0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Rabbim izin verirse yarın taşınıyoruz kızlar. Eşim evde çok eşya var bu nakliyeci evde çok diyip ekstra ücret alır taşımaz vs diyor. Ama söylemiş 3+1 evim her odada eşya var diye. Böyle birşey söz konusu mu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
3.1 den istemez ama 2.1 lerden evde 3.1 lik esya var die istiyorlar 
(1,011 puan) tarafından
Sadece kaç oda diye sormuş birde kaçıncı kat nerden nereye o kadar. Eşimde sorduklarini söylemiş ekstra her odada eşya var demiş. Yaa tek tek koli çuval olunca resmen fazla göründü taşınmak desen çok zormuş bu kadar zor olduğunu dusunmuyordum
-Reklam-
0 oy
(6,239 puan) tarafından
Tabi var oylr birşey ama zaten baştan anlasirken soruyorlar ne var diye
(1,011 puan) tarafından
Sadece kaç oda diye sormuş birde kaçıncı kat nerden nereye o kadar. Eşimde sorduklarini söylemiş ekstra her odada eşya var demiş. Yaa tek tek koli çuval olunca resmen fazla göründü taşınmak desen çok zormuş bu kadar zor olduğunu dusunmuyordum
(6,239 puan) tarafından
Asansör varmi
(1,011 puan) tarafından
Şuan cikacagim yer zemin katta canım. Direk dışarıya çıkaracak merdiven vs yok... Yeni ev ise 5. Katta asansör ile tasiyacaklar
(6,239 puan) tarafından
Eee tamam ekstra isterlerse eşinde yardım eder zemin katmış zaten
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Yok cnm öyle bişey başta ne anlasildiysa o arabasına sigdiyi sürece başka bı masraf çıkaramaz size 
(1,011 puan) tarafından
Yaa hadi inşallah öyle olur zaten gideceğim yer evimden 5 km ötede
(1,189 puan) tarafından
Çok eşya derse eşinde taşımaya yardım etsin odestik desin oldu biti
(1,011 puan) tarafından
Ya zaten biz sırf gardrop ve yatağı kuramayiz diye açıkçası nakliye vs tuttuk. Kayinbabamgilin kamyonu filanda vardı. Bende diyorum ekstra ücret isterlerse onlar gardrobu mobilyayı vs alsın kutuları ben kendim bile götürürüm diye :)  eve fazla masraf yaptık resmen sıkıştık o yüzden yoksa alacakları ekstra 1 2 bine yine bir şey demezdim. İnşallah sorun olmaz bakalım yarın. Eşimde diyor birdaha tabak çanak yok bu ne böyle diye gözüne göründü her şey :)
(1,189 puan) tarafından
Hahaha kız bisye olmaz ne olacak normal yani siz caktirmayin eşyaların fazla olduğunu fazla eşya derseler AA abi bizim arkadasinkjni gorseydiniz keşke falan diyin susaarlar o zmn
0 oy
(1,090 puan) tarafından
eşim nakliyeci ,ev taşıdığı zaman taşınmadan önce sorar ne eşya var kaç oda vs diye . arabaya sığdığı sürece ek ücret çıkarmaz ,ama hamallar çok eşya taşıdıkları için ekstra ğcret ister mi onu bilmiyorum. 
(1,011 puan) tarafından
Sadece kaç oda demiş canım nerden nereye demiş birde kaçıncı kat diye sormuş. Eşimde söylemiş 3+1 her odada esyamiz var diye. Tek tek koli çuval yapınca çok gibi görünüyor resmen . Yani normal bir evde yaşıyorum aslında ama ilk defa tasinacagimiz için galiba o yüzden bilemedik gözümüze çok göründü belkide. Yarın belli olacak bakalım inşallah istemezler
(1,090 puan) tarafından
onlar dolu dolu düşünüp ona göre büyük araba yollarlar merak etmeyin . geçenlerde eşim de ev eşyası götürdü her oda dolu denmiş koliler üst üste kamyona yüklenince ce güzelce dizilince kamyonun yarısı boş bile kalmış.
(1,011 puan) tarafından
Annemde öyle diyor onlar çok düzgün güzel yerlestiriyor sığıyor yer bile kalıyor merak etme diye . Bende pek bilmeyince endişelendim açıkçası ayy çok teşekkür ederim cidden içimi rahatlattin hele ki işin içinde olunca birde siz endişem hafifledi cidden ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.
0 oy
6 cevap 85 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
25 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...