0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (794 puan) tarafından
Sicakta malum yenmiyor   biri 3.5 bucuk  dgeri 1.5 yasinda    yemek  olmali ama yediremiyorum makarna salatasi falan yiyiyolar hergunde makarna yenmez

2 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kavun karpuz bizim 1 aydır yemeğimiz o oldu :D biz sıcaktan bayılıyoruz çocuklarda bizle beraber havale geciriyo yemek kesinlikle yediremiyorum 

(794 puan) tarafından
Bnde cnm ama karpuzlada doyulurmu kendim icin sormuyorim bn 2 zeytin yesem doyarimda cocukk olunca iste  corba falanda icmiyolar
(9,626 puan) tarafından
Bende çocukları dedim canim onlarda yemek yemiyolar hele ki çorba veya sulu yemek 1 aydır belki 2 3 kere pişirdim dediğin gibi bende makarna kızartma falan yapıyorum sadece onu yiyolar yemeği hic yemiyolar sıcaklar geldiğinden beri bende mağdurum o konuda :)
(794 puan) tarafından
Olmadi kahvalti tarzi yiycekler    okadr sicakki  gunde 3kerw dustalar  uyuyamiyokar gece
(9,626 puan) tarafından
Sorma valla aynı durumdayız,şeyde yapabilirsin canim poğaça kurabiye tarzı şeyler yani tabi bunlarda tam doyurmaz ama veya evde ekmek niyetine karınları biraz doysun diye lahmacun pide falan yapabilirsin hamur tutarsın azcık kıyma harcı yaparsın üzerine sürer atarsın fırına lahmacun niyetine yerler hatta fazla yaparsın kalanı buzluğa atarsın yemek yemedikleri zaman çıkarıp ısıtıp verirsin hemen
(794 puan) tarafından
YAPiyorum bn yiyorum yemiyolar kizimda sut alerji vardi bebekken 18vaylikken gecti  etkileri gecmedi  yeseler  neler yaparin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben mücver yapıyorum 

Makarna 

Sıkma 

Yoğurtlu soğuk çorba 

Sebze yemekleri 
(794 puan) tarafından
Oglan yerde sebze kiz yemiyor cnm ya cok yemek seciyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 173 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
12 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Furkimmmmm (119 puan) tarafından soruldu

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,955 kullanıcı

...