0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (4,158 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kizlar 1 senedir nerdeyse bende sey oluo kisin bile  kasıklarim terliyor kilotun bacaklara gelen kismndan baslio terleme . İs guc yapiosam bi bakiyorum kilotum epilasyon yapilabilen tum bolge kadar terlemis hani sezeryan kesi yerinin altindan ber basliyor te altlara kadar islak. İsemedigime eminim kacirmiyorum cunku kenarlardan basliyor camasirin bacaklara gelen kismindan terleme baslio ve kötu kokuo. Gunde on 12 camasir degisiyorum resmen . En son careyi rolonda buldum. Koltuklatina surdugum rolondan ayri bi tane de kasıklarima suruyorum. Tam kilotun bacak kisimlari gelen bolgeye terlemeyi azatti ama en azindan kokmuyir . Demin aklima geldi ulan koltuklatina bile rolon zararli diyirlar hepden  ozel bolge tarafia hassas bolge zarari varmidirki? Bilemedim Varmi biyle bise yasayan cozum bulan. Lazerliyim killi tuylu de degilim 7 24 puri pak bebek gibiyimde:))

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Koku varsa bence bı hastaneye git canım koltuk altı rolonu zaten zararlı hele bı de bikini bölgesine 
(4,158 puan) tarafından
Ya genital koku gibi degil hani ilthap olur akinti kokar falan ya oyle kadin hastaligi kokusu degil ter kokusu gibi kokuyor. Aynn rolon zarrali yani o da bugun geldi aklima
(3,504 puan) tarafından
Bilemedim valla ama bence rolon sürme ya
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Canım onun yerine pudra sürsen daha iyi olmaz mı Dene istersen
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Bir fikrim yok ama ben buna niye güldüm :D Her yer kuru bı orami terliyor değişik geldi 
(4,158 puan) tarafından
Aynn cik terleyen bi insan da degilim he koltukaltim falan kup kurudur oyle hic iz miz olmaz pis ter de kokmam:).   Sinir edio bu koku beni orasi terlio cidden niye oldugunu cizemiyorum. Ki dandik camasirda giymem yuzde 100 pamuk giyerim
0 oy
(3,473 puan) tarafından

Ter götunden cikiyo yani öyle mi :D

(4,158 puan) tarafından
He yaaaa aynn:))
(3,473 puan) tarafından
Ya benim de kuyruk sokumum çok terliyo kasıyorum yara oluyo herkeste  Bi  sıkıntı var :))
0 oy
(435 puan) tarafından

image

casperiye bence bi kadın doğuma gorun derim  kiloluda değilsin oyle çok terliyesin 
(4,158 puan) tarafından
Kiz hic boyle arastirmamistim aklima gelmedi. Dur bakim. Sagolasin.
(435 puan) tarafından
Bak bak canım ihmal etme
(4,158 puan) tarafından
Yok normalde hic terlemem koltukaltimda falan iz olmaz. Spor yaparken bile  terleyemem annem atleti degistirir terledim  hasta olmim diye . ben terlemem spor yaparken bile
(435 puan) tarafından
İşte bu yuzden oşekilde terlemen normal değil canım kadın doğuma gorun bence
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Çok sıcaklarsam ben de terlerim oralardan sms koku olmadı şimdiye kadar hiç. Ter gibi kokuyor diyorsun ter vezlerin orada da aynı şekilde çalışıyor demek ki. Bence sağlıksız bir durum yok rollon çok zararlı ve o bölge daha hassas bir bölge. Ter bezleribi kurutma gibi işlemler var oraya da yapılıyordur belki onu bir araştır istersen 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Kasik terlemesini hic duymadım kız karakterin gibi terlemen de ilginçmiş senin :D
(4,158 puan) tarafından
Kiz karakterimin neyi ilginc:)))
(1,135 puan) tarafından
Cok rahatsın coolsun canım farklısın yani :))
0 oy
tarafından
Bence tam çamaşırın geldigi kisma karbonat surun hem terlemeye hem kokuya etkili olur ic kismina girmezse zarar da vermez
(4,158 puan) tarafından
Onu da denim bakim. Hic google sormak aklima gelmemisti.  Varmis bu durum benim anirmalligim degilmis:)) okuyorum bakim olmadi bi diktora gideyim.  İki cesit ter bezi barmis bi koku yayan koltuklati ve kasiklarda bide koku yaymayan terbezleri. Sanirim benim kasiklardakiler aktif oldu heral :)) koltuklatimda sorun yok
tarafından
Bilgilerin için teşekkür ederim normal durum diye düşünmüştüm  hiç canını sıkma insaellah düzelir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 175 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Merveylmaz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 246 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aslıhanınannesi (2,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 727 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mervela (7,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...