0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızlar eşim 5 te işten çıkabilirsem denize gidelim dedi. Ama ne giyicem Bi fikrim yok tesettürlüyüm. Yüzmüyorum zaten haşemam o yüzden yok. Sadece kızımı sokarım diye diz altım girer suya eğer gidersem. Ne giymem lazım yaa. Uzun ferace gibi Bi şeyim var ama altına tayt veya pantolon giymeden olmuyor düğmesi diz altımda bitiyor. Ama ne taytım ne de pantolonum var. Ne giyicem ya siz ne giyiyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Pembe gibi donla giriyom bacı ☺️☺️ bende kapalıyım ama eşim ben girmeden girmiyo bende evdeki geniş kıyafetler ile giriyorum birde sakin yerlere gidiyoruz hep 
(984 puan) tarafından
Evet biz de sakin yere gidiyoruz diğer türlüsü zaten içim almıyor. Geçen sene hamileydim koca göbekle doğru düzgün Bi şey giyememiştim dnsnsj
(1,538 puan) tarafından
Valla evelki sene hamile idim doğumdan bir gün evveline kadar girdim şimdi yine hamileyim yine giriyorum göbeğim çok çıkmıyo rahatım
-Reklam-
0 oy
(164 puan) tarafından
Denize gideceksiniz Bi hasema felan alın ke denize daha rahat edersiniz olmadı ferace giyebilirsiniz ama dediğiniz gibi altına tayt felan bisey gitmeniz gerekir tabiki ya Bi tayt alın ferace altına yada Bi hasema alın en iyisi
0 oy
tarafından
Tişört pijama
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Benim haşemam var onu giyiyorum hatta bugün sabah gittik az önce döndüm. Etrafında ödünç isteyebileceğin biri yokmu yada eşofman altı falan giyebilirsin nerenin denizine gidiceksin 
0 oy
(3,098 puan) tarafından
Ben ne hasema ile nede tesettür kıyafet ile denizde rahat edemem.7-8senedir girmiyorum her ikisi de çıkınca yapışıyor vücut hatlarını belli ediyor. Geçen sene havuza girmiştim spor salonunda.
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Deniz olan yerde yaşıyorsan al bi hasema dursun kenarda kız oyle donla taytla olur mu :)) 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Tesettur herkese açık alan ve deniz 
(1,798 puan) tarafından
Hadsizligini kendine sakla post sahibi bile değilsin
tarafından
Tesettürlü bir kadın neden denize girmesin ya hangi devirde yaşıyoruz hangi kafayı yaşıyoruz..
Tesettürlü bir kadında edebiyle denize girebilir..
(1,798 puan) tarafından
Hangi devirde yaşadığımıza gelirsek herkesin midesinin herşeyi kabul ettiği bir cağdayız ama bu benim kafam bu benim dine bakışım hassasiyetim  müslüman olduğum için Allah bana yalnis bilineni neden düzeltmedin diye sormasın diye din kardeşime yazdım ister hoşunuza gitsin ister gitmesin mesele sizin zihniyetinizdekilerin ne olduğu değil Allahın rızası
(984 puan) tarafından
Kalabalık yerde girdiğimi sandın sanırım. Ne eşim ister bunu ne de ben. Ayrıca bakanın gözüne yazık demişsin. Bakmıyoruz olay bitiyor. İsteyen istediğini giysin sen bakma yeter.
(1,798 puan) tarafından
Tamam ben yalnis anlamış olabilirim kusura bakma derdim kimseyi irdelemek değil
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Uzun bi elbise giy bence bacaklarim gozukmesin dersen de koyu bi ten corabin varsa diz alti fikan onu giy canim aklima baska gelmedi.naylonumsu esofman filan varsa o da olabilir senin veya esinin giy gitsin
0 oy
tarafından
bugunluk birsey bul ama ferace al mutlaka..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 180 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,368 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...