0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
kızlar dun oglumun beşik sermesi vardi. Annemgil odayi aldilar oyun halusindan arabasina lambasindan coraplarina akulu arabasina herseyini ama herseyini aldilar bide altin taktilar ama hanimannemgil hoc birsey almadilar takma dun de besige geldi gelenler altin takim falan almislat piskin piskin elinize saglik elinize saglik diyo onlara bi corap bilr almadan gelmis ya zoruma gidiyor o kadar misafir geliyor kizim biseye ihtiyacin varmi bile demiyor o kadar sinir oldum ki laf soylememrk icin kendimi zor tutuyorum ya 

11 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bence tutma kendini konuş hanım annenle ☺️
(56 puan) tarafından
yani insan utanir demi  konussamda anlamaz o kadar pasif ki
-Reklam-
0 oy
(119,278 puan) tarafından
Gec karsisina hanım annenin dök icindekileri acayip rahatlarsin ben yaptim ohh cok rahatim sende yap ☺️
(6,823 puan) tarafından
Sevda nasil yaprin banada soylesene bende yapcamda yakin zamanda
Evimi ayirdim gectim karsisina doktum icimi oohh bi rahatladim hep icime attiklarimi yuzune vurdum dun dedim samimi olmayalim uzaktan slm ver al o kadar hic agzini acmadi dinledi gitti
(6,823 puan) tarafından
Valla bende yapcam yakin zamanda ama benimki yuzsuz
Kız benimkide yuzsuz valla 1 senedir icime atiyodum herseyi guzune vurdum 1 saate yakin hic susmadan konustum dinledi gitti gidince hirsimdan agladim snr cok rahatladim ama
(6,823 puan) tarafından
Ben defalarca icimi doktum canim 2.seneme gircem evlilikte nerdeyse 5 defa kavgamiz oldu ama yinede geldi evime simdide 3.5 aydir annemlerdeyim ne arar ne sorar oglumu varsa yoksa diger gelini torunlari oglum hastalandi bi gecmis olsun demedi
0 oy
tarafından
Bnm kaynana da öyle hiç bişeye elini sürmez uyduruk Bi badaniye örmüş söyler söyler onu durur 
(56 puan) tarafından
bizde o bile yok inan bakin dünürüm neler yapmis diye aliyo aliyo odayi gosteriyo millete o kadar yani:D demezlermi sen ne yaptin
tarafından
Bayanda degsikmis kız bide dunurm almış diye gösteriyor hemi :D desene anne sen de alda bnde senin aldklarni gosteriym
(56 puan) tarafından
sorma sorma valla sinir olmamak elde değil  bogasim geliyor :D
0 oy
(15,658 puan) tarafından

Hanimanne kaynananin ince söyleyiş versiyonu herhalde :D

(56 puan) tarafından
kayserinin yerlisiyim kaynana diyince annem hep kiziyor hanimamnneye alışınca  :D
(15,658 puan) tarafından
Güzelmiş hanimanne:D
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Durumları mı kötü?Gerçi ufak bişeyler yapulır yinede.Gerçekten can sıkıcı bi durum.Önemsenmemiş gibi hissediyosun de mi?
(56 puan) tarafından
yok kuzum ne kotusu cok cok iyi besicilik yapiyorlar
0 oy
tarafından
Boşver canım canını sıkma genelde aynılar zaten bizimki de öyle bi çorap dahi almadı annem herseyini aldı kızımın 
(56 puan) tarafından
sukurki annelerimiz var hani almal degil.alinir illaki ama varlıklarını hissetirmeleri cok cok buyuk destek Allahm onlara uzun ömür versin
0 oy
tarafından
Demiyorlar mı e yapacan tabi kız annesi yapar.ya da daha vakit vardı aldınız mı yaptınız mı

