0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Beni bilen bilir artık eşimin beni hamileyken aldattığını öğrendim falan ama eşim haklı gibi üste çıkıp aldatma mevzusunu hiç.ortaliga karıştırmadan yok işte laftan sözden bıktım diye bir.kurgu yaratıp ailemi komple engelleyip bide.beni tabi bahane üretip benden ayrıldı zaten ben bunu bosayacam.o net ama 3.agustosta doğumum var ve ailesi bu konuyu bilmeden önce qtiyordu gelelimmi doğuma bize.heber verin falan diyordu ama bu olay çıktığından beri hoc aramiyorlar sizce dogum zamanımı ben bunlara soylesemmi yoksa.hic.soylemeden sessiz sedasız doğuma gitsemmi 

17 Cevaplar

+2 oy
(5,599 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnşallah dalga geçme amaçlı açmışsın dır bu postu yoksa aklından şüphe edicem.

Sen bitirme taraftarı değilsin hala umudun var kendini kandırıyor sun Torunları umurlarında olsa arayıp sormazlarmı sence? 
(25 puan) tarafından
Yok aslında hayatta en net aldığım kararlardan biri ayrılmak ben bu adami artık asla istemiyorum konuştuğu kadina  bile eşim illaki bi acik verir ben kendimi yakalatmadan onu bi şekilde.bosarim demiş.ben zaten bu adamla asla olmam ama hamilelik işte ondan bazen duygusallık oluyor.dogum yaklaştıkça
(5,599 puan) tarafından
Oho daha ne o zaman demek ki ailesi de yaptıklarını onaylıyor ki sana karşı tavır almışlar. Verilmiş sadakan varmış ne güzel kendileri uzaklaşmışlar hiç bulaşma
(25 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ben olsam yerınde ölsem onlardan birine soylemem o cocugu yalvararak gorurler anca camdan gosterırım ne bıcım aıle buyugu bunlar ya
(25 puan) tarafından
Vala ben bunların hiç.buyukluk yaptığını görmedim ben 6 gün yoğun bakımda yattım eltimin evinde beyin kanaması geçirdim ben yoğun bakımdan çıktığımda eltimden özür dilememisim onun evinde böyle bisey yaşandığı için bide ben yoğun bakımdan çıktığımda babamın evine geldim kaynanam.buraya beni ziyarete geldiğinde hosgeldin demedim diye küsmüş ben canımla ugrasirken
(1,189 puan) tarafından
Kız nasıl bı aile bu nasıl beyin kanaması gecirmisin özür dilemekmi
tarafından
Sen kalk 2 rekat sukur namazı kıl boyle bır aıleden kurtuldum dıye bence
(25 puan) tarafından
Bunlar böyle bir model bazen cildircak gibi oluyorum
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Zaten aramiyorlarmis ki niye haber verme gereği duyacaksın ki bide
(25 puan) tarafından
Zaten ben onlarla hic konuşmuyorum  konuşsam ogullarini savunurlar bana
(1,013 puan) tarafından
E o zmn niye aricaksin ki.
0 oy
(398 puan) tarafından
Gerçekten bunu soruyor musun?? 
(25 puan) tarafından
Hamilelik ic güdüsü aslında içimde çok büyük bir nefret var onlara karşı bazen ***** ***** ağlıyorum doguma.tek.godecem diye ama öyle bir.babasi olmasindansa hiç olmasın diyorum karışık duygular biraz
(398 puan) tarafından
Saçmalama ya arama tabi hamileliği falan Bi yana bırak gurun yokmu boş ver
(25 puan) tarafından
Aramiycam bende
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Tabii ki de söyleme seni arayıp sormayana niye söyleyesin ki 
(25 puan) tarafından
Soylemiycem en doğrusu bu zaten
0 oy
(679 puan) tarafından
Bokunu gene göstermem aramam da bunu dusunme ne de şaşırdım hala mı yaaaa ne diye arayacaksın ki
(25 puan) tarafından
Zaten ben onları asla aramam ama sinri oldum sadece oğullarını tutuyorlar
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Çok merak etseler seni ya da torunlarını bunu düşünmene gerek kalmazdı bile bence
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Hayatta soylememmm...

