0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar oğlumun odasını yapıyoruz yavaştan. Yatak resimdeki yerde olacak ahşap rengi montessori yatak. Bu çadırı içinde kitap okur oynar diye aldım ama sanki odayı çok daralttı gibi hissettim. Çadırın ön kısmına ahşap montessori aktivite masası alacaktım ama oda çok daha daralır gibi hissediyorum. Çok kullanır mı gerekli mi acaba diye düşünmeye başladım. Sizce kalsın mı iade mi edeyim? Dolapla oyuncak dolabıda böyle

4 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Foto yok ....
(580 puan) tarafından
Şimdi paylaştım koymamış fotoğrafı
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bence cokda gerekli degil ablam aldi bi ara cok meshurdu ya kaldirdi koseye
(580 puan) tarafından
Bende kaldırırım diye korkuyorum boşa almış olmak istemem :D
0 oy
(4,184 puan) tarafından
Kac yasinda? Bebekse oturup kitap okumasi imkansiz anca girer icine yatar yuvarlanir . Kiz olsa evcilik oynar dicem. Benim kizim diziodu benekleri icine evcilik oynuyodu. Pembe barbieli cadiri vardi
(580 puan) tarafından
Şimdi değil zaten bi 3-4 yaşında birlikte uyku öncesi okuruz diye düşündüm şimdi 1 buçuk yaşında hiç yüzüne bile bakmadı :D
tarafından
Dekor amaçlı kullaniyim diyorsan dursun. Diğer turlu gereksiz
0 oy
(2,393 puan) tarafından
İade et onun yerine aktive masası koy hatta istersen bunu salona koy yer varsa orada da oyun oyniyacak yeri olur
(580 puan) tarafından
Bende düşündüm bunu aslında

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 303 göst.
24 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Neseli0103 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 524 göst.
9 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 678 göst.
+1 oy
7 cevap 240 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...