0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Oğlumda tecrübesiz dik bunda öyle olmsin herşey hazır olan dedim 2 buçuk sene önce hipp mamanın 350 grmi 100 TL 800 grmi 350 ydi şimdi sadece 350 gram 400 civarına çikmiş dün gece netten uygun olandan alalım dedik kilo işi 1400 e buldum 3 kilosnu şaka gbi ya vallaa sütüm olur olmaz bilemiyorum ıslak mendil bez fiyatına da hiç giremiyorm 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bizi bu hale getirenler utansın Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah 
(2,804 puan) tarafından
Amin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki sutun yeter bence cok alma
(2,804 puan) tarafından
Netten daha uygun oluyor şimdi almişken fazla olan dedm gelemsi 1 haftayı buluyor bide 1 paket 1 hafta gitmiyor neredeyse belli olmaz sütum olur snra kesilir elimde kalsın
0 oy
(985 puan) tarafından
Bi kez post açtım geçenlerde cidden şok oldum ben de. Kızım 11aylık hiç emmedi. 350 TL diye çıktım evden markete bir girdim 420 olmuş. Aptamil kullanıyorum. Pazar günüydü bir de. Bekledim pazartesiyi. Gittim eczaneden 340 a aldık 900 gramı. O günden beri azaltmaya başladım artık. Dün çok zor dayandım içmesin yemek yesin diye. Sadece 1 şişe verdim. İnşallah böyle böyle bırakır. Yeni doğum yapacaklara Allah kolaylık versin valla. Şuncacık bebeklerin rızkından neden kesiyorlar bilmiyorum 
(2,804 puan) tarafından
Evet öyle cidden ,ben 8 aya kadr verdim ilkinde snra süte geçmiştim belli olmaz sütüm olmaz belki
0 oy
(703 puan) tarafından
Mama alma derım canım bebegıne yarayıp yaramayacagını bılemezsın alsan da cok alma boyle gerek yok sutun olacak belkı 
(2,804 puan) tarafından
İlkin de yoktu bilmedik aç kaldı bunu kullandık gaz vs yaşamadık o yüzden hipp seçtik
(703 puan) tarafından
Her bebek bır degıl canım ınsallah sıkıntı yasamazsınız paran bosa gıtmez saglıkla al kucagına
(2,804 puan) tarafından
Orasi öyle bakicaz artık mecbur bulunsun diye almak lazımdı
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Mama değil de bez alıp koyacağım bende 
(2,804 puan) tarafından
Bez de emin olamiyorsn bebeğin kilosu bez kalıpları yada pişik olma vs yarayıp yaramadigina emin olamıyor insan ,her markanın  numarası kalıbı farkli bana bı yerden geldi molfiks beybi Türki jenivill 1 numara hepsi 40 i çıkana kadr kullanicm snra slpeeye dvm
(12,589 puan) tarafından
Kızımda sleepy kullandım hiç pişik olmadı ikişer paket almayı düşünüyorum valla
(2,804 puan) tarafından
Bnde oğlumda kullandım çok güzel onu bezden kesinc kalanı ben kendim için kullanıyordum pet yerine :)) şimdi komşu getirdi bana 1 numara yeterli snra bnde sleepye dvm edicem
(12,589 puan) tarafından
Ybb mı alsam bez mi aradayım TI yapacam bu sefer
0 oy
tarafından
Bizim burada markette 240 tl dün kardeşim ebebekte baktı orada da 230 tl Hipp marka. Bezleri de 90lı 11.5 alıp stok yapıyorum. 
(2,804 puan) tarafından
Bez den emin olamıyor bebgin kilosundan faln ,elimde olsn ya zararı yok ben ilçedeyim öyle ha diyince mama bulmak zor oluyor oğlumda Aptamil aşırı gaz yapmıştı hipp combiotik hem kilo almasını hemde gaz problemi yaratmadı
tarafından
Evet Hipp iyi bende Hipp kullanıyorum. 4. Ayından beri. En son bezi a101 sitesinden almıştık. Prima orada daha uygundu. Aldığımızda 4-5 karton alıyoruz. Baya götürüyor bizi.
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Valla Allah yardımcısı olsun bebeği olan ailelerin..herşey ateş pahası olmuş. Mama bez pamuk... Pamuğa 500 llra vermek zoruma gidiyor valla
(2,804 puan) tarafından
Biberon an 85 TL verdim ,,ıslak mendil pişik kremi pudra şampuan sabun u  bir dünya şey
(8,860 puan) tarafından
Mama kullanmadık hiç ama iki oğlumun da cilt sorunu var. Islak mendil kullanmıyorum temisleme pamuguyla siliyorum. 24lu paketi 200 gibi biseye almistim. Geçen baktım 520 lira olmuş. Valla zoruma gitti
(2,804 puan) tarafından
Malesef ucuz bişi kalmadi ,

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 338 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 305 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde .SU. (4,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 343 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...