareketli saolsun kocam destekçim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benim esimden bahsetmissin:D
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Büyük kısmı doğru sağ olsun çok yorgun olmadığı sürece hep yardımcı olur. Allah razı olsun.
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benimkide öyle cnm ama çok yoruluyor bende sesimi çıkarmıyorum 
0 oy
tarafından
Ahaha ayy kız yazının başını okuyunca bu kız delirmiş mi nazar edcek kocasına dedim. Sonra alt yazını görünce baya bir güldüm :D benim koca da en altta yazandan
0 oy
(8,937 puan) tarafından

Böyle erkeklerde var :D

0 oy
(1,048 puan) tarafından

İlk başka okuyunca içimden dedim bu koca herhalde dünyalı falan değil dünyalı olsa bile türk değil dedim kiii sonunu görene kadar:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
0 oy
19 cevap 639 göst.
0 oy
37 cevap 368 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
89 cevap 1,457 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,002 soru