0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Kızım az önce kapıda düşmüş ben nasıl düştü görmedim alnının sag üstü biraz şişip morardı hareketi herşeyi çok iyi uyumak istiyo bı saat kadar falan oldu zarar. Olur mu ki kızlar uyuması 

10 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından
Goturmende fayda var bence ama gozlerinde kayma emmesinde sıkıntı yoksa hastanede de bekletiyorlar bisey yapmıyorlar 
(1,018 puan) tarafından
2 yaşında canm emmiyo ama hiç bı değişikliği yok aksi bı durum falan olmadı yatakta kıpır kıpır oynuyo bende götürmek istemedim bidaha korkmasın diye
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
En fazla 3 saat uyutma kompleks yaptın mı 
(1,018 puan) tarafından
Buz koyduk ama tabi fazla tutturmadi hareketi herşeyi çok iyi
0 oy
(6,993 puan) tarafından
1 saat daha oyala bacım uyutma nolur nolmaz gözlerini takip et kusması dimi 
(1,018 puan) tarafından
Yok kusma falan hiç bişey olmadı canım sadece. Acıdı diye ağladı kıpır kıpır oynuyo 2 yaşında
(6,993 puan) tarafından
Yok yok korkma sen ihtiyaten biraz daha oyala baktın biswy yok uyut sabaha kadar oturacak değil ya benim oğlumda çok dusuyo her yere kafasını carpiyo kusmasina gözlerine tavrına bakıyorum 2 saat en az uyanık tutuyorum bi sorun olmadı çok şükür seni çocukta da bişey yok Allah'ın izniyle
(1,018 puan) tarafından
Allah'a şükür Canim aksi bişey yok aksine fazla enerjili carpmamis gibi maşallah
(6,993 puan) tarafından
Korkma korkma çok geçmiş olsun
(1,018 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Tabi uyutma sakınca hastaneye götürün acilen 
(1,018 puan) tarafından
Hareketlerinde ve yemesinde bı sıkıntı olmayınca goturmedim takip ediyorum kıpır kıpır oynuyo
(7,447 puan) tarafından
Uyumaması lazım, ben götürürdüm sen bilirsin
0 oy
(986 puan) tarafından
Düşe kalka büyüyorlar, Bir saat geçtiyse inşallah sorun yoktur.
(1,018 puan) tarafından
Öyle tabi canım ama kafa olunca korktum biraz şükür ki bı sikintisi olmadı hareketli aynı
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım ilk önce sakin ol kafasının arkası ensesi vurmadiysa gözlerinde kayma ve fışkırarak kusma falan olmadıysa korkma bir şey olmaz kızım kafa travması geçirdiği için beyin kanaması biz hepsini ezberledik korkma yani 
(7,376 puan) tarafından
Canım hastanede zaten söylüyor çünkü çocuğu tomografi ye sokuyorlar çok zor oluyor çocuklar korkuyor benim kızımin geçmişi var düşmesinde biz göturuyorduk çocuk bu dikkat etsende düşüyor doktor getirmeyin ensesi önemli ve fışkırarak kusma yürümesine konuşmasında dengesizlik göz kayması olursa o zaman açıklık bir durum var demektir dedi biz de sürekli götürüyoruz mesela
(1,018 puan) tarafından
Bende ona korkuyorum canım ben hamileyim yanında giremiyorum oda bensiz kim olursa olsun durmaz çok korkar zaten gece gece üzüldü ağladı iyice üzülsün istemiyorum yarında aşısı var bide ona aglicak aksi biseyde yasamadik gitmedim oyuzden uykusu vardı şimdi baya enerjik uyumaya da niyeti yok ;)
(7,376 puan) tarafından
Sıkıntı yapma canım hiç bir şey olmaz emin ol sandığımız kadar hassas değiller
(1,018 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya sizede çok çok geçmiş olsun tekrar Allah bidaha yasatmasin
(7,376 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Yani kafasının arkasına doğru düşmesi tehlikeli diye biliyorum alnini çarpmış ama en sagliklisi ve iç huzuru için çünkü görmemişsiniz muayeneye götürmeniz en doğrusu.. zaten acil bakıyor bu durumlara.
(1,018 puan) tarafından
Yok Allah'tan ense değil babası yanındaydı sanırım kapıya çarptı düşmedi hastanede 3 saat kadar gozetimde tutuyo bir saat kadar oldu olalı hocbir sıkıntı yaşamadık şükür
(3,006 puan) tarafından
İlk 24 saat önemli biraz daha oyunla vs o halde uyanık tutun uzuvlarini kontrol edin hareketleri konuşmasında bir değişiklik var mı algısı açık mı dikkatli olun kusma gözlerde kayma var mi takip edin gece de uyuduktan sonra ara ara uyandırın uyanabiliyor mu bakın.gecmis olsun.
(1,018 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bilgiler için hepsini yapicam hareketleri herşeyi çok iyi şuana kadar şükür bı skinti yasamadi sismisti biraz kafası oda inmiş baya
0 oy
(266 puan) tarafından
İvme alarak düşmediyse sorun yok. Mesela merdivenden yuvarlanma ile çarpma yataktan tepe üstü düşme boyun katlanması kafaya aşırı sert darbeler keskin darbelere dikkat ama koşuyordu kafayi çarptı sanmıyorum o yakınlıkta temasa korkuya gerek yok buz kompres yapın bölgeye iki üç saat bakın kusma varmı travma sonrası aşırı huzursuzluk vs. Yoksa bişey olmaz. Sabaha kadar biraz gözlemleyin keyfi yerindeyse problem yok 
(266 puan) tarafından
Benimki akşama kadar ellikere düşer emekliyor tutunuyor düşüyor önemli olan yüksek düşüşle oluşan travmalar çok korkuyorum diyorsanız götürün beş saat daha muşahede de tutsunlar BT bakılsın
Geçmiş olsun
(1,018 puan) tarafından
Ben yanında değildim ama.babasi vardı sanırım kapıya çarptı köşesine hiçbir sıkıntısı yok şu ana kadar çok neşeli falan carpmamis gibi
(1,018 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hastanede daha çok kasılıp korkacak diye goturmedim hareketinde aksi bişey olmadığı için parmak takibi falan yapıyorum ondada sıkıntı yok
0 oy
(48,668 puan) tarafından
uyutma daha erkrn
(1,018 puan) tarafından
İki saat oyaladim sonra uyudu dayanamadı arada uyandırdım sıkıntı yaşamadık sukur
0 oy
(106 puan) tarafından
Birsey olmaz canım Allahını izniyle keşke evde vikis varmiydi o çarptığı yere surseydun cok sismez morarmazdi en azindan  ben ile yapıyorum 1 buçuk yaşında oğlum var hareketli biyerini çarptığında düştüğünde hemen oraya vikis sürüyorum faydası oluyor 
(1,018 puan) tarafından
Var ama.hic aklıma gelmemişti buzla bekledim biraz bı iki saat sonra sisi inmişti morarmasida geçti sukur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 279 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
4 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 723 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1609 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 387 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,080 puan) tarafından soruldu

379,655 soru

11,364,937 cevap

34,841 kullanıcı

...