0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (210 puan) tarafından

Hayatınızda unutamayacağınız yasadiginiz tramvaniz nedir... Benim canım babam hala o günü yasiyorum son nefesini verişi gözümün önünden hiç gitmedi ve hastalığının ilerleyisi ... Allah kimseye kanser illetiyle sınamasın rabbim evlerden uzak tutsun...:( çok zor çok 

5 Cevaplar

0 oy
(7,251 puan) tarafından
O nalet akşam silemiyirum kafamdan unutamıyorum

Sizede çok geçmiş olsun canım ❤️
(210 puan) tarafından
Sizede canım :( bazen çok görmek istiyorum  rüyalarıma geliyor ama okadar mutsuz ki o san hali rabbim mekanları i cennet etsin...
(711 puan) tarafından
Mutsuzsa onun adına sadaka felan ver Kuran oku sevabını ona hediye et. Artık amel defteri kapandı. Evladı olarak sen ne yaparsan o yazılacak. Zaten yapıyorsan da artır istersen
-Reklam-
0 oy
(4,146 puan) tarafından
16 ağustos abimi kaybettiğim gün hayatımın tepetaklak oldugu Bi daha hiç Bi şeyin eskisi gibi olmadığı ahh canım abim benim küçük babam nurlar içinde uyusun bazen o kadar çok özlüyorum ki kalbim acıyor 
(210 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ... mekanları cennet olsun :(
(13,824 puan) tarafından
Basiniz sag olsun :( mekani cennet olsun
(4,146 puan) tarafından
Saolun kızlar amin Allah razı olsun :(
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Mekani cennet olsun:( deprem zamani kuzenimle enistemi kaybetmem hala dun gibi aklimdadir cocuktum:(
(210 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ölümün osu busu yok ama önünde acı çekerek yada onun acı cekerek gittiği bilmek çok acı...
(13,824 puan) tarafından
Kucuktum golcuk depreminde ama cok severdim kuzenimi enistemi olum haberlerini aldigim ani asla unutmam:(
(210 puan) tarafından
:( hayat acımasız ölümün yüzü çok soğuk
(13,824 puan) tarafından
Malesef:((
0 oy
(201 puan) tarafından
Canım Annem kanserden kaybettim hiç gözümün önünden gitmiyo gülen yüzü masumluğu çok özlüyorum 7 ay oldu ve asla alışamıyorum yokluğuna..Sanki onsuz tükeniyorum artık.
(210 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin bol bol dua yapacak neyimiz var... hep ne derim biliyormusun büyümeyi birşey zannettik ama büyümek beraberinde hep acıyı getirdi...
(201 puan) tarafından
Büyümek evet sadece acı getirdi keşke hep çocuk kalsaydık ve Annem in o küçük kuzusu olsaydım.. Annem pamuğum onsuzluk okadar zorki yüreğim yanıyo günlerim kabus gibi geçiyo . Rabbim yaramıza derman bol bol sabır versin inşallah bize..
0 oy
(1,237 puan) tarafından
19 ağustos abimin ölüm haberi 3 sene oldu daha dün gibi çok özledim Rabbım sanada sabırlar versin inşallah 
(1,237 puan) tarafından
Ahh canım seni o kadar iyi anlıyorum ki acısı inan hiç gitmiyor sürekli aklımda 2020 benim abimde 34 yaşındaydı çok zor çook
(4,146 puan) tarafından
Benim abim daha 26 yaşındaydı canım gençliğinin baharında evlenmeden çocuk sahibi olamadan Bi anda kaydı gitti elimizden o kadar ani Bi ölümdüki o kadar zor geldi ki yokluğu abi bambaşka bir şey Allah kimseye yaşatmasın gerçekten :(
(1,237 puan) tarafından
Amin canım ayy çok gençmiş inan çocuğu falan olunca daha zor benim abimin 4 yetimi kaldı baktıkça aklıma geliyor en küçüğü 1 yaşındaydı bilmiyor bile babasını şimdi 4 yaşında
(4,146 puan) tarafından
Ahh öyle de çok zor canım küçücük yavrular Rabbim sizlere eşine onlara sabır versin insallah
(1,237 puan) tarafından
Amin canım amin sanada sabırların en büyüğünü versin Rabbim inşallah

İlgili sorular

+4 oy
33 cevap 511 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,678 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 162 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu