0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Arkadaşlar bir yere paylaşmazsam akil almazsam deliricem ( şimdi evliyim 3 yildir ve kocamin kuzenleri çok lqf söylerler bana karşi olsun eşime karşi kayinvalideme karşi falan dayimin eşide ayni şekilde yani anneleride çok lqf soyler herşeyi en iyisini o biliyor gibi davraniyor oyle konuşuyor neyse konuyu anladayim akşam oturmaya gelmişler bende bebeğimi gezidiriyordum evde değildim ve şarjim yoktu sonra eşim dayimin arabasiyla geldi parkta buldu bizi dayimlar bizde bekle birazdan gelip alicam sizi tarzinda bir lqf soyledi bekledik bebekle ikimizde 30 dk filqn geldi eşim ben daha arabaya gitmeye hizlandiğimda basti gaza gitti neyse bende arkasindan bebek arabasiyla gittim yolda aradim neden oyle yaptin bizide toplayacaktin hani parktan filqn dedim arabada yer yokmuş doluymuş insan gibi durup soyleseydi keşke parkta insanlar bile şaşirdilar eşim neden boyle yaptiği için neyse toplandim eve tabiki benim moralim bozuk ama eşimin ailesine belli etmemeye calişiyorum disarda ruzgar vardi dedim biz girelim bebekle iceri hem zaten emzirmem gerekiyor acikti dedim tam artik kapiyi actim giricem eşimin kuzeni bebeğime ağla daha cok gormeye gelmem seni tarzindan bir lqf yapti bende aa ablasi gelmeyiver ağlarsa gibi bir lqf soyledim yani şakalaştik  neyse onlar kotu yere cekmişler sanirim sonra işte iceri girdiler benim eşimin yaptiklari yuzunden halq moralim cok bozuktu beni kotu duruma duşurdu parkta insanlarin yaninda ben guler yuz gostermeye calişiyorum yengemlere anlamamalari icin neyse bebekle oynadilar falan kayinvalidemde yemek yapiyordu ama tripli yani belli ben anlamadim neyse gittiler kayinvalidem sonradan geldi işte bir trip bir somak gormeniz lqzim ben masayi filqn hazirladim pizza yaptim eşime işe goturmesi icin neyse oturduk artik yemek yiyoruz dayanamadim sordum anne dedim noldu neden konuşmuyorsun yok efendim ben onun kardeşine bize gelme demişim cok kotu konuşmuşum kizmişlar falan falan bende dedim ki anne sen beni o kadar mi tanimadin o lqfi ben o anlamda soylemedim sen oyle anladiysan beni tanimamişsin falan dedim neyse sonrada konuşmadik ama ben cok kirildim butun gece ağladim onlar bize lqf soylerken nerdeymiş kayinvalidem onlarada trip atsaydi ya akil verin bundan sonra ne yapmaliyim ben cok kirildim ama akşama yine gelicek of uzun oldu kusura bakmayin hakkinizi helql edin

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kısacası kocamda anasıda bir garip senin onun tavrına ağlaman ayrıca garip bırak kim ne anlıyorsa anlasın valla benim oğluma bir oyun kartlarıni almış 50 defa çocuğa bırak karıştırma dedi dedi durdu bende sinirlndim ne yemeğini yedim nede konuştum 2 haftadır aramiyormda kaynanamı 
(8 puan) tarafından
Eşimde benimle konuşmaz oyle yaparsam biraz anneci
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Hak edene hal ettiği gibi davranmalısın kimse iyilik meleği değil . Herkes sana laf söyleyecek kenara çekilecek yok öyle dünya. Kusura bakma eşin madem bu kadar anneci aileci evlemeseymiş de elin kızını da yakmasaymış. Eş dediğin senin daima yanında olucak ezdirmeyecek . Bırak konuşma sen de alındığını kırıldığını belli et bak nasıl yine konuşurlar senle bi zahmet eşin de eş olsun canım biraz sert konuştum kusura bakma ama öyle
(8 puan) tarafından
O farkinda değil anneci olduğunu soyluyorum inanmiyor zaten cok tripli bir Adam sanki o kadin ben erkek gibi bu ilişkide bitirmiyor hic bir tartişmayi. Ve temizlik hastasi resmen her dk temizlik yapmami istiyor ama kendi bana yardim etmiyor bir hafta sonu daha evde durdu yok cok yiprandim gercekten 1 yaşinda bebekle zaten butun gun yanlizim
(306 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım böyleleriyle ömür geçmez valla
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Ay aman çok da lazım.. konuşmazsa konuşmasın. Kimse kendimden çocuğumdan değerli değil 
(8 puan) tarafından
Ya bana lqf ettiklerinde sustum hep ama cocuğuma lqf etmesinler daha cocuk oldu yok sutun yetmiyor bu cocuk ac cok yiprandim
(8,858 puan) tarafından
Of bu insanlar ne a.ptal yemin ederim.. alttan filan alma bir süre uzak dursun konuşmasın kafa dinle sen de bosver
(8 puan) tarafından
3 yildir ya 3 yildir susuyorum 1 lafim batti kayinvalidemin gozune. Keşke şimdiye kadar soyleyip gercek yuzunu gorseymişim
(8,858 puan) tarafından
Valla alttan almayacaksin hiç. Sen sustukça üstüne gelirler. Beraber mi yasiyosunz
(8 puan) tarafından
Evim ayri ama kayinvalidem yanliz olduğu icin bizde yemek yiyoruz hatta daha çok yemekleri o yapar ben cocukla ilgilenirim
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Millete bak la ağlarsan gelmem diyo çocuğa... Ama karşı laf söylenince alınıyor. Zaten biz deriz ciddi anlarlar. Ama niyeyse onlar hep şaka yapıyor olurlar. Ammaaaan iyiki de alınmış. Boşver takma kimseyi kaynanan ne alaka ordaki olaya trip yapıyo. Onada bişey yok gibi davran tribe devam edersede etsin görmezden gel. Böyle bi olayda özür bekliyolarsa yazık yani o insanlarada.ben olsam kesinlikle suçu üstüme almam. 
(8 puan) tarafından
Aynen benim vicdanim rahat kotu anlamda demedim. Artik eskisi gibi nasil davranirim bilmiyorum bir kere gozumden gonlumden duştuler ya ben ***** gibi kendi annemden once kayinvalidemi tutuyorum bana cok iyi bir ders oldu ana gibi yar olmazmiş banada yazik

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 334 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde iki bebek (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 361 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
+3 oy
19 cevap 746 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 368 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu

379,046 soru

11,345,426 cevap

34,810 kullanıcı

...