0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından
Kızlar merhaba şuan kardeşim hastanede yatiyo 41 haftalık hamile doğumu başlatmak için balon takacaz demişler eşinin onayını istemişler bu balon işlemi nasıl oluyor zor olur mu doğumu daha önce böyle bişey yaşayan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
Hic duymadim vakummu acaba
(581 puan) tarafından
Yok canım vakum değil de sanırım rahim ağzini genişletmeye yariyomus yani acaba cok zor olur mu abla yuregi  kıyamıyorum hiç
(119,461 puan) tarafından
Balonu simde senden okudum inan bi bilgim yok allah yardimciniz olsun bi avazda kurtarsin inş
(581 puan) tarafından
Sağol canım benim amin inşallah  Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk defa duyuyorum canım nasıl oluyomuş ki acaba? Allah bi avazda kurtarsın 
(581 puan) tarafından
Bende ilk defa duydum canım netten araştırdım da sanırım rahim ağzını açmaya yariyomus Allah razı olsun kuzum
tarafından
Ay benim de son 8 günüm kaldı doğuma da merak ettim Rabbim ikimizi de kurtarsın ❤️
(581 puan) tarafından
Amiiin canım benim Rabbim hepinizin yardımcısı olsun bir avazda kurtulun inşallah hepiniz ❤❤
tarafından
Amin inşallah :)
0 oy
(1,639 puan) tarafından

bir alet var rahime yerleştiriliyor şişip rahim ağzını genişletiyor açılma olmasını sağlıyor bu şekilde doğumu başlatıyorlar diye biliyorum canim.

Rabbim kolay doğumlar nasip etsin. 

(581 puan) tarafından
Sağol canım benim insallah zor olmaz doğumu Allah'ım bütün hepsine kolaylık versin kardeşime de inşallah Allah razı olsun kuzum
(1,639 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağ selâmet kurtulur kardeşin ve bebeği
(581 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum benim amin inşallah ❤
0 oy
tarafından

Ben sezeryan dogumda kanamam durmayinca balon taktilar izotonik su ile plastik bi balon sisiriyolar rahim agzina koyup da ben ilk defa dogumu baslatmak icin diye duydum normalde kanama vs gibi durumlarda kullaniliyor saniyodum birde ayiptir sormasi 41 haftafa dogmamissa neden sezeyan yapmiyolarda normal dogum baslatmaya calisiyolar demek ki duruma gore belkide dogum baslamasi icin kullqniyolardir yani ayy ne cok konustum insallah ikiside saglikla sihatle donerler evlerine:)

(581 puan) tarafından
Olsun canım konuş:) vallaha canım devlet hastanesi illa nor.al yaptıracaklar anne ile bebegin hayati riske girmediği sürece sezeryana almıyorlar Amiiin kuzum Allah razı olsun
tarafından
Aynen canim ama boyle durumlarda birazda cazgir olmak gerekiyo ayiptir soylemesi zorlamalari cok yanlis birsey riske atmamalari lazim ama hersey allahtan rabbim korusun
(581 puan) tarafından
Aynen yaa Allah'ım korusun inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
0 oy
7 cevap 116 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy