0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
2.geliyor kurutma makinesi aldım çamaşır makinesinin üstüne dolap olup konuluyor ya öyle istiyordum

Dolap fiyatlarına bakıyorum 5 bin vs.zaten makineyi zar zor 8.5 indirim vardı o ara aldım

Ne öneriyorsunuz

Bı aparatı varmış mskine üstüne hmm üstüne konuyor 

Yoksa banyonun bı ucunda çamaşır bı ucunda kurutma mak dursun varsın ye kaplasin borca girmiyim mi

10 Cevaplar

0 oy
(7,747 puan) tarafından
Yatak odasının balkonu varsa oraya da koyabilirsiniz 
(273 puan) tarafından
Var ama çalışınca çok ses olmaz mi
(7,747 puan) tarafından
Oluyor ama
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Üstünde daha güzel olur gibi canim genelikle öyle oluyor ama banyon genişse diğer ucada birakabilirsin
0 oy
(7,376 puan) tarafından

Banyon genişse yan yana koy canım çok güzel ve kullanışlı duruyor öylede 

image

(273 puan) tarafından
Geniş amaa  tan yana olmuyo tam ortaya lavoba yapmışlar bir yanında çamaşır Mak bir yanına kurutma mk koyabilirim
(7,376 puan) tarafından
O zaman o şekil koy canım
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Benim çamaşır mak yukarıda kurutma mak asagida baya uzak birbirine yani 

Şart değil Üst ustte
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Dolap almana gerek yok kuruluma gelenler aparat ile gelip camasir makinesine çok sağlam bir şekilde bagliyor
(273 puan) tarafından
Çamaşır makinesine digerinyuk yapmıyor musonucta onun ağırlığını taşıyor dolap olmadan
(2,393 puan) tarafından
Camasir makinenin kilosu önemli mesela 8kg camasir yıkayan makine 11 kg lik kurutmayi taşımaz ki sana söylerler taşımaz abla bu diye
(273 puan) tarafından
İkiside 9 kilo sadeelce bana mantıklı grlmiyo sonuçta çamaşır makinesi az da olsa salniyo çalışırken hiç mi zarari olmaz diğerine diye
(2,393 puan) tarafından
Hayir zarar görmez fizik kanunu geregi
0 oy
(1,426 puan) tarafından
1 hafta önce yaptırdım marangoza 2 bine 
(273 puan) tarafından
Ya bana5 bin dediler ya of
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Aparat var dolaba gerek yok çokda rahat oluyor 
0 oy
(435 puan) tarafından
Benimde çamaşır makinesinin üzerinde aparatla bağlıyorlar. Bu şekilde çok kolay makineden çıkanı direk kurutmaya atıyorsun dolaba hiç gerek yok
0 oy
tarafından

image

Bu tarz yaptirabilirsiniz
(273 puan) tarafından
Makinenin üstüne diger makinenin yükünü koyunca altta kalan zarar görmüyor mu lütfen cevap verin
tarafından
Canim onun arasında kasa yapıyorlar birbirlerine değmiyor ve çok kullanisli
0 oy
(4,198 puan) tarafından

image

Benim bu sekil ust kisimlarda ayakkabi kutlu ayakkabilar var. . Camasir makinasinin yan kisim ayakkabilik ustu mont falan potmanto tarz komple dolap yaptirmistim. Banyoda degil bu sekilde yasarlanmis camasir makinasinin yeri gideri mecbur holde duruo kapatinca 4 kapakli dolap portmanti
(273 puan) tarafından
Çok güzle tam bnm istediğim ama çok pahalı ya sizce aparatını alıp makinenin üstüne baglatsam zararı olur mu
tarafından
Sizin surasini begenmedim alt kısımda birsey kaçsa alamazsınız keşke yüksek olsaydi
(4,198 puan) tarafından
Makinanin altindaki cikiyor portatif makina cekilip arkasini falan siliyorum raga saglam oturmasi gerek kurutmaninda makinanin da yoksa salona kadar gelir ikisi de titreyerek
(4,198 puan) tarafından
Enruli servisi arayip sor. Cunku servis uygunsuz bir seu oldugunda gelip kurmuyor makinayi. Mesela arada raf olmadan. Makinanin ustune koymuyorlar direk. Yada dolabin icinde oldugu icin sagdan soldan belli bosluk kalmasi lazim . Ankastre gibi tam oturur sekilde olursa dolabin olcusu kurmuyor. Cinku buhar olur.
(273 puan) tarafından
Servis ürününü satmak için der ki hiç inanmıyorum onlara makinenin üstüne başka makine yükünü asla kabul etmiyorum sinrq çabuk bozuldu olcak devir değişti yenisini almak aşırı zor artık teşekkür ederim canım cevabın icin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
26 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...