0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (551 puan) tarafından
Gurbette yaşıyorum hamileliğim zor geçiyor destek olacak kimse yok ailem de aramaz hiç nasilsin diye eşim var bir işte o da arada canımı sıkar son bir 20 gün kaldı sürekli ağlıyorum çok zor geçiyor ödem falan psikolojikmen çok kötü geçiyor doğumdan da korkuyorum sizde nasıl gidiyor gebelik 

3 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Gurbetteyim riskli gebelik yaşadım. Kac kere hastahaneye yatirdilar hep tek kaldim. Erkekleri almiyorlar refakatçi çünkü ama cok şükür bi sekilde o zmanlar geçti suan kızım 2 yaşında. Kimsenin yoklugunu çekmiyorum. Gurnet sabir işi. Zor bir donem ama yanliz degilsin bunu bil canim. Senin gibi olan cok kişi var
-Reklam-
0 oy
(252 puan) tarafından
Valla bende gurbetteyim sezaryen doğum yaptım annemle kaynanam birlikte geldiler başımda kavga edip gittiler olan bana oldu tek başıma rezil oldum eşimde bana tavır yaptı 3 ay benimle konuşmadı tek basima lohusaligi geçirdim 1 aylıkken bebeğimle korana olduk tek başımıza atlattık çok şükür o kötü günler gelip geçti . Doğumda memlekette bakabilecek varsa memlekette git derim önceliğin normal dogum olsun burda arkadaşım gurbetçi normal dogum yaptı hemen ayağa kalktı çabucak iyileşti . gurbette sezeryan zor geçiyor Rabbim bir avazda kurtulmayı nasip etsin
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Ben de iki gebeliğimi gurbette yaşadım. Ailem 18 saat uzakta. Çok zor oluyor ama geçiyor o günler emin ol. Ağlamaktan gözlerim çıkacaktı ama kendime eziyet etmişim diyorum şimdi. Hormonlardan dolayı insan sağlıklı düşünemiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 291 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 274 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.