0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (1,393 puan) tarafından
Hanımlar çok kötüyüm önceden ifade vermiştim ama konunun bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum konu şöyle dün posta mahkeme kağıdını getirdi yıllar önce kapatmış olduğum faturalı hattının numarası müstehcen içerikli paylaşımlar yapılmış ben şoktayım tabi kamu davası açılmış cezalandırılmasını arz ederim yazıyor kağıtta konuyla hiç alakam yok benim numaramı paylaşmışlar benim lütfen tanıdığınız avukatlara sorar mısınız dünden beri ağlıyorum aradan 7 yıl geçmiş akıl verin lütfen geri yazmazsam kusura bakmayın eylülün 12 sinde mahkemem o zamana kadar beklemekde zor Rabbim yardımcım olsun lütfen dualarınızı eksik etmeyin 

5 Cevaplar

0 oy
(1,393 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yardım edin lütfen danışabileceğim hiç kimsem yok
-Reklam-
+1 oy
(6,587 puan) tarafından
Numarayı kapattığına dair belgelerini şimdiden hazırla.

Dosya zaman aşımından ceza almaz muhtemlen
(1,393 puan) tarafından
Peki hazırlayım teşekkür ederim
0 oy
(916 puan) tarafından
Numarayı kapatma tarihiniz belliyse o paylaşımların yapılma tarihi belliyse hiç sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama bu tür olaylarda genelde arabuluculuk ile mahkeme olmadan sorun çözülüyor neden mahkemeye gitmiş anlamadım. Paylaşımlar hangi tarihte yapılmış yazıyor mu mahkeme kağıdında
(1,393 puan) tarafından
Çocuk sitesinde paylaşılmış Amerika Billeşik Devletin de benim numaram paylaşılmış numaramı görmüşler dava açmışlar tarih belli ama ben daha sonra kapatmışım hattı çok karışık kafam hiç almıyor
(916 puan) tarafından
Dolandırıcılar falan bazen numaraları ele geçiriyor ya öyle bir şey mi olmuş ki acaba
(1,393 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama çok kötüyüm ya ağır cezaları var internetten baktım da hem hapis hem para cezası
(916 puan) tarafından
İyi bir avukat bulun bence bir danışın
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bizimde eve baskın yapar gibi beş altı polis geldi evi aradilar taradilar her yeri. telefonu aldilar bir ay inceleme icin esimin. bilgisayar flash disklere baktilar.. bi telefondan cocuk icerikli seyler paylasilmis facebookta numaradan da esimin ismi cikmis. Facebookta kullanmiyoruz oyle bi numaramiz da yok ama.  Sonra birsey cikmadi o isten. Biz korktugumuzla kaldik. Insallah sana da birsey olmaz canim.
(1,393 puan) tarafından
İnşallah canım çok kötü oldum dünden beri ağlıyorum çok üzgünüm bişey olmuş ama
çözemedim kafama ağrılar girdi
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ay korkunc benim kac tane eski hattim var ne oldular acabaa :ermm:

(1,393 puan) tarafından
Kapattır bence başına bela açılmadan çok kötüyüm ben Rabbim yardımcımız olsun
(2,704 puan) tarafından
Hatırlamıyorum bile numaralari kontorluydu zaten ama senin basina gelen kimsenin aklina gelmezdi sanirim oturdugun yerden bela sahibi olmussun
(1,393 puan) tarafından
Belkide nasıl olduğunu anlamadım napcam bilmiyorum Rabbim büyük suçsuz olduğum anlaşılacak inşallah
(2,704 puan) tarafından
Anlasilir illaki canim icini ferah tut sadece ugrastiginla kalacaksin iste dunyanin pisligi cok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 108 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,168 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ball annesi (1,052 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu