0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Kızlar pazartesi başladık hala tuvalete bir kere bile yapmadı tutup en son dayanamayıp üstüne yapıyor 3ay sonra 3 yaşına gircek ne yapmalıyım bilmiyorum neden böyle bilerek tutuyor bu güzel bişi ama tuvaletede yapmıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(2,374 puan) tarafından
Bende öyleydim 4-5 günde çözdük şükür tam bırakırken  tutamazken son noktada lazımlığı oturma odasında turup ona yaptırdım
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
5. Günde hallettik onu sen kaçıncı gundesin
0 oy
(230 puan) tarafından
Bacım bismillah ben ayın 8inde basladım daha iki gün oldu anne çiş diyor düşün bi aya dogru giriyoruz ki ben cok umıtsızdım benım kız cok zor 
0 oy
(415 puan) tarafından
ılk 3gün hiç oturmamstı lazımlıga aglıyordu. sureklı oraya buraya uatune işedi. Yınede bn lazımlıga oturtmaya devam ettm alıssn dıye. Sureklı konustm sureklı anlattm lazımlıkta vakıt gecırdık. Sonrakı gun baktım cısını elıyle tutmaya clısyor ustnu ıslatmamak ıcın. 5saat tuttugunu blırım en sonunda pes etti lazımlıga yaptık çişimizi. Ara ara oynarken fln kacırıyor ama çişi gldgnde kendını tutuyor ustne ypmak ıstemıyor baktım cok sıkıstı hemen lazımloga yptıryorm. Bana gore cocugun cısını tutması ogrenecegı anlamına glıyor. Bzm lazımlık hep ıcerde duruyor. Arada kazalar olsada lazımlıga oturup çış ypmaya alıstı bir hafta oluck. Altının kuru kalma saatlerı de uzuyor gun gectıkce dun ıkıkere ustune yptı bugun lazımlıga yptı. Zamanla olucak insallah sabırlı olmak lazım. Ben bırden ogrensın dye ustne gıtmıyorm.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ev hanimi (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.