0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından

image

Merhaba kızlar 

En son hamileyim demiştim ikiz olduğunu öğrendim şok oldum

İki kese var birinde kalp atışı var diğerinde daha kalp atışı yok. Doktor küçük olduğu içinde olabilir dedi sağlıksız olduğu içinde olabilir dedi. Yaşayan var mu daha önce 

Ve cinsiyet tahmini edebilecek arkadaşlar var mu cevaplarınızı bekliyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım Rabbım saglıkla kucagın almayı nasıp etsın kalan bebegını de ama bundan nasıl cınsıyet tahmın edılıyo soyler mısın
(9,648 puan) tarafından
Daha kalp atışı bile alamamışken aman yarabbi
tarafından
Kız onu da gectım gozde nokta kadarlar el ayak kafa da yok barı ordan yakalayalım
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Canım heyecanını anlıyorum da cinsiyet için çok erken inşallah kalp atışını duyarsınız öncelikle. 
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Canım daha küçücük nasil cinsiyet tahmini yapalimki biz sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(33 puan) tarafından
Teşekkür ederim ya bu nub teorisi Ramzi teorisi falan diyorlar ya ondan bilen vardır dedim
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Ben hamile kaldım 7  haftalikken ikiz olduğunu öğrendim birisi 1 haftalik geriden geliyordu  sonra kalbi durdu 9.5  haftalik olduğunda.
(33 puan) tarafından
Sonrasında kese kendiliğinden mi kayboldu nasıl geçti süreç
(3,038 puan) tarafından
Aynen öyle oldu diğer bebek onu halleder müdahale edilecek birsey yok dedi zaten 17 18 haftaya gelince görünmemeye başlamıştı ancak burada söyle birsey var ikili üçlü testlerde hata payına neden oluyor o yüzden ben nifty test yaptırmıştim.Cunku sagliksiz kesenin degerleri de test sonucuna yansıyormuş bunu bilerek ikili teste girin gereksiz stres olmayın.
(3,038 puan) tarafından
Teşekkür ederim Eylülün annesi .
(33 puan) tarafından
İkili ve üçlü test yaptırmayı düşünmüyorum. İlk gebeliğimde gereksiz yere stres yarattım kendimde bu sefer doğal ilerlemeyi düşünüyorum
(3,038 puan) tarafından
Nasıl isterseniz bilgi vermek istedim çünkü o testler ayni sizde olduğu  gibi pek çok kişiyi hamilelik sonuna kadar huzursuz hissettiriyor.insallah sağlıkla iksinide kucağınıza almak nasip olur
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Gerçekten cinsiyetini mi merak ediyorsun şu aşamada. Ben bebeğimin iyi olmasına o kadar odaklıydım ki 19 haftada dr sordu cinsiyet konuştuk mu diye 
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına sağlıklı bir bebek olsunlr umarım benim kızım varya kız diesim geldi :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 37 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Neslihan42 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
0 oy
6 cevap 86 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kymzgullu_68 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu