0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar az once kaynımın oglu geldı 3 yasında kızımın topunu gordu bır tane daha vardı babam almıstı varlığını bıle unutmusum cünkü oyuncakları kaldırdım cok dagıtıyor dıye az bıraktım ortada esımde oturuyorduk cocuk sey demezmi yenge annem o orumcek adamlı topu bodruma attı dıye ne gerzek bı kadınsım cocuga ne garezın var esım duydu oralı olmadı bende dedım bodruma nıye attı sana verseydı sen bıze gerı getırseydın dıye ben sımdı napayım onemlı degıl bır topta babam almıstı gurbet gelınıyım degerlı benm ıcın yaptığı cok yanlıs bı hareket bodrumda koyun tavuk vae pis olmustur kaynanamlara soylesem mi

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
elticim bizim topu da bodruma atmissin bir zahmet giderken getirsene .. senin oglan soyledi ben unutmustum simdi orda pislenmistir ben alamam dersin :))
(230 puan) tarafından
Konusmuyorum ıste sorun orda
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bence kaynananlara söylemek yerine eltinle konuşsan daha iyi 
(230 puan) tarafından
Konusmuyorum sorun orda
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kaynanana niye söylüyorsun kendi işini kendin hallet git konuş eltinle neden böyle bisey yapmış 
(230 puan) tarafından
Konusmuyorum ama yuzsuz cocugunu yolluyor
(8,937 puan) tarafından
O zaman çocukla haber gönder topu temizleyip getirsin
0 oy
(886 puan) tarafından
Çocuklar oynuyor onunla pis yere niye attın de kaynanan alakasız olur 
(230 puan) tarafından
Konusmuyorum eltımle ayıp ya kapıma koy kaynanamın kapısına koy olmadı kocana ver kocama versın pis içi pis seytan
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Elticim topu attığın yerden alıp temizleyip getirirsen kuşlar dedi topla ne alıp veremediğin varsa de 
(230 puan) tarafından
Bacım konusmuyorum ve konusmak ıstemıyorum kaynanama soylemek ısteme sevebım kızımı cok sever haddını bıldırsın dıye
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ayy fesat çocoğun oyuncağından ne istiyorsun sen işte baktı senle uğrasamıyo çocuktan çıkartıyo ben senin yerinde olsam eltinim çocuğundan haber gönderirim anne söyle topu pis yerden attığı gibi çıkarıp temizlesin senden bana göndersin de ondan gönderirse bil ki temizleyıp gönderr çocuğunun mikrop kapmasını istemez diye düşünüyorum kayınvalidenede söyle tabiki laf arasında aç muhabbeti
(230 puan) tarafından
Ya dedım cocuga sey dıye nıye attıkı sana verseydı sen getırseydın dıye onceden ezıyordu benı bende dısımı gosterdım baktı gucu bana yetmıyor cocuktan cıkarıyr sankı cocuk parmağını gozune sokmus bırde esımın kaynanamların yanında ıyıyı oynuyor cocugu sevıyor gobo
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ayy ne dertler var Allah'ım sen büyüksün 
(230 puan) tarafından
Bacım sana gore degıl bana gore dert sorum sana dert olamsa cevap yazmazdın
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım eltinmle konusmuyorum demişsin sende çocuğa şöyle deki o topu annen şöyle temizleyip yollasın ailemden kalan tek şey değerli de 
(230 puan) tarafından
Bı daha denk gelırse dıycem bırde bı tabagı varmıs bende haberım yoktu ondan kaynım evı boyarken yemek yollamış ben koku cocuklara dokunmasın dıye kaynanamlardaydım oglunu gondermıstı tabagını ıstetmeye
(230 puan) tarafından
Ruh hastası karı ya valla sınırıme dokundu bılerek yapıyor bız o bodrumu kullanoyoruz kaynanam gırer korumcelerım esım kayınbabam ben sen bılerke bızım gorcegımızı bıle bıle korkum yok dercesıne  yapıyorsun
(7,376 puan) tarafından
Valla canım sende inadına çocuğa de bir dahakine inadına da söyletmis olabilir çok öyle eltiler var bende 5 elti olunca seni anlıyorum
(230 puan) tarafından
Kız bu ne bılıyon mu benı tahrık etmeye calısıyor her fısatta ona bulasayım ısteyeyım doveyıö ıstıyor tahrık etmeye calısayım gorumcelerımle sac basa gırdı ya yetmedı benımde adımı rezılleyecek esım var ya esım pısırık bı bana erkek cocuk onun yanında dedı ben o ara küsüm onla dıyemedım bisey bak napmıs cocuk öttü düycektiö cocuklar yalan söylemez gecenlerde kaynımla aramızda sözlğ bi atısma gectı kocasına laf deom cevap veremedı ya hırsını boyle cıkarıyor hatta gecende benım duycagım sekılde ben evıme cılarken yukarı gıtmek yok baban kızıyor dedı uyuduruyo kaynım demez oyle bısey oyleyse kaynım evdeydı bu aksam nıue yolladılar cocugu
(7,376 puan) tarafından
İnadına yapıyor besbelli benimde bir görümcem var o sürekli kocamla benim aramı bozmaya çalışıyor geçen aramız bozulsun diye eşimi doldurmuş sonra eşim geldiğinde dedi benim karım hepinizden değerli ne yapmak istiyorsanız onu yapın diye hepsi sustu şuan
0 oy
(48,708 puan) tarafından
yolla kocani gidip alsin
(230 puan) tarafından
He dıcem alsın ya da gorumcemler bılmıyorum ki ne zaman atmıs koyunla tavuklar var ınsallah bişey olmamıstır
(48,708 puan) tarafından
çocuğu niye yolluyo sana
(230 puan) tarafından
Yüzsüz arsız ıste gunduz yollamıyor belkıde kaynım yolladı esım gelınce onlar bıle dayanamıyor kendı cocuklarına dusun
(48,708 puan) tarafından
musait değilim de on dakika sonra geri yolla uyucaz biz simdi de çocuğa onun suçu yok ama konusmadigim eltimin cocuguylads ilgilenmeknistemem acikcasi
(230 puan) tarafından
Kız cocuk benım kızı sevıyor o uyuyordu on dakıka durdu gıttı sıkılıp ben ılgılenmıyorum zaten esım varken yolluyor ay bıde bana cok kotulugu dokundu halada oyle ama esım amcası cocuk onu sevıyor o da bunu kullanuyoe bu neki onceden olsa gunduzde yolluyordu ben tepkimi koydum artık yolamoyor yolsada ıkı dakkaya kovuyorum ıkı cocugum bana yeterli

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 619 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,428 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 690 göst.