0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızım kafasını iki gündür kasiyordu ve baktığımda şok oldum çünkü ben kızıma her gün her gün duş aldiriyorum açıp baktığımda diri diri bitler gordum psikolojimi bozdum sabah 5 ten beridir uynmis saçını didik didik arıyorum bit ilacı kullandım bı kaç tane yumurtası kalmıştı onlarida çekip temizledim napayım şimdi ve kimden bulaştığınıda biliyorum annesine söylemek istiyorum bunu nasıl kızın annesine söyleyebilirim kirmadan

6 Cevaplar

0 oy
(5,161 puan) tarafından
O bulastiran kisi de farkindadir bitlinoldigunu kizinin heralde . E cunki o da kasiniyodur illaki
(93 puan) tarafından
Kızın saçını açıp baktım o kadar çok vardı ki anlatamam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açıkça söyle isteyen kırılsın hem ne var bunda her çocuk her yetişkin bitlenebilir direk söyle annesine 
0 oy
(1,538 puan) tarafından

☺️☺️ küçükken bende bitlenmiştim kuzenden geçmişti onun yüzünden annemler keltoş yapmıştı beni :D o günler geldi aklıma

0 oy
(1,760 puan) tarafından
Benim de en nefret ettiğim şey hemen yakınlarındakini suçlamak bit bu herkesten bulaşmış olabilir bindigin otobüsten bile geçmis olabilir belki senin kızın o kıza bulastirdi belki sen bulastirtin net olarak emin olmadiginiz bir durumda başkasından geçmiş biz temiziz demeyin bu devirde herkes banyo yapıyor yaptırıyor bit pislikle kirle sadece bulaşmaz utanılacak bjr durum da değil yani şuan senin saçında da vardır ve sen gorustugun herkese gittiğin markette bile birilerine bulaştırmis olabilirsin 
0 oy
(711 puan) tarafından
Bitlenmek çok normal bir şey. Hele ki çocukluk döneminde daha da normal. Gayet sakin bir şekilde benim kız bitlenmiş geçen baktım seninkindede var haberin olsun de geç. 
0 oy
(210 puan) tarafından

Ben anlamıyorum annemiz bizim saçlarımızı belimize kadar uzatırdı ama birgün  ne okulda ne normal hayatımızda bit falan bulaşmadı ama şimdi korkuyorum çok fazla görüyorum... Benim sacim belime kadar kiziminkide ayyy allah korusun:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (2,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 480 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,118 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,267 cevap

35,981 kullanıcı

...