0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
26 aylık oğlum var bugün arabalı lazımlığına oturttum ilk çişini çok az yaptı kaç dakika da bir oturtmalıyım ve oturduktan sonra kaç dakika bekleteyim lazımlıkta?

6 Cevaplar

0 oy
(11,293 puan) tarafından
Bekleyebilirsiniz bi 5 dk. Bekleyin süreyi de ben hiç tutmadım ama 15 20 dk falanda 1 götürüyorum götürürsem tabi senin bebis büyümüş biz daha 14 ayligiz tuvalete gidelim mi diyorum isterse gidiyoruz
tarafından
İlk çişini lazımlığa yaptı 15 dakika da bir götürüyorum ama ikinci çişini altına yaptı :D ayy çok sabır gerekiyor bu işe
(11,293 puan) tarafından
Elin boş olacak canım ben geçen çıkardım bezini aksama kadar sordum durdum gittik ettik yemek yapmaya bi koyuldum baktim altı ıslanmış  :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayy benimkide tam iki yasinda 24 aylik aslinda herseyi konusuyo anliyo cisini kakasinida soyluyo ama daha basaramadik bugun cikarttim bezi cis var dedi goturdum takmadim yapmadi geldi evde yapti 5 dk olmadan yine yapti :'(

tarafından
Benimkisi ilk yaptı ama 3 tür altına işiyor:/
tarafından
Valla oes ettim haliyada isedi hamileyim yoruldum 3 kere yikadim bir kac ay daha gecsin çişinin farkında degil daha
tarafından
Çok zor bu süreç ya
0 oy
(4,188 puan) tarafından
Bekletmen onemli degilki bi ccgun asagi yukari nekadar isedigi bellidir bikac damla damlatip kalkipsa idrar kesesi bosalmamas demektir. Benim kizim mesela kalkmak isterdi ben klozette aparatta alistirdim. Dur şiiirrr sesini diyalim derdim cis yaparken bilac damla yapip bitti derler bazen tutarlar kalani. Yok daha bitmemistir biraz daha şırrr sesi cikmasi lazim. Kaka yaparken du duyalim cups sesi olcak bakalim buyuk cups mu olsun kocaman cups sesi mi cikcak falan. Oyle oyala asagi yukari idrar torbasi rahatlasin. Yoksa iki damla iseyip kalkarsa. Bes dk sonra. Kendi uzerine iser. Yada dk basi cisin varmi diye sorman gerek ki yakalayabilesin tam sıkisip koyverme anini. Oyuzden tam bosaltmadan kaldirma
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ben basta 15 dk da bı göruyordym ama gene de altına kaçırıyodu yavas yavas süreyi uzattm çocuga baglı bıraz da
0 oy
(404 puan) tarafından
Sıvı aldıktan yirmi dk yarım saat sonra
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Önce kaç saatte bir çiş yaptığını öğren sonrası kolay benimki sürekli 15 kala yapıyor mesela 12.45 de yapacak:D

Uzun süre de bekletme poposu acir 1 2 dk çiş için yeterli bi sure
tarafından
Ya 3 kere altına işedi :/
(2,393 puan) tarafından
Başlarda işiyor ya çok takma benim ki bugün çok kayisi yedi birazcık kuloduna kaçırmış kakayi :D
tarafından
İnş alışır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
11 cevap 182 göst.
22 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,553 cevap

34,874 kullanıcı

...