0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Soru yukarida

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sürekli uyur ama sarılık olmaması için en az iki saatte bir uyandırıp beslemen lazım. 
(27 puan) tarafından
Uyandiriyorum fakat huysuzlaniyor yani uyanmak istememesi normal dimi
tarafından
Normal canım. Huysuz da olsa huzursuz da olsa iki saatte bir uyandırıp besle sen.
(5,080 puan) tarafından
İlk iki bucuk ay super bebek hep uyyo. Sanki hic dogmamis gbi. :))uyku saatlerine dikkat edersen huysuzlanmaz kolay kolay heleki suan yaz gazi da cok olmaz. Ama 3 aydan sinra uyanik kalip aglama zirlama durumlari baslio
-Reklam-
0 oy
(2,648 puan) tarafından
Acıktığinda da uyanmaz 2 saate bir uyandırıp emzirmek lazım sariligi yukselir
(2,648 puan) tarafından
Emdikce gelir o süt azsa 20 25 dakika çektir canım. Çişini kontrol et bezin üstüne kağıt havlu yap 2 kat çiş sayısını bilmek için . Arada bak. Kağıt havlu olmayınca bez emiyor ya bilinmiyor . Çişi yetersizse hemen doktorla konuş
(27 puan) tarafından
Çiş sayisini nasil bilicez onu anlayamaadim ne yapmam nasil yapmam lazim yani
(2,648 puan) tarafından
Canım bezinin çiş olan yerine bir tane peçete yada havlu kagit koy. Emzirince çiş yapar zaten. 2 3 saate bir çiş yapması lazım bu arada bebeğin kaç günlük?  Emzirip gazını alınca beze bak yapmış mı peçete ıslaksa yapmıştır.  Yaptıysa peçete yenile.  Bez emiyor ya ben 2 çocuğuma da böyle yaptım çiş takibini
(27 puan) tarafından
5 günluk henuz denicem tesekkur ederim ben sadece kakasina bakiyordum
(2,648 puan) tarafından
Rica ederim canım yenidogan in doyduğu çisinden anlasilir
0 oy
(875 puan) tarafından
Yeni doğan ilk 20 25 gün sen uyandırıyorsun açıktığında bile uyanmayabilir ve evet hep uyurlar emme uyku emme uyku o şekilde gidiyor. 2 saatti geçmeden beslenmesi gerek. Her beslenme öncesi altını açarsanız hem uyanır hem daha aktif emer. 25 günde sonra kendileri uyanıyor ama yinede 40ı geçesiye kadar 2 saati aşmıycak şekilde beslemek gerekiyor 
(27 puan) tarafından
Tesekkur ederim sagolun
0 oy
(3,998 puan) tarafından
Şekeri düşer ve uyanmak istemez en azzz iki saate bir zorla kaldırılarak beslnwmeli uyuyor diye bırakmayın kan şekeri düştüğü için uyanmaz
(27 puan) tarafından
Tesekkur ederim sagolun
0 oy
(1,538 puan) tarafından
O uyur sen onu uyandır emzir en az yarım saatte bir emmesini sağla yoksa sarılık olur cnm 
(1,538 puan) tarafından
Şekeri de düşer o yüzden kendin uyandır
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Benim ki de çok uyurdu 2 3 saatte bir uyandır meme içsin yine de

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne adayiiii (298 puan) tarafından soruldu