0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar dikiş makinesi almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Singer 2282 benim dikis makinem beş yıldır fıstık gibi çalışıyor tavsiye ederim 500e almıştım 3bin olmuş şimdi 
(122 puan) tarafından
Overlok dikişi gibi dikeliyor mu bazı makinelerde o özellik de varmış
(1,250 puan) tarafından
Tabi gayet kalite beş yıldır giki çıkmadan çalışıyor odegilde kafama tukurim adam zamanında gelsana overlok makinesine alimdedi aldırmadım şimdi en kötüsü 4bin olmuş para varken aldırmadım şimdi kafamai taşlara vuruyorum
(1,250 puan) tarafından
Yani sayılır makinede o özellik var ama tabiki overlok gibi olamaz ama kenarrini yapiyo
(122 puan) tarafından
Her şey çok pahalı artık canım bende kendi işimi görecek kadar bişeyler yapmak istiyorum kumaşı alıp dikmek çok daha uyguna geliyor
(1,250 puan) tarafından
Tabiki geçen 500tl ye üç elbise kumaşı aldım diktim giyorum 500e üç tene elbisem oldu hemde tam istediğim gibi bı mağazaya girdim elbiseler 700den basliyo
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Singer en iyisi diyorlar ama ben beğenmedim hep ine kırıyor kalın dikmiyor benimki
(1,250 puan) tarafından
Makinenin tansiyonu kacta  bide ayak atımı ne kadar oda önemli dikis genişliği filan nasıl kullaniyosan bı foografini at bakım bişi derim ona göre ayrıca alt ip rahatça geliyomu oda sıkışık olabilir bende başta sıkıntı çekiyordum sonra ben yanlış yapiyomusum
(1,210 puan) tarafından
Kutuda şimdi çıkaramıyorum rahatsızsizim biraz çok teşekkür ederim sizinkinin ayarı kaçta ben internetden bakıp yapmıştım ayarları ipleri eşit gevşeklikte onu kontrol ettim
(1,075 puan) tarafından
Hem ipe hem kumaşa göre iğne numarası değişiyor.. iğne pot da olmuş olabilir. Yağ sıkıntısı olabilir masurasi çok sık olabilir. Bu sebeplerden ip koparabilir yoksa Singer çok çok güzel.
(1,210 puan) tarafından
Nerde tamir ettirebilirim bir göstersem çok tutar mı acaba
(1,075 puan) tarafından
Aslında anlasan kendin de yapabilirsin. Ben daha önce 3 yıl tekstilde çalıştım bu tarz sıkıntıları biz kendimiz hallederdik.
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Benimki Singer yoknax komşum verdi vefat etmeden Allah rahmet eylesin bende bugün dar gelen eteğimi bozdum herşey ateş pahası evde giymelik etek yapacağım basarabilirsem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 101 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...