+1 oy
891 göst.
Diğer kategorisinde (1,314 puan) tarafından

Bu mutfağın dolapları nasıl olmalı yüzey cam gibi tuhaf bir malzeme nasıl değiştirebilirim burayi

image

34 Cevaplar

+4 oy
(1,766 puan) tarafından
Fayanslara takılmadın dolaplara mı takıldın bence Fayansları değiştir gözümü yordu
(1,189 puan) tarafından
Bende onu diyecektim
(590 puan) tarafından
Bencede kırmızı yer bozuyor
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından

Canım alınma ama dolaptan önce zemini değiştirmelisin :woot:

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ayyyy çok guzelllll:):):) yav anlamıyorum gerçekten nasıl kötü  geliyor gözünüze 
(4,553 puan) tarafından
:)) geç olsun güç olmasın ama bı kere köyde boya yapalım dedik o tiner kokusy kafa yapiyo fena
tarafından
Tiner çok cekmisligim var babam boyacı eve getirmişti bi bidon unutmuştu gider gelir koklardim asla kafa yapmazdı sjsjsjs
(4,553 puan) tarafından
Bünye alışmış demekki ,:)) ben benzin kokusunu çok seviyorum ya şişede filan oluyor bazen açıp koklardim :))
tarafından
Bende bendee benzinciye gidince cam açık olur koklardik sjsjsjsj aynn öyle yengemde öyle ne kadar koklasa tiner kafa hiç yapmiyor
(1,211 puan) tarafından
Hayal20 yorumuna sesli güldüm iş yerinde rezil oldum ki duyan gelmiş demişsin hahahahah :)))) aynen öyle olmuş ama :)))
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Bence fayanslari degistir o zaman dolaplarin da guzel gelmeye baslicaktir emin ol. :)
0 oy
tarafından
Ev senin mi eğer seninse komple değişim ister sjsjsj 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Fanyanslar ışıl ışıl  en baba disko topunda bile bu ka ışıltı yok
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Kırmızıyı severim de fayanslardan kurtul canım çok boğucu emin ol o renk gidince daha aydınlık olur
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Dolapları lavabo tezgahiyla aynı renge boyarsan yerdeki kırmızı hoş durur 
tarafından
Ciddi msin sen yaa
0 oy
(7,883 puan) tarafından
Ucuz ve kendinin yapabileceği birşey arıyorsan zemini beyaza boya üzerine siyah boya fırlat dolaplarınıda beyaza boya kulları değiştir mis gibi olur hemde düşük bütçe ile yapmış olursın
tarafından
Yok direk mutfağı boyanın içine fırlatsak nasıl olur
(7,883 puan) tarafından
Olmaz kanka :)
tarafından
Olur olurrr denemek lazım:)
(7,883 puan) tarafından
Seni boyanın içine atsak nasıl olur kanka
tarafından
Renge bağlı kanka sjsjs
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Fayanslarin çok renkli ve çok göz yoruyor bence dolapların tamamı beyaz yada krem olmalı 
0 oy
tarafından
Bence fayanslar bozuyor mutfağı 
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Bence boya zemin dahil heryeri bembeyaz jsjsj
0 oy
(7 puan) tarafından
İnternette dolap için folyolar var kaplama gibi yapıyorsun dolap kapaklarını onunla yenileyip kulplarini sprey boya ile boyayabilirsin ama gerçekten zemin rengi çok göz yorucu dolapları beyaza kaplarsan daha az göz yorar ama yinede imkanın varsa fayanslarada bir el at :) boya demiyorum çünkü fayans boyamak ne kadar sağlıklı bilemiyorum ama dolap kapakları için folyo çok güzel olur 
0 oy
(2,818 puan) tarafından

Kesinlikle fayanslar beyaz olacak ordan başla:)

0 oy
(3,602 puan) tarafından
Ay dolaplardan önce fayansların değişmesi lazım bence
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Feyanslar güzel durmuyor bence cnm
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Dolaplar iyi duruyo beni şu kırmızı zemin rahatsız etti beyaz olsa çok daha hoş dururdu 
0 oy
(994 puan) tarafından
Ev kendinin mi peki komple baştan mi yenileyeceksnz
0 oy
tarafından
İlk önce zemini değiştir ben beyaz dolaplara bayılıyorum bembeyaz rüya gibi kirleniyolar çok çabuk ama ferahlatır beni bembeyaz mutfak :)
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Gözlerim kanadı kız bunlar nasıl fayans 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 521 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde SelvaDurgun (51 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 456 göst.
18 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 460 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tirtilin_Anniskosu13 (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,324,058 cevap

34,775 kullanıcı

...