0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Kızlar kalktığımda kalbim pat pat yavaşça atıyor oturunca da 3 gündürlü böyleyim bide onunla beraber nefesim kesiliyor aniden kalkınca korkmaya başladım randevu aldım ama bu nedir sıcakların bir etkisi varmıdır sizce? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Alerjim olabilir 
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından
Benimde bazen yerinden fırlayacak gibi atıyor aniden o kadsr hızlı atıyor ki elim ayağım uyisuyo o an hiç gitmedim doktora gitmek lazım aslında kalp yani netten baktim panik atak diyor stres sıkıntı yapıyormuş bende ona bağladım belki seninki de öyle biseydir stres falan yaptiysan
0 oy
tarafından
Ben bu pislik aşıyı olduktan sonra böyle oldum biontek aşısı.cok korkuyorum bende.ya doktora gitmek istiyorum da çekiniyorum eko testinde bantta üstün komple cipla.kk şekilde yürütüyorlar mal mal izliyordu kadın bir de .kadın doğumda bile utanmadim hiç bukadar:((ama mecburum öyle böyle gideceğim yakın zamanda bişey varsa önlem alınır.sanada geçmiş olsun canim
tarafından
Anaaa Sanada bana denk gelenden gelmiş .portakal yazmışsin bide ayy haha ne güldüm ya tobe ağlamam inşallah.post sahibine ayıp olmaz inşallah yanlış anlamasin bizi .bende rahatsızım valla doğumdan sonra döküldü kemiklerim :)bidaha gormicez ama işte o yarımsaat neyse ömre bedel orda kız:))koli bandi falan mı yapistirsam giderken busefer:)))
(2,049 puan) tarafından
Zıplayacak olan her türlü zıplar bacım :D tıpta ayıp olmaz rahat bırak gitsin :D onlar neler görüyor neler. Şaka bir yana Allah korktuğumuzla sınamasın . Kim şifa bekliyorsa şafi sıfatıyla şifa versin inşallah
tarafından
Hahha :)) öyle evet yaa şaka yapiom mecbur anadan doğma dese gircem bakım haberdar ederim geç oldu ben uyumaya .amin canım amin goeusuurz :))
(2,049 puan) tarafından
Hoş sohbetin için teşekkür ederim canım. Allah rahatlık versin,hayırlı geceler :)
tarafından
Ben teşekkür ederim şekerim :)
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Kansızlık olabilir. Demir düşüklüğüm var benim de aynısı oluyor.
0 oy
(798 puan) tarafından
Mevsim değişikliği mi desem bu aralar stres mi çok acaba bende anlamadım 1 haftadır bende de çok var Allah'tan hayırlısı bakalım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gonca& (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde asllyd (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.