0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından
Kızlar 4haftalik gebe olduğumu öğrendim doktorum 2hafta sonra çağırdı 6haftalikken gittigimde hala 4haftamda kaldığımı öğrendim doktorum 4+5 dedi keseyi gördük ama içinde bebek yok dedi bugünde kahverengi lekelenmem oldu çok hafif acile gittim idrar ve kan verdim hersey temiz çıktı beta hcg 10000 degerim çıktı ama bugün ultrasonla muayene edildiğinde hala bebek yoktu kese vardı sadece ve bugünkü lekelenmem farkettim ki adet tarihine denk geliyo benim son adet tarihim 22 mayıs bugünde 23 temmuzdu ben şuan hicbisey anlamadım bu durumdan bekliyorum bebeğim gözükür diye ama Bi yanımda korkuyo sürekli post acıyorum bu konular üzerine kusura bakmayın sizi bunalttiysam ama ben bu konularda hala aydinlanamadim biri beni bilgilendirsin lütfen :(

9 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Zaten dört haftalıkken bebek görünmez sadece kesesi görünür 7 haftanda olman lazım beta degerine göre ben beş binlerde dört buçuk haftalıkken ögrendim daha iyi bilen arkadaşlar inşallah yazar 
(158 puan) tarafından
Kimse de cevap vermiyo kaç gündür aynı soru üzerine sürekli post acıyorum 3.4 kisicevap veriyo pek bilgilenemiyorum tekrar acıyorum bazen kimse cevap vermiyor kendi postuna ben soru işareti koyuyorum ki öne çıksın diyealtta kaliyo :(
(1,056 puan) tarafından
Agrın varmı ilac vermesi lazım doktorun
(158 puan) tarafından
Progestan verdiler bugün daha kullanmadim acaba siz biliyor musunuz saat fark ediyor mu sabah akşam tok yazıyor ama aynı saatte mi icmeliyim
(1,056 puan) tarafından
Düzenli ic canım ben dört ay kullandım bu ilacı düşük tehlikesi vardı
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Endişe etme bazen ultrasonlar haftayı eksik yada fazla göstere biliyor başıma geldi 
(158 puan) tarafından
Umarım öyledir canım:(
0 oy
(886 puan) tarafından
Yerleşme kanaması adetten birkaç gün önce oluyor genelde seninki adet zamaninda olmuş geç döllenme gibi görünüyor inşallahta öyledir Rabbım gönlüne göre versin 
(886 puan) tarafından
4+5 2570 beta 5+4 de 11 mm kese ile bebek gozukmedi 6+3 te göründü canım kese boyu 22 mm e kadar gozukmezse boş gebelik olarak değerlendiriyorlar betan 10000 üzeri de olabilir hastanenin max değeri olabiliyor yani daha üstünü gostermiyor
(158 puan) tarafından
Sizce geç döllenme olabilir mi bu arada kimyasal gebelikte kese gözükmez diye duydum biliyor musunuz doğru mu benim kesem gözüküyor ama bebek yok kimyasal değildir dimi
(886 puan) tarafından
Kimyasal gebelik değil bebek gorunmezse eğer boş gebelik olarak değerlendiriyorlar gec dollenme olabilir haftaya 5+5 olacak muayene de karindan ultrasonla gorunmeyebilir benim gorunmemisti vajinal ultrasonla daha net görüyorlar teklif ederse reddetme
(158 puan) tarafından
Öyle yapacağım yarın da doktorum görecek beni bebek gozukmuyo bugün gördüm ama bakalım doktorum ne diyecek
0 oy
(158 puan) tarafından
Cevap verir misiniz 
0 oy
(868 puan) tarafından
Bebek için erken daha 2 haftaya kadar vakti var onun.ben hamileyken ilk 3 ay her ayın 21'inde adet olur gibi kanamam olur 1 hafta sürer biterdi.Yani lekelenme demiyorum bildiğin adet olur gibi kanamam olurdu bebek 3 aylık olduktan sonra bidaha olmadı.
0 oy
(158 puan) tarafından
Cevap????????????????
0 oy
(158 puan) tarafından
Cevap?????? Veren yok mu
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Haftan daha çok küçük belki ondan görmemiştir. 
(158 puan) tarafından
Umarım öyledir  :(
(1,670 puan) tarafından
Kalp atışları bile 7 haftalıkken duyuluyor hemen hemen
0 oy
(158 puan) tarafından
????? Cevsplarmisiniz...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy