0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (78 puan) tarafından
Selam kızlar şöyle söyliyim bu sabah 5 gibi tuvalete kalktım idarımı yaparken nasıl Bi acı nasıl Bi ağrı anlatamam sanki büyük abdestiim var gibi gidiyorum Bi iki damla sancılı bir şekilde idarırımı yapıyorum bugün öğlen gibi yine tuvalet gitiim kan gelmeye başladı damla damla kasıklarım da ağrı idrarda yanma ama şöyle bişi var idrarda Sonra kan geliyo hadi adet oldum desem daha bu ayın 10nda oldum yarın doktora gidicez başına gelen varmı acaba? 

1 cevap

0 oy
(9,625 puan) tarafından
Evet ilerlemiş enfeksiyon ve mutlaka doktora git aynisi bende oldu cok cok afedersin bildiğin kan işiyodum doktora gittim 5 tane antibiyotik iğne yazdı 2. Ignede tak diye agrim sızım kesildi cok şükür daha da olmadı,hap şeklinde de antibiyotik veriyolar ama o pek tesir etmiyo gibi mutlaka iğne iste bence 
(78 puan) tarafından
Eşimde kanser falan olmasın diye morali bozuldu yavrum bende enfeksiyon diyorum ama yarına belli olur bayramdan bu yana bide baş dönmesi vardı acaba bundan dolayı mı oluyoduki
(9,625 puan) tarafından
Yani valla hatırlamıyorum bende baş dönmesi olup olmadığını şimdi yalan söylemiyim ama tabi herkeste yan etkisi ayni olmayabilir,idrarimi yaparken benden oluk oluk kan  geliyodu eşin korkmasın sadece enfeksiyonun biraz ilerlemiş hali ve o agri falanda o yüzden oluyo sanki biri kasıklarını avucunun içine almışta sıkıyomuş gibi bi agri oluşuyodur kramp gibi sancı gibi ağrı oluyo
(78 puan) tarafından
Aynen canım adet sancısı gibi aynı tuvalete gitmek istemiyorum maalesef
(9,625 puan) tarafından
Rabbim şifanı versin o enfeksiyon ağrısı çok zor,daha geçen hafta o ağrıdan yine hastanelik oldum böbreğime kadar ağrısı vurdu ve yemin ederim doğumdan sonra yaşadığım dikiş ağrısıyla eş değer bi ağrısı vardi ne eksik ne fazla,narkozun etkisi geçince gelen sancılar ağrılar gibi ağrıyla hastaneye zar zor gittim üstüne bide hamileyim,sende hiç ihmal etme ama dediğim gibi iğne olarak istersen daha çabuk geçer 5 tane iğne veriyolar hergun sağlık ocağında vurdurdum cok şükür 2. İğnede neyim var neyim yok geçti
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
3 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde senugmelzo (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
0 oy
13 cevap 223 göst.
10 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Rabisenel (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
17 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi 2 (58 puan) tarafından soruldu

396,276 soru

11,854,231 cevap

35,948 kullanıcı

...