0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (5,355 puan) tarafından

Ben bekarken 54 falandim  ama yine idare edyordu boyum bir 70 uzun boyluyim çok ince görünüyorum herkes dyordu evlen çocuğun olursa baya kilo alırsın. Falan hamilelik tede 70 oldum ama karnım hiç yokttu hiç belli olmuyordu kiizm üç yaşına basacak ve ben 56 kilo:ermm: kemiklerim görünüyor alamıyorum ne yapsam ne yesem benm bir kuzenim var mesela oda benn gbi zayıftı çocuktan sonra 70 lerde kilosu fiziği çok güzel ben hiç alamadım mesela ablam braz akşamları falan yemeği çok yese drek alıyor bı ben alamıyorum hiç robot falan dyorlar mahalede parkta kadınlar dyor kizzzz bunee braz al dye kızımda çok yaramaz hep pesindeyim

41 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bekarken 52 kiloydum boy 170 evlendim çocuk doğurdum 53 kiloyum 
tarafından
Bende bende banada çok söylüyorlar zoruma gidiyor artık ve göğüslerimde eriyor benım hiç kalmadı tüm özgüvenimi alıyor
(565 puan) tarafından
Bnde 52 evledim hamile olunca 65 çıktım sonra tekrar 52 düştüm ☺️ ben kilomdan memnun bı iki kilo alsam iyi olacaj
tarafından
Hamileyken çok güzeldim ya 63 ile doğuma gittim sadece çocuk kilo almış resmen ben kilo almadım ahaha
(5,355 puan) tarafından
Benm de küçük ama sarkmış aşırı. Dercede sömmus balon gbi acaba zayıfım dyorum ondan mı byle
tarafından
Olabilir canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
46 ile evlendim 61 ile hamile kaldım 76 ile doğuma girdim şuan 60 kiloyum.

Tiroid lere gebelikte bakılıyor ama sen yine bı baktır.

Demir in düşükse ilaç kullan bana çok fayda etti ilaçlar 
(5,355 puan) tarafından
Kizz ayy baktım bende aşırı kansızlık var demir eksikliği falan baya var sen habgu ilaç içtin fegamat yazdı folik asit bunları içiyorum bacaklarim çok agryor çok fena magnezyum içiyorum ayreten üzüm pekmezi yiyoyroum sulandırıp kilo yaptım sana ilaçlar
tarafından
Bende tiroid sorunu vardı canım . Yüksekti levotiron kullandım O bende kilo yaptı bide gece makarna yer uyurdum eşim sağolsun sjsjsjsjs.

Demir de ferrum kullandım gebelikte.
Magnezyum da magvital miydi neydi şase onu kullandim canım.
Pekmez de üzümü denemedim ama bir süre keçiboynuzu pekmezi yedim
(5,355 puan) tarafından
Vala bendede doktor nerdeyse boş dddi Haziran'da beridir içiyorum bı şişe keçiboynuzu pekmezi btti üzüm pekmezine geçtim teyzem syledi üç kutu fegamat folik asit bide magnezyum balık yağı falanda yedim bu ilaçlar bittikten snra yine yiyecem ama hiç alamadım ya
0 oy
tarafından

3 çocuk doğurdum 50 yi gecemedim bir türlü :Dboyum 1.63 ama sizin kadar uzun değilim genetik olabilir annemde zayıf alamıyor 