Deliriyorum 

Çok haklısın 

Deliriyorum 
(56 puan) tarafından
valla ben doguma kadar ne çektim almayin almayin daha var daha var bak onu hatırladım bide ona deli oldum :D
tarafından
Seninle de elti olabiliriz demek. Sinirleniyorum şu an sinirim çıkıyor :)
(56 puan) tarafından
bak eltime yaoiyolar bak ona da suan sinid oldum ahahaha :D bu aile beni darliyor nerden tutsam elimde kaliyor
0 oy
(481 puan) tarafından
Hiiiiç ağzımı eğmem yere, hiiiiç ağzımı açıp kendimi düşürmem. Eğer ki bişey söylersen ondan beklentin olduğunu anlar. Kendini bişey zanneder. Ben olsam hiiiç ağzımı açmam. Allah razı olsun annen yapmış her şeyi varsın olsun.

Şimdi bişey söylemezsen içinde kalacak ama ilerde iyi ki bişey söylemedim diye kendini kutlayacaksın. Bana güven tecrübe konuşuyo
(56 puan) tarafından
aynen bende dun onu düşündüm hani ne isteyip de bi yerlerini kaldiricam cok sukjr herseyimjz alındı edildi Allah muhtac etmesin inan cok haklisin
(481 puan) tarafından
Sağda solda gider vıdı vıdı yapar benden şunu istedi yok bunu istedi bilmem ne. Hiç gerek yok her şeyin tamammış. bebeğinin kokusunu çek içine bak işine  boşver kim ne yaparsa kendine yapar.
0 oy
(497 puan) tarafından
Boşver canım. Erkek tarafı doğumda böyle oluyor genelde. Benimkilerin de bir çorap almisligi yoktur, ki muhtaç değilim onlardan gelecek 5 liralık zibina ya da çoraba. Maksat düşündüklerini bilmek ama nerde. Bebeğim doğunca da torunum da torunum. Hiç bozma moralini bence, herkes kendine yakışanı yapıyor. 
(56 puan) tarafından
aynen simdi torunumda torunum seviyormuş gibi gercektem . muhtac degiliz ama dedigin givi önemsendigini  hissedilmek istiyor bazen insan
tarafından
Evet para değil ki mesele, valla bir komşum dikiş kursuna gidiyor bir alt, bir de ayrı üst dikmiş getirdi. Kusura bakma uyduramadım bu kumaşları buldum dedi. Önemli olan düşünmeleri, torun çünkü. Ki az buçuk da gelin olarak biliriz kimin elinde ne var. Paran yoksa gel bir işin ucundan tut, bileyim ki düşünüyorsun. Çok üzülüyorum çok.kendi içimde de ele güne karşı da
(497 puan) tarafından
Benimkiler de öyle canım. Ben en azından sorsunlar nasıl gidiyor diye isterdim. Aradılar sordular ama hiç hamilelikle alakalı değil. Doğduktan sonra da eşimin babası bizden sakiniyor bebeğimi her geldiğinde. Bende tepkimi koydum artık bunu hak ediyorlar çünkü. Doğuma geldiği zamanda kaynanam akşama kadar yattı. Hamile arkadaşım da bir tencere çorba yapıp getirdi o haliyle beni düşündü.
0 oy
(266 puan) tarafından
Benm.Annem de herseyini aldu sagolsun 3 gun oldu kaynanamlar geldi onlarda puset ini alrz dediler ana kucagi da diyolar bilmiyorum aman almasnlar da zaten kendk ailems minnet ederm onlara minnet etmem 
(56 puan) tarafından
bende aynen Allah ellerine düşürmesin bisey sanicaklar kendilerimi simdi desem hic de demem düşmem valla
(266 puan) tarafından
Aynen canm Benm :)
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Kendini tutmakla hata sende canım 
(56 puan) tarafından
tutuyorum kuzu  cunku istesem kendini bisey sanacak simdi yada soylesem Allah muhtac etmesin herkesin dilinde ama yani ayip masi para var bi bisey yapamadi desemde anlamaz cok pasif

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 224 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,188 göst.
25 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 209 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 447 göst.