0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (696 puan) tarafından

Kızlar kızım 34 aylık 7 gündur tuvelet eğitimi veriyorum ilk iki gün çok iyiydi ama şimdi berbat cişıni çogunlukla vwc ye. Yapıyor ama kakasını altına yapıyor bu nasıl olacak ben yapma elbisen kirleniyor falan diyorum bana diyor sanene. Senin derdin ne yapacam diyor nasıl baş çikacam pesmi etsem ya :ermm:

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benımki de 27 aylık zorla bez bağlatıyor makina gibi susmuyor lazımlık aldım ona otur diyorum korkuyor o küçücük çukura düşmekten :Doturmuyor 

(2,393 puan) tarafından
Askim boş bez paketi göster yok de marketler satmiyomus artık de ben öyle yaptim
tarafından
Inanır mı kanki öyle acaba fazla uyanık ya çişim geldi diyor söylüyor hemen bezi bağla çişim geldi diyor yapıp çıkartıp atıyor ahaha
(2,393 puan) tarafından
İnanır askim ya benim ki de çok cadı inandı mi bilmiyorum ama artık almayacağıni anlıyor en azından:D benimki bugün yine diş kapıyı tirmaladi yine satmiyorlar artık dedim :D
tarafından
Ahahha çok uyanıklar ya vala herşeyi biliyorlar ahhaha bir tane lazımlık aldım foto atmıştım buraya kapaklıymış kapağını kapatmadan oturmuyor o küçük çukura düşmekten korkuyor dün babası kapağı çıkarttı yarım saat söylendi geri takın diye ahaha
tarafından
Gece bağlıyor musun kanka
-Reklam-
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benim kızda kakasını tutuyor yaa 1 hafta oldu yaotiramadm ama çişini tuvalete yapıyor.Kakasini altında biraz beklet belki rahatsız olur tekrar yapmaz 
(696 puan) tarafından
Kız gidip yapıp üstünü çikartiyor geliyor
(1,375 puan) tarafından
İşte huy edinmiş öyle rahatına geliyor yapıyor hemen temizleniyor fln
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Sanane senin derdin ne " 

Ne demek ya :O yanındayken sananeli falanli konuşmayın eşinizle cocuk da anne babasına düzgün konusur
(696 puan) tarafından
Ay kız inanır mısın yanında hiç te kunuşmayiz ama o bu gün bu sözleri söyleyince şaştim kaldim
(2,393 puan) tarafından
Allah allahh birinden öğrenmeye demez ya bi çevreye dikkat et kim öğrettiyse onun yanındayken kız öğretene söylememesi gerektiğini öğrensin:/
(696 puan) tarafından
Kesin babaannesi dedesi amcası falan kunuşmuş oda ögrenmiştir  dikat edecem zaten bundan sonra şimdiden bana karşi geliyor
(2,393 puan) tarafından
Çok zor burdan dönmesi inşallah döner

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu