0 oy
266 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar göğsümün birinde çok şidettli ağri var dokunmaya gelmiyo   bide tutunca çokk sert ve elime ufak çapli birsey geldi    ben çok panik atakim  kokuyorum şuhan ağrim çok şidettli kalp olan göğüsüm dedim sol tarafdaki memem çok ağriyor

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
neyden korkuyorsun  
(169 puan) tarafından
Mememde çok ağri var   tutigumda sertlik var elime ufak biesey geldi
tarafından
cnm gogus adet donemine gore vs agrir.. eger bir kitle hissettiysen genel cerraha gorun.. ama bir kitle var die birsey olacak degil o yuzden olmayan birsey icin korkma
(169 puan) tarafından
Belkide inslh adet zamaninda olmadi hic ilk olur inslah
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Yanı korkun ne kalp agrıısı göğüs agrıısı hamilelik nedir
(169 puan) tarafından
Mememde cok agri var sol tarafta
0 oy
(503 puan) tarafından
Emzirme dönemendeysen mastit olmuş olabilirsin genel cerraha gitmelisin korkma ılık duş masaj filan çaresi var o dönemde değilsen de korkma bence bir kontrole git kötüyü düşünme 
(169 puan) tarafından
Hamile dehilim 1 bucuk yasinda oglum var
0 oy
tarafından
Bir memografi çektir canım. Küçük küöük gögüs ucunun yanındaysa onlar değil. İyi düşün iyi olsun. 
(169 puan) tarafından
Yok kenarda uctan yukarida koltuk alta dogru
tarafından
İhmal etme git göster.
0 oy
(18 puan) tarafından
Ayni şey bende de var canim 1 aydır sol göğsüm ağrıyor genel cerraha gittim elle muane oldum bisey yok dedi ultroson verdiler taaa  26 Eylül bekleyemecegim.baska bir yere gideceğim. Bende memem mi ağrıyor kalbim mi ağrıyor anlamadim bide kardiyolojiye gitmem lazım randevu bulamiyorum. Kafayı yedim bir aydır ha gecti ha geçecek psikolojim etkilendi iyice çünkü gecmiyor
(169 puan) tarafından
Bende çok hevamliyim
Yani ihmall etmeye gelmez
Geçmiş olsun bacim sizede
(18 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(4,309 puan) tarafından
Sertliğin etrafı belirgin mi? Yuvarlak ve hatta belli mi? Bir de hareketli mi?
(169 puan) tarafından
Valah bi ara elime geldi sonra bakiyorum ayni yere yok gibi
0 oy
(62 puan) tarafından
inanın sizinle şuan aynı ağrıyı yaşıyorum yarın genel cerraha randevu aldım gidip muayene olucam 7 sene önce sağ göğsümden 2.5 cm lik kitle çıkardılar çok şükür iyi huyluydu şimdi benimde sol göğsümde ağrı var umarım benimki de sizinki de önemsiz birseydir geçmiş olsun ihmal etmeyin en kısa sürede bir doktora gidin

İlgili bir soru bulunamadı

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...