0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bıktım vallahi dayanamıyorum son zamanlarda yani daha önce de tuhaftı ama şimdi onu bacağım a alıp yatiracagim anda ağlama krizi tutuyor gündüz uykusu yok sabah benle uyanıp akşam benle yatıyor ben çok yoruldum artık annelik ten bile soğudum yemin ederim napacam nasıl baş edicem bu çocukla 

8 Cevaplar

0 oy
(746 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında günde bir defa olsun uyuması lazım niye uyumuyor acaba? 
tarafından
Uyumuyor ben artık şaşırdım napacagimi
-Reklam-
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Bay bay denedin mi canım en azından uykuya geçişi kolaylaşır.. 
tarafından
Onu denedim yine uykusu gelmedi
0 oy
(641 puan) tarafından
Yorulsa hemen uyur aslında canım geçicidir belki diş mi çıkarıyor acaba 
tarafından
Yani ondekiler çıktı hepsi ama o normalde de böyle huysuz bir çocuk
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Baybay night damlat tavsiye ederim
(1,248 puan) tarafından
Ayaginda istemiyorsa  yanina uzanbilirsn sende
tarafından
Onuda kabul etmiyor ki zaten öyle uyusa onuda yaparım
(1,248 puan) tarafından
Baybay night damla verebilirsin
0 oy
(1,559 puan) tarafından
O kadar iyi anliyorumki seni ben iki sene benlikten çıktım iki sene geçti ama herşey aynı 
tarafından
Bilmiyorum ister istemez psikolojim bozuluyor artık vallahi
0 oy
(289 puan) tarafından
Valla canım moralini bozmak gibi olmasin ama uyumayan cocuk oyle devam ediyor. 24 aylik gece saat basi uyaniyor kucagimda gezdiriyorum 2 saat sonra tekrar 1 saat uyuyor derken sabahi zor ediyorum. Memeyi biraktir uyur dediler 23. Aylik emmeyi birakti hala ayni sabirla bekliyorum gece kesintisiz uyumasini
tarafından
Buda memeyi biraksada aynı olur eminim
0 oy
(210 puan) tarafından

Sana birşey diyim mi aynı şeyleri ben yaşadım 1 yaş 2 aylıktı uyumuyor ne yapsam neyse doktora götürdüm  öğlen uyukusu yok hocam dedim görseniz nasıl ağlıyor... fatma hoca çok iyi bir doktordur.... ya dedi bu çok meraklı bu merakından uyumuyor.... uyusa güzel olur uyumuyorsa dert etme dedi bende boşverdim... bizimle kalkıp bizimle yatar şuan 4 buçuk yaşında hala öğleyle öğlen çok nadir yatar oda dışarda çok zaman harcadıysak  senin için zor evet ama yapacak birşey yok bazı çocuklarda böyle :D

tarafından
Allah yardım etsin banada vallah katlanmak zor
0 oy
tarafından
aynı benim kızdan bahsetmişsin o da 1.5 yaşında çok zor uyutuyorum ya Allah yardımcın olsun 
tarafından
Seninde yardımcın olsun ne diyeyim Zor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 189 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
11 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervenur (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Papatya.esila (56 puan) tarafından soruldu

381,627 soru

11,424,219 cevap

34,982 kullanıcı

...