Zaten söylesende geleceklerini zannetmiyorum boşuna arayipta sinir olma bacimm
(25 puan) tarafından
Gelmezler zaten onlar.yuzsuz gelirlermi benim bi olayım çıksa dağı taşı inletirlerdi oğullarının çıkınca sustular
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Onlar o çocuğun pohunu yesinler. Tabiki söyleme 
(25 puan) tarafından
Onlara o bile fazla
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Ayy dHa ne beklıyosun canm sıl onları onk2dıye bişey yok 
(25 puan) tarafından
Silecem zaten kadin ve erkegi eşit.tumayandan pek bisey beklememek lazım erkek aldatinca erkektir yapar sen sus sineye  çek otur diyorlar ben yapsam dedim o zamann babanın evinde olursun diyorlar gece gece yine bunlara.sinir oldum ben
(3,828 puan) tarafından
Açıkçası çocuk doğunca gelseler sen de koşa koşa gıtcek gıvbisin. Ben kolay kolay böyle demem ama çocuk baba ne bılmeden kurtar sonra gene aynı halyı yer kocan. vay cocuk babasına düşkün vay şöyls ayrılamazsın
(25 puan) tarafından
Ben bunlara asla gitmem ailem arkamda olmasaydı evet düşünebilirim ama ailem.cok şükür arkamda
0 oy
(892 puan) tarafından
Canım benim anladığım kadarıyla sen dilin ne kadar boşanmak istesede kalbin hala Bi çıkış yolu Bi iğne ucu kadar da ulsa ışık arıyor ama yok yani yok belki Bi özür dilese bişi yapsa deriz ki Bi umut ama yok yani aileside aramıyorsa yalvaracak değilsin seni hatırlıyorum ben 26 yaşında ikinci evliliği olan bayanın ailen arkandaydı sanırım bence çocuğunu doğur hiç birine de haber verme yalvarsınlar sana seni arayıp sorabilir ler kaldı ki doğumun yakın hergün aramaları lazım seni hiç bir şekilde muhatap olma gerekirse kapında yatsınlar yok aksi yönde davranıyorlarsa da zaten zorla kendini sevdirecek değilsin kimseye 
(25 puan) tarafından
Yok zaten ben söylemedim kimseye ailem bile.diyor söyleme merak etseler.zaten atarlardı onlarada yemin verdirdim sizde aramayın  diye ben bitirdim onu artık midem zaten artık almıyor
0 oy
(74 puan) tarafından
Asla söyleme ben olsam çocuğumu babamın üstüne yazdiririm 
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Sessiz sedasız doguma git kocan deneni  bile cagırma yanına
(25 puan) tarafından
Onu zaten hiç çağırmaya niyetim yok
0 oy
(210 puan) tarafından

Bazen öyle saçma postlar varki senin ki öyle allah aşkına akşam akşam bukadar hamile yeni dogum yapmış insani sınır etmeyin cocukmusunuz ya ne saçma gerildim kusura bakmayın... bukadar  problemin üzerine  sizin düşünceniz açıkçası psikiyatriye görünün bebek olacak onada sağlık bir ebeveyn lazım ;)

(25 puan) tarafından
Kusura bakma ne yaşadığımı inan anlayamazsın hamileyken aldattığımi öğrendim normal düşünebilsem burda kimseye bisey sormam ayrıca bende hamileyim psikiyatrik bir durumum olduğunu düşünmüyorum insanların ruh hali geçişleri olabilir buda çok normal
(210 puan) tarafından
Bakin soru sormussunuz sorunun içinde kend8nce cevaplarınız var  baskalarinin lafinidaa önemsemiyorsunuz belli ki ....ben sizin hasta olduğunuzu söylemiyorum ama geçiş bilr olsa destek almak kötü birşey mi zo4 zamandan geçiyorsun uzan ellerde çareyi arasan iyi olur benim başkasının konuşmaları ile yola devam etmen sağlıklı olmayacak hem senin hem çocuğun ic8n neyse allah yardımcın olsun sağlıkla bebeğini buyut
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Merak etseler ararlar 
(25 puan) tarafından
Etmiyorlar demekki  bundan sonra herkesi anlamış olduk
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Söyleme tabi ki

.isteyen gelir arar bulur kalır. Sen ne haber veriyorsun
0 oy
(82 puan) tarafından
Aramiyacaklar sormayacaklar doğuma gelecek çocuğumun yüzünü görecek öyle mi AF EDERSN AMA BO.......MU YESİNLER net cefayı ben çekeyim sefayi onlar sursün baska 
(25 puan) tarafından
Ben kendi ailemede dedim kesinlikle fotoğraf dahi çekip atilmayacak

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 230 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 488 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 423 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu