0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar az önce kahverengi lekem geldi 6haftaligim ama ultrasonda 4haftalik çıkıyor doktor da keseyi görmüştü bebeği gorememisti bu neyin nesi korkuyorum :(

11 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Yerleşme kanaması 3 güne kadar gelebiliyor 
(157 puan) tarafından
Umarım yerleşme kanamasidir:(
-Reklam-
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Kanamaysa kork ama çok çok leke gibiyse pembe yada kahve rengi akıntı gibiyse o yerleşme arkası gelirse hemen doktora git
(157 puan) tarafından
Bugün ilk defa geldi 1kere çok az geldi pembe felan değil kırmızı da değil yani kan değildi sadece kahverengi leke o kadar hafif kasık ağrılarım oluyo ara ara sanki adet ağrısı gibi suan kan verdim idar verdim bekliyorum
(780 puan) tarafından
Şu an sizinle aynı şeyleri yaşıyorum..durumunuz nedir bebeğiniz sağlıklı gelişti mi acaba
0 oy
tarafından
6 haftalıkken bende yerleşme kanaması oluyordu. Belki öyledir ama doktora danis
(157 puan) tarafından
Umarım benimde öyledir:(
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Mutlaka doktora görün,benden oluk oluk kan gelmedi ama leke tarzinda geldi acile gittim ordaki kadın dedi ki şuan bebeğine sıkıntı yok fakat en ufak leke kan farketmez bunlar düşük tehlikesidir ne zaman leke görürsen gel dedi progestan verdi onu kullanıyorum yani ihmal etme mutlaka git en azından aklında soru işareti kalmaz 
(157 puan) tarafından
Geldim canım kan ve idrar verdim bekliyorum
(9,626 puan) tarafından
Hayırlı haberler alırsın inşallah canim,alttan veya normal ultrasonla baktılar mı
(157 puan) tarafından
Hayır daha bakmadilar sadece kan ve idrar aldılar umarım inşallah iyi haberlerlerle gelirim buraya :(
(9,626 puan) tarafından
Insallah canim yani inan burda kimsenin amacı içine korku salmak değil herkes senin iyiliğin için başından geçeni anlatmak zorunda çünkü herkesin hamileligi herkesin kanama sebebi aynı değil,bana alttan bakmislardı karından baksanız olmaz mı demiştim doktor dediki kanama alttan olduğu için alttan bakmak zorundayız dedi alttan bakmislardı o yüzden
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Yerlesme kanamasi diye dusunup ihmal etme. Yinede tehlikeli olabilir.
(157 puan) tarafından
Geldim canım idar ve kan verdim bekliyorum
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Benim üc dört gün kahve rengi leke gelmişti anlayamadım ne olduğunu beşinci gününde afedersiniz heryer batacak şekilde kanamam olmuştu ilaclarla müdahale edildi acile gitmiştim korkutmak amacım degil yani ikinci ücüncü günü bekleme canım git genede 
(157 puan) tarafından
Ben beklemedim canım direk geldim suan sonuçları bekliyorum idrar ve kan verdim
(1,056 puan) tarafından
İyi yapmışın canım inşallah iyisindir
(157 puan) tarafından
Canım post açtım beta hcg bakar misin sonuçtan anlamiyorumda
(1,056 puan) tarafından
Tmm canım
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama bi acile gitsen iyi olur ilaç verir benimde olmuştu iyi. Ki gelmişsin dediler
(157 puan) tarafından
Bende beklemedim canım geldim hemen idrar ve kan verdim sonuclari bekliyorum
(1,068 puan) tarafından
Sonuçların nasıl çıktı canım
(157 puan) tarafından
Canım post açtım istersen bak ben pek anlamıyorum sonucu ama doktora sordum sonuclsr iyi Bi sıkıntı yok diyo ama karindan bakınca kese var bebek yok hala
0 oy
(892 puan) tarafından
Bilemeyiz yerleşme kanaması daha çok açık pembe şeklinde olur Bi acile görün prulaton iğne yaparlar belki 
(157 puan) tarafından
Geldim idsr ve kan verdim sonuçları bekliyorum:(
(892 puan) tarafından
Ultrasondan bakılması lazımdı kanama alanı var mı diye
(157 puan) tarafından
Hiç bakmadilsr valla burda bekletiyolar 1saat oldu 1saat daha bekleyecegim
0 oy
tarafından

Adet oluyosn demekki kuzum kimyasal gebelikmiş :(

(157 puan) tarafından
Umarım öyledir değildir:(
tarafından
Bi hastaneye gt canm değerin düşmüşmü die kan ver
(157 puan) tarafından
Geldim kan ve idrar verdim bekliyorum bakalım:(
0 oy
tarafından
Ya bebegim yarinda kanamanın olacak ısrarla kurtajdan kaçıyorsun sagliksiz gebelik işte daha neyi uzatıyorsun ilk kurtaj olacak kişi sen değilsin ki
(157 puan) tarafından
Her ihtimale karşı beklemek istiyorum belki 8.9 haftada gözükür bebeğim hemen sonlandirmak istemiyorum ben yinede elimden geleni yapayim
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Sonucun çıktı mı canım.
(157 puan) tarafından
Çıktı canım ama anlamıyorum şimdi postacicam bakabilir misin oraya anliyosan yorumlanabilir misin bu arada doktor hersek normal dedi ama karnimdan baktı kese var bebek hala yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 250 göst.
0 oy
0 cevap 70 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Azra_ikraa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birgundoguracam (55 puan) tarafından soruldu

379,058 soru

11,345,767 cevap

34,812 kullanıcı

...