0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (1,690 puan) tarafından
Kizlarrrr Nevresim kurutuyor musunuz? Kurutuyorsaniz hangi programda? İnternetten baktım topaklaniyor falan yazmışlar. 

8 Cevaplar

+1 oy
(6,274 puan) tarafından
Kalitesiz nevresim topaklanir 
(1,690 puan) tarafından
Esma sen kullaniyor musun. Kuruttun mu hiç.
(6,274 puan) tarafından
Yok asko ama yengeme sormuştum bende topaklaniyormu diye oda bir tane kalitesiz vardı topaklandi demsiti ama diğer kalitelilere birşey olmadı demişti eee zaten kalitesiz nevresim normal makinada bilebtopaklanjr

Bu arada kurutmaya ne hacet evim öyle bir güneş aliyorki sabahtan beri 3 sepet çamaşır kuruttum katladim smdide nevresimleri asicam 1 saate onlarda kurur zjsj
(1,690 puan) tarafından
Oh ne güzel. Bilgin için de ayrıca teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben kurutıyorm canm dolap kuruluğu + olanda kurutuyorm topaklanma felan olmuyo markası beko
tarafından
Normal çamaşır makinesini soruyon sanırım canm onda sentetikte yıkıyorm
(1,690 puan) tarafından
Yok hayır :))) kurutma makinesinde program ayarı yok mi canım bende pamuklu sentetik yünlü vs. Programları var ayriyetten kendim belirledigim dolap kuruluğu güneş kuruluğu var bende ilk programı sormuştum. Sentetik pamuklu vs..
(1,690 puan) tarafından
Yoruma bıraktım bakabilirsin çok sevinirim☺️
tarafından
Canm benmkinde böyle ayarlar yok 2014 yılında almıştm ben . Dolap kuruluğu ütü kuruluğu 60 dk 40 dk 20 dk bide gömlek ayarı var
(1,690 puan) tarafından
Heee tamam teşekkür ederim yinede çok yardımci oldun☺️
0 oy
(1,690 puan) tarafından

image

bunlari sormuştum.
(2,393 puan) tarafından
Ekstra hijyende kurut nevresim ve havlulari
(1,690 puan) tarafından
Tamamdır ☺️☺️
0 oy
(1,148 puan) tarafından

Havlu vs ozel programi olmayan seyleri karmada kurutuyorum ben topaklanma drgilde yorgan nevresimjnin icine giriyo digerleri ve kurumuyor dugme veya fermuari varsa kapatip at makineye. Birde dugum olabiliyolar birbiriyle. Aslinda yazda balkona asmak daha iyi o dugumlerle ugrascagima :D bu arada arcelij bendeku. Hepsi bjr arada prigrami karma gibi sanirim

(1,690 puan) tarafından
Tamam canım çok sağolasın.
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben kullaniyorum simens marka. Kurutma programinda kurutuyirum. Yada mix de hicbiaey olmuyo. Sentetikde de attim. Kirisiklik yok kirisik onlemeyi acip atyorm
(1,690 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Valla ben zaten özellikle nevresim ve havlular için hoşuma gidiyor benim nevresimlerim %100 pamuk olduğu için pamuklaya atıyorum kırışıklık olmasını seçiyorum 
(1,690 puan) tarafından
Program olarak ismi yok mu acaba sizinde pamuklu sentetik vs. Gibi
tarafından
Ben pamuklara atıyorum havlu icinde ayrı programı var kumaşın cinsine göre belirlemek gerekiyor
(1,690 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️☺️
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Ben hijyenik kurutmada kurutuyorum
(1,690 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
nevresim topaklanmazda yatak ortusu tarzjni diyorsan oyle bir sorunum olmadi.. ama instagram da teniz topu koyuyolardi icine topaklanmasim die
(1,690 puan) tarafından
Hiç duymamıştım. Teşekkür ederim ☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
16 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu