0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Benim lafimla dediği tek cümle üç yıl önce bugün iyiki seninle evlenmişim. Sanki dalga geçer gibiydi anlamadım hatirlatmama rağmen hediye bile almamış yoldan çiçek bile koparmamis üzüldüm ama neden böyle anlamadım 

18 Cevaplar

+1 oy
(10,036 puan) tarafından

Amaaaan hic takmam soyle seyleri :D bugunde evlilik yildonumu vaaay be der guler geceriz

(660 puan) tarafından
Bilmiyorum ben normalde para harcamayı hiç sevmem ama bu günler benim için çok önemlidir kendiside biliyor
(660 puan) tarafından
Hediye alabilirdi yani
(10,036 puan) tarafından
Amaaan bosver kiz sen kendine al madem o kadar icerledin
-Reklam-
0 oy
(8,274 puan) tarafından
Hediye işine çok takılmam ama içinden gelmeyerek benim zorumla ağzında iki üç cümle çıkarsa ortalığı fena karıştırırım.. 
(660 puan) tarafından
Çok moralim bozuldu ama ne diyebilirim ki
(8,274 puan) tarafından
Burnundan getir senin özel gününü mahveden birine normal günde huzur yok azcık surat as bari :)
(660 puan) tarafından
Astım ama anlamadı odun uyuyor öyle
0 oy
(499 puan) tarafından
Şöyle eğer mizaç olarak böyle biriyse onu böyle sevip evlenmişsin evlenmeden önce farklı mıydı ya da değişti mi ilk günden böyleyse zaten senin zorunla olmaz önceden yapıyor şimdi yapmıyorsa bişey diyenem 
(660 puan) tarafından
Böyle şeyleri çok bilmiyor ama yapmak isteyince oluyor yanii
0 oy
(230 puan) tarafından
Benımkıne gorumcm hatırlatmıs ona ragmen bıle hatırlamadı ben bır suru hedıye almıstım kendı paramla ve kullanmadı da hısbeyi ay cok doluyum 
(660 puan) tarafından
Aynilar işte
0 oy
(92 puan) tarafından
Katkısız öküz senin kocan afedersin ama 
(660 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(92 puan) tarafından
Kuzum amaan takma sktr et.. senin kocanı anası eldivenle sevmiş galiba de gec
(660 puan) tarafından
Elinden gelse geri içine alacak çocuğu. Oda bı değişik ahhshahs ben her konuda cok doluyum ya
0 oy
(7,947 puan) tarafından

Aman boşver diyenler neyin kafasini yaşıyor yaa önemli bişey bana göre yıldönümü :ermm: dur şimdi benimde moralim bozuldu bende sen gibiyim hayatta hep 

(660 puan) tarafından
Bencede boşverilecek birşey değil yakında doğum günüm bakalım ne yapacak onu bekleyecegim
0 oy
(287 puan) tarafından
Kız bunları niye kafana takıyorsun ki benim eşimde böyle odundur illa bişey gerekmez sonuçta birbirimizi bulmuşuz Allah'ın bir hediyeside eşimiz 
(660 puan) tarafından
Ya hem evde tekim hem çocukla ilgileniyorum o kadar yoruluyorum ki anlatamam akşam geldiğinde iki kelime güzel laf edemiyor bari özel günümüzün özel olduğu belli olsun istedim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
biz hiç özel gu kutlamayiz Allah geçim düzen versin gerisi boş bence hem bazı insanlar lafıyla değil hareketleriyle belli eder sevdiğini napcan demesin 
(660 puan) tarafından
Bilmiyorum ki doğru bir yandan
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Pandemide evlenenler de bi sorun oluyor ya. Bende 3 yil dolmak üzere.
(660 puan) tarafından
Hashahsh olabilir bunu hiç düşünmedim.
0 oy
tarafından
Çok da onemserım cok da takarım 70 yasında degılız ınsanın parası olmaz tatlı dılı olur yol kenarında papatya koparır bunları yapmayan adama da kuserım kırılırım
(660 puan) tarafından
Aynen öyle benimde gözüm yüksekte değil iki güzel laf edemedi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yanlış anlama da aranızdaki tutku bitmiş seviyordur ama belli ki önemsemiyor evlilik yıldonumu önemli bence bir o bir de doğum günü diğerleri neyse ayrıca hatırlattığın halde böyle maddiyatla da alakalı degil çünkü hediye vermese de insan en azından bir çift güzel söz demeli tutku o ateş olmadığı müddetçe normal biraz birlikte kaliteli zaman geçirin bahsettiğim cinsellik değil 
(660 puan) tarafından
Anladım olabilir çünkü çocuğum var altı aylık o doğdu doğalı psikolojim çok iyi değil hep agresifim o yüzden olabilir çok kavga ettik
(1,763 puan) tarafından
Merak etme çocuk küçükken bakımı zor ondan böyle olabiliyor düzelir çocuk büyüdükçe daha iyi olacak
0 oy
(710 puan) tarafından
Önümüzdeki ağustosta 3.yıl olacak. 

İlk evlilik yıl dönümünde karnım burnumdaydı ve tatile Bi yere gitmiştik köy gibi o yüzden bir şey yapamadık sarıldık felan 

İkincisinde ben kucağımda çocukla zar zor farklı Bi yemek yaptım kendimce servis ettim geldi ayıla bayıla yedi bugüne özel dedim. Akşam oldu, gece oldu hediyeyi çiçeği geçtim Bi seni seviyorum seninle olmaktan mutluyum bile demedi. Çocuğu uyuttum felan içeri Bi girdim uyuyor. O kadar üzüldüm ki bilerek sesli ağladım. Uyandı sordu felan. Bende bir sözle bile kutladığını nedenini merak ettiğimi sordum. Bilmiyorum felan dedi sonra da gitmiş çiçek sepetinden çiçek söylemiş bide köfteciye götürdü sonra. Bende çok mutlu olmuş gibi numara yaptım sadece..

1 ay sonra 3.yıl dönümü olacak inan ne heves var ne istek. Kendim bile bir şeyler yapmak istemiyorum. Hevesimi kırdı heyecanımı aldı. Çünkü evlilik hayatımda ne adam akıllı doğum günü gördüm ne anneler günü ne sevgililer günü... Hadi bunlar kapitalizmin oyunları dedi çıktı işin içinden. Be adam 3 yıl neredeyse 1000 gün. Bunun 10 tanesi kapitalizm oyunu ise diğer 990 güne ne oldu? Anlayacağın yalnız değilsin. 
(660 puan) tarafından
Ay çok kırıcı işte ya bende anneler gününde çok bekledim biliyormusun daha ilk anneler gunumdu
0 oy
(710 puan) tarafından
Önümüzdeki ağustosta 3.yıl olacak. 
İlk evlilik yıl dönümünde karnım burnumdaydı ve tatile Bi yere gitmiştik köy gibi o yüzden bir şey yapamadık sarıldık felan 
İkincisinde ben kucağımda çocukla zar zor farklı Bi yemek yaptım kendimce servis ettim geldi ayıla bayıla yedi bugüne özel dedim. Akşam oldu, gece oldu hediyeyi çiçeği geçtim Bi seni seviyorum seninle olmaktan mutluyum bile demedi. Çocuğu uyuttum felan içeri Bi girdim uyuyor. O kadar üzüldüm ki bilerek sesli ağladım. Uyandı sordu bende bir sözle bile kutladığını nedenini merak ettiğimi sordum. Bilmiyorum telafi edeceğim vs dedi sonra da gitmiş çiçek sepetinden çiçek söylemiş bide köfteciye götürdü . Bende çok mutlu olmuş gibi numara yaptım sadece..
1 ay sonra 3.yıl dönümü olacak inan ne heves var ne istek. Kendim bile bir şeyler yapmak istemiyorum. Hevesimi kırdı heyecanımı aldı. Çünkü evlilik hayatımda ne adam akıllı doğum günü gördüm ne anneler günü ne sevgililer günü... Hadi bunlar kapitalizmin oyunları dedi çıktı işin içinden. Be adam 3 yıl üç aşağı beş yukarı 1000 gün. Bunun 10 tanesi kapitalizm oyunu ise diğer 990 güne ne oldu? Anlayacağın yalnız değilsin. 
0 oy
(732 puan) tarafından
Bugün bizede 4 yıl oldu ben unutmuştum eşim mesaj atmış ee hediye almadm napym hatırlamış işte daha ne istiyorsun
(660 puan) tarafından
Benimki hatirlamadi ki canım benim zorumla söyledi o laflari
0 oy
(97 puan) tarafından
Üzülürsün tabi bende çok üzülüyorum. Aman önemli değil diyenler fln varda bilmiyorum ya bence önemli. Bayramlar resmi günler nasıl önemliyse bu da önemli bence. Bizimki de napcaz diye bana sorar. Bişi alcaksan al parasını verim der. Doğum hediyesi ne alcan diye söyledim heyecanlıym dedm adam ben panikten alamam şimdiden güzel bir çiçek balon bişi yaptıralım sen yaptır dedi hahshsh düşün kendi çiçegimi kendim hazırlıcam. Nerde bunun sürprizi? İlk anneler gününde de al kredi kartını telefon al dedi ihtiyacın var dedi. Alamam alamam param yok diyordu o gün verdi kartı işe gitti. ilk zamanlar olsa oturur aglardım şimdi tamam para mı verdi kart mı verdi al mı dedi alıyorum. En azından düşünüyor alalım yapalım veya napcaz naısl kutlucaz diyor. Sadece sürprizi çok severdim ama bizimki bunu kursağımda bıraktığı için bende süpriz yapmıyorum artık :) Hepsi bi çeşit odun öküz işte. Ama hiç bir şey söylememek yapmamak yapmaya çalışmamak gurur kırıcı olur. Sevgi de aşk da bi yere kadar insanın kalbi kırılınca birikir dağ olur. Bence konuş bunu ya açık açık al karşına ben böyle ilişki istemiyorum de. Her şey iletişimdir bunu unutma. Hala sallamıyorsa sonrası senin bileceğin iş bacım. 
(660 puan) tarafından
İstediğim birşey alma konusunda benimde hiç sorunum yok şükür ama benimki sormuyor hatırlamıyor işte sorun bu
(97 puan) tarafından
İşte bunu konuş. Al karşına konuş canım :)
0 oy
(12,629 puan) tarafından
Erkekler önem vermez oyle şeylere malum 
(660 puan) tarafından
Odunlar
0 oy
(962 puan) tarafından
Bende pek takılmam böyle şeylere geçen eşimin doğum gününü unuttum evdekiler kutlarken bende Bi kutlayın verdim .. Ama eşin senin önem verdiğini biliyo yani çok zor değil bişey almak hiç olmadı Bi çiçek Bi gül alınır yanii insan eşini mutlu etmek istemez mi. 
(660 puan) tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 251 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 385 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 1,273 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Sv tht (100 puan) tarafından soruldu