tarafından
Kızlar bi umudum vardı oda kalmadı sağolun ahahha
(242 puan) tarafından
Rica ederim  gerçeklerle yüzleş istedim :D
tarafından
Çok İyi oldu ❤️☺️☺️
(5,355 puan) tarafından
Gerçekten öyle kuzenim dört çocuğu var mesela hiç alamadi aynı geçen gün çok üzülüyordu inşallah alırım dyordu:) aşırı sigara içiyor ama
tarafından
Doğrudur benım sigaram yok kola abur cuburum çok ahaha
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Evlendim almadım çocuk doğurdum almadım 56 dan yukarı hiç çıkmadım 
(5,355 puan) tarafından
Bende:(
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Belli bir yaştan sonra alırsın belki takılma millet her şartta bulur eleştiri yapacak bir şey.
(5,355 puan) tarafından
Haklısın vala
0 oy
(2,475 puan) tarafından
7 yıllık evleyim bekarken 60 larda olan kilo 3 doğum dan sonra 53 e düştü bizler kilo alan değil verenlerdeniz galiba
(5,355 puan) tarafından
Eveeet yaa
0 oy
(968 puan) tarafından
evlendim 65 kiloydum 90 kiloyla doğuma girdim  76 düştüm doğumdan sonra şuan 72  1 65 boyum
(5,355 puan) tarafından
Çok iyi kilon kiz
(968 puan) tarafından
kilolu değilim ama bizim ailede kalça sıkıntısı var biraz geniş sjsksjs alınca direk oraya veriyo . bide son zamanlarda nedense göbeğim çıktı .
(5,355 puan) tarafından
Bölgesel yani
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Evlenmeden once de 48 dim cocuk dogurdum 4 sene olcK evleneli hala 48 im 
tarafından
Aynı bende bekarkende 48 dim Çocuk dogurdum hala 48 kiloyum
(5,355 puan) tarafından
8 kilo fazlayim kız sizden:) ama boyum uzun tabi
tarafından
Hadi ordan boyunun ağırlığıdır o ahaha
(5,355 puan) tarafından
Kemiklerim ağır hahaha:)
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Keşke bende bu kadar almasaydm ben 46 kiloydum 165 boyum şimdi 58 kiloyum 2 çocuk anasiyim 9 yıllık evliyim:)) yani 53.54 .55 te kalsaydim keşke bu gidişle 60 da geçerim 
(5,355 puan) tarafından
Ama 58 ideal boyunda bana yakın
(7,940 puan) tarafından
İşte bana çok geliyo eşime kalsa 10 kilo daha alacam
0 oy
(4,061 puan) tarafından
45 kiloydum evlendim 1 sene böyle gitti hamile kaldım 40 düştüm doğuma 65 ile girdim ve birdaha eski kiloma dönemedim ikinci ye hamileyim 70 oldum şimdi ins düşer bunda diyet falan yapamıyorum yiyorum hep ama zayıf halimden çok daha iyi yani
(5,355 puan) tarafından
Çok almisin boyun vala uzun değilse ondan
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Alamıyorum ya 47 kiloyum boy 1.62 

15 aylık oğlum var 
(5,355 puan) tarafından
Ben aktara gidecem iştah açıcı bişey varmj dye keçiboynuzu tozu aldım kullandım ama şuan ilaclar kullanyorim btsin devam edecem yine gdecem aktara
0 oy
(6,998 puan) tarafından
44 le evlendim iki çocuk doğurdum 57 yim ama çocuğum küçük eminim kilom kalmaz ben de hemen veriyorum böyle kalmayı istiyorum aslında. 
(5,355 puan) tarafından
Çok hreket edyoruz ya
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bekarken 57 falandım şimdi 70 kiloyum ama bu durumdan hiç memnun değilim boyum 1.65 benim de 60 kilo olmak istiyorum bende 
(5,355 puan) tarafından
Sana  evlilik yaramiss
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Evlenmeden önce 42 ydim, şuan 45-46 arasiyim yine alamadım kilo felan :D
(5,355 puan) tarafından
Bnde yaa  bnm boyum uzun
0 oy
(863 puan) tarafından

Ben :D 48 kiloyla evlendim hamileliklerimde biraz kilo aldim ama geri verdim hala 48 kiloyum alamıyorum maalesef 

0 oy
(177 puan) tarafından
Bekarken 48 kiloydum 4.5 yasinda ve 5 aylik iki oglum var hala 48 kiloyum :) 7 senelik de evliyim
0 oy
(373 puan) tarafından
Benben suan 50 kiloyum 1 dogum yaptim ama kilo kalmadi . Alamiyorun coo istyorm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aynıyım dogumda aldıgımı da verdim
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Evlenirken 60 kiloydum ama sonra 67lere kadar çıktım. Pandemi zamanı evde spora başladım dikkat ettim tekrar 60lara düştüm. Hamile kalınca da maksimum 74 oldum, şimdi de 61 kilo falanim. Bir ara 59dum, kilo aldım. Benim de boyum 1.70. aslında 58 olmak istiyorum ama ona da zayıf diyorlar, şimdi bile öyle deniyor gerçi.
0 oy
(159 puan) tarafından
Bende aynıyım ve bir türlü alamıyorum çok iştahlıyım ağzım boş durmaz ama asla alamıyorum oğlum var 1 buçuk yaşında bana da dediler doğurunca alırsın diye bu defa 2.de alırsın diyorlar ama yine sanmıyorum Kuru gelin diyorlar bana da bende kocam böyle seviyor diyorum :)
(5,355 puan) tarafından
Benm eşimde sürekli takma dyor oda takmiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 134 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deriniko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 340 göst.
2 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
10 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...