0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Arkadaslar cocuk bezi ve gida yardimini hangi ilgili makamlar veriyor bem 2 kere muhtarliktan erzak yardimi almistim ama daha vermiyor cocuguma yedircek bisey yok bezi yok alt acma bezlerinden idare ediyoruz durumumu anlatsam hangi ilgili makamlar yardim eder sosyal yardim dan bekliyorum hala bu arada esim issiz durumda 

6 Cevaplar

0 oy
(4,190 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Şükür sorunsuz doğru ulaşmış afiyetle kullansın yesin minik ❤️
(4,190 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım Allah senden de razı olsun keşke imkanı olan biri olsam da düzenli yollayabilsem miniğe uzaktan bir teyzesi olarak ☹️❤️

Selma ne yaptınız canım eşin iş bulabildi mi
tarafından
Senin yaptigini en yakinimdakiler yapmadı yapmıyorlar malesef Allah senin yoluna senij gibi insanlar dusursun.
Yok 2 gun daha gunluk ise gitti fatura verdik birinden borc  istedi bekliyoruz da sanmıyorum calismadigini bilen insan verirmi hic . Ben merdiven isi arastiriyorum yada gunluk ev temizliği kizimla kabul edebilecek birde eve temixlik
(4,190 puan) tarafından
Amin kuzum cümlemizin insallah ❤️
Rabbim yardımcın olsun tez zamanda feraha çıkacak işler nasip eylesin sana kızına bakacak hiç mi kimse yok kuzum ya en azından ne bileyim Bi market işine falan başvuru yapsan
tarafından
Hic yok ne ailem ne esimin tarafi onlar diger torununa bakıyorlar zaten onlarda gorusmuyorlar benim kizimi bırakırdım geldigim de cocuk hep aglardi asla kimse bakamazdi durmuyor diyip atarlardi ustume d8ger torununa 3 aylikken bakti bi benimki heryere fazlalik huysuzdur biraz benim kizim benden baska kimsede durmaz cok oda bizden kaynakli kendi dertlerimle ugrasim derken cocugumu sosyal ortama sokamadim o kafa huzuru olmadi ilgilenemedim hersey benim suçum bende artik kimseye agiz bukmeden esimde dahil sirtima alir giderim sag sola is bakarim kizimla ne yapabilirim fakan diye kizim ve ben bu dunyaya fazla geldik maddi acidan huzurumuz yok manevi anlamda hic yok belki maddi durumumuz iyi olsaydı ben ve kizim sevilirdik
(4,190 puan) tarafından
Ahh canım benim deme öyle düşünme lütfen kimsem yok deme Rabbin ver elbet bu karanlığın Bi aydınlığı var hepsi imtihan namaz kılmıyorsan başla mutlaka evinde bakara suresi oku sesli aç vakia suresi eve bereket verir derler her gün okumaya çalış lütfen bide hiç bir şey olmasa bile kızını al çık her gün biraz yürüyüs yap hava al çocugu parka götür kendini de çocugu da eve hapsedip manevi yönden iyice daraltma kendini
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Belediye, Sosyal yardım, valilik, kaymakamlık buralara da gidebilirsiniz 
tarafından
Oljmsuz oldu tekrar denicem bende
(679 puan) tarafından
Surekli dene bos bırakma Red verdi mi tekrar yap kac kısı oyle oldu alıyorlae şuan,
tarafından
O zaman pes etmicem bana da cikar bi gun
(679 puan) tarafından
Ya baktın e devletten olmuyor sosyal yardım git ordan onlar yapsın bı akraba 10. Basvur uda kabul olmuştu :)
tarafından
Aaa hadi ya insallah herkese cikar
0 oy
(1,498 puan) tarafından
Valilik olabilir belki. Allah yardımcınız olsun eşine de tez vakitte hayırlı rızık kapısını açsın bu daraldığınız günlerin misli misli ferahlığını yaşayın inşallah 
tarafından
Rabbim cok kez razi olsun duanizda yer verdiğiniz icin Rabbim herkesin yardimcisi olsun insallah bi kurtulus bekliyoruz
(1,498 puan) tarafından
Eşiniz bilerek mi çalışmıyor yoksa iş mi bulamıyor
tarafından
Cikarildi ve surekli gir cik oluyor duzenli isi yok cogu cikartiyor
0 oy
(4,190 puan) tarafından
Canım nerde oturuyorsun sen bulunduğun yere getir a101 kapıda falan geliyor mu 
(4,190 puan) tarafından
Amin kızlar Rabbim hiç birimizi darda koymasın insallah evlatlarımızla imtihan etmesin ❤️
tarafından
Amin insallah
tarafından
Canımmm Rabbim seni de hiç dara koymasın inşallah evine berekt versin şuan postu okuyunca çok iclendimm
tarafından
Iclenmeyin cok uzulmeyin basiniza gelmesin rabbim sizlere asla yasatmasin hic dua edin bize yeter
(4,190 puan) tarafından
Amin canım cümlemize insallah ❤️
0 oy
(23 puan) tarafından
Hiç biri yardım etmiyor varsa bir tanıdığın yakının torpilin bak nasıl yardım ederler.baska türlü hiçbir şekilde yardım etmiyolar eşimden ayrıldım çocuklarım var hamileyim kiraciyim sadece oğlumun engeli maaşı ve ayle desteği ile geçiniyoruz iki aydır doğru dürüst kira ödiyemiyorum  3 aydır başvuru yaptım sosyal hizmetlere  dilekçe verdik hiçbir gelen giden yok mecbur çocuklar için sabah ekmek alacak param yoktu düşün  parasızlıktan yolsuzluktan çocuklarım boynu bukukecegine ben çekerim inan tekrar gelse barışalım dese hemen kabul ederim 
tarafından
Bende e devlet uzerinden kayit oldum bi kere olumsuz oldu anlamadım ki neden cok ihtiyacimiz vardi oysa Rabbim seninde yardimcin olsun
0 oy
(625 puan) tarafından
183 sosyal hizmetleri arayıp kayıt bırakın. Eve incelemeye gelirler. Durum kötüyse yardım bağlanır.
tarafından
Tamam ben aratcam belki boyle daha hizli ilerler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kastamonuluyuz37 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

384,710 soru

11,507,965 cevap

35,165 kullanıcı

...