0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından

Kızlar merhaba ben 8 aylık hamileyim. Şimdiye kadar çok şükür iyi gidiyordu fakat şu son ay beni zorladı psikolojik olarak. Her şeyden nem kapmaya başladım pimpirik oldum çıktım. Bir şey okuyorum mesela şu sağlığa zararlı diye, ay diyorum ben bunu geçen yedim işte bişey olur mu vs vs diye aklıma takılır oldu. Neyse işte bugün de farklı bir şeye denk geldim, işte cif yüzey temizleyici ile bulaşıkların yıkanması sakıncalıymış cif kolay durulanmıyormuş falan. Ben genelde elde tencere bulaşık vs yıkarken deterjanın yanında çoğu zaman cif de döküyorum hatta çaydanlığı güzel parlatıyor diye hep cifle yıkadım şimdiye dek. Böyle bir şeye denk gelince başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Bir şey olur mu acaba falan diye kafayı yedim  daha önce hiç aklıma böyle bir şey gelmemişti, siz nasıl yapıyorsunuz arada bulaşıklara cif kullandığınız oldu mu? Ne bileyim tencere falan yıkarken cif döküyor musunuz sizde? Bulaşıklar iyice durulanmıyormuş diye çok tedirgin oldum

2 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Korkma korkma ilk hamileliğin ise normaldir ikincide herseyi bosvereceksin :woot:

(0 puan) tarafından
Bulaşıkları çamaşır suyuyla yıkıyorsunuz yani değil mi? Sıklıkla yapıyor musunuz ve acaba çocuğunuz var mı veya hamile misiniz acaba? Bir sıkıntı yaşadınız mı? Kusura bakmayın aşırı aklıma takıldı
(1,850 puan) tarafından
Bulaşık suyunun içerisine birazcık fairy ve çamaşır suyu katıyorum yani kız yok korkma iyice durula ne olacak evet 2 tane oglusum var yok hamile değilim ama bak dediğim korkma herseyden nem kapıp psk.bozma
(0 puan) tarafından
Valla psikoloji gitti şu an bende elimde olmadan :( tabi bulaşıkları iyi durulamaya çalışıyordum ama öyle kolay durulanmadığı aklıma bile gelmemişti yoksa daha güzel durulardım. Daha da kullanmayacağım ama geç öğrendim bunu :( hamileyken de çamaşır suyu falan kullanıyordunuz değil mi?
(1,850 puan) tarafından
Kullanıyodum ama öyle aşırı değil
(0 puan) tarafından
Anladım tamam çok çok teşekkür ederim, kusura bakmayın bunalttım sizi de valla
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından

Bu neden boyle bılıyor musun son ayın ya artık dogum yakın yolun sonu Allah korusun bırsey olursa uzun bır surec ve yasadıkların verdıgın emek cektıgı acılar hersey başa dönecek elın boş kalacak dıye korkuyor ınsan ondan boyle pımpırıklı oluyor korkma hıcbısey olmaz bende hep cıflerım :) kızım 4 yasında 

(0 puan) tarafından
valla keşke işim olsaydı, hamile kalınca iş güç aramayı bıraktım tüm gün evdeyim zaten evlendikten sonra yabancı bir şehire geldim doğru dürüst arkadaşım görüştüğüm biri de yok oda etkiliyor sanırım :(
(703 puan) tarafından
Benımde yoktu hamıleyken kımse ama cık parka dolas gez al elıne bır ıcecek yuruyus yap marketler gez magaza gez alısverıs yap ıhtıyacın oldukca bebıse hazırlıklarını yap parkta vs hıc tanımadığın bır ınsanlar ıkı dk muhabbet bıle ınsanın kafasını dagıtır uzme kendını boyle
(0 puan) tarafından
Haklısınız bugün biraz çıkayım kafam dağılır belki. Çok çok teşekkür ediyorum size tekrardan, Allah razı olsun
(703 puan) tarafından
Ne zaman bu alırsan yaz ozelden burdan her zaman konusurum arkadaslık ederım ben senınle uzulme sen :)
(0 puan) tarafından
Tamam yazarım çok çok teşekkür ediyorum tekrardan ❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde summervibes (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 346 göst.
16 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaaaa33 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
22 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...