0 oy
66 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (963 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, gün içinde işlerimi aksatmadan telefon görüşmesi yapabilmek için kablosuz kulaklık istiyorum yani hem işlerimi yapacağım hemde telefon görüşmemi. Bu yüzden kullanabileceğim sizlerinde memnun kaldığınız ürünler modeller varsa paylaşırmısınız. Mümkünse resimli olsun şimdiden çok teşekkür ediyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(8,961 puan) tarafından
Ben bimden 30 liraya kablolu kulaklık aldım sjsjsjjs kablosuz ben de istiyorum ama daha almadım. Hep bakıyorum bakıyorum almıyorum 
(963 puan) tarafından
Yani kablosuz kulaklıkları da fiyatı iyi aslında ama onlar için genelde müzik dinlemeye uygun konuşmak için daha üst düzey bişey alın diyorlar şimdi bende bilemedim nasıl bişey almalıyım bide buraya sorayım fikir alayım dedim.
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
(963 puan) tarafından
Şimdi inceledim ve beğendim bazı modellere göre fiyatı da güzel. İnternetten mi aldın canım. Bide kullanımı kolay mı hiç kullanmadım o yüzden bilgi sahibi değilim
(2,393 puan) tarafından
ben gri istiyordum esim hediye almış ben seçmedim:D teknosadan yada vatan dan almis olması lazım kullanımı aynı ya hepsinin telefonda Bluetooth u aç sonra kulaklık kutusunun kapağını aç hemen bağlanıyor
(963 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(4,548 puan) tarafından

image

kulak içi canim silikonlu sarjida iyi gidiyo Apple 
(963 puan) tarafından
Hımm ne kadara aldın canım bide kulaktan düşüyo mu benim kulağımda kulaklık biraz zor duruyo da
(4,548 puan) tarafından
Eşim aldı canim o zaman 3500 filandi sanırım şuan ne kadar bilmiyorum
(963 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Oppo bnmki cnm memnunum
(963 puan) tarafından
Resim atma şansın var mı canım
0 oy
(397 puan) tarafından
Geçen gün Teknosa dan preo marka aldım canım ben memnunum ama ben sadece müzik için kullanıyorum sen daha iyi bişey istiyorsun sanırım Teknosa varsa yakınlarda gidebilirsin her marka her fiyat var orada üstelik hepsinin de Teknosa garantisi oluyor bozulduğunda yaptırmak kolay oluyor
(963 puan) tarafından
Hımm evet var izinli olduğum gün Bi uğrayacağım sanırım. Teşekkür ederim
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Canım redmi var o çok güzel öbür kulakliklarla kalitesi nerdeyse aynı ayuzbirden almıştım çok iyi üç senedir kullanıyorum hiç bı sıkıntısı yok
(963 puan) tarafından
Yaaa!! Resim atma şansın var mı şimdi bazı kulaklıklar kulağımdan düşüyo o yüzden reism soruyorum
(1,189 puan) tarafından
Tmm cnm atiyim ama eşim götürdü bı iki saate anca gelir o zmn çekip atiyim
(963 puan) tarafından
Tamam canım sıkıntı yok
0 oy
(934 puan) tarafından
Kalbilsuz kulaklıklar kalp krizine sebep oluyor diye bi haber okumuştum aslı var mı bilmem. Pek kullanmıyorum doğrusu
(963 puan) tarafından
Ben duymadım ama olabilir tabi şimdi telefonu kulağa dayayıp uzun sür telefon görüşmesi yapmakta zararlı. Ben hem işimi yapayım hem telefonla konuşayım istiyorum o yüzden kablosuz kulaklık istiyorum
0 oy
(82 puan) tarafından
Oppo kullanıyorum memnunun ben 
(963 puan) tarafından
Canım resim var mı acaba. Bazı kulaklıklar kulağımdan düşüyo ondan soruyom

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
0 oy
6 cevap 103 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy