0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Benden ayrılmak istediğine nasıl pişman edebilirim??????? 

15 Cevaplar

+4 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayrılarak ...
(684 puan) tarafından
Aynısını yazicaktim vallaha
(267 puan) tarafından
Çok üzülüyorum ama beni sevdiğini söylüyordu ama seven insan da ayrılmak istemez biliyorum
(1,703 puan) tarafından
Bir erkek sevmiyorsa hiç bir şeyden korkmaz kaybetme korkusu yok ki ayrılsa belki ilerde kıymetini anlar ama o da boş değmez bir erkek için kendini üzmeye
(267 puan) tarafından
Çocuk da var ortada
tarafından
Çocuk varsa var. Çocuk olunca ayrilinmiyormu.
Ayrıl gitsin seni istemeyeni sen niye isteyenin.
Benim kardesimde aynı şekilde oldu. Ama sonradan öğrendik ki başka biriyle görüyormuş beyfendi. Kardesimde ayrılır ayrılmaz sevgilisiyle aynı evde kalmaya basladilar
-Reklam-
0 oy
(656 puan) tarafından
Uğraşmaya değmez bence. Seni mutlu edecek başka şeylerle ilgilen bacım 
(267 puan) tarafından
Anlaşamıyoruz iyide konuşsam ona batıyor
(656 puan) tarafından
O zaman zorlama başı şeylerin bitişi devam etmesinden daha hayırlıdır senin sağlığın açısından da
(267 puan) tarafından
Artık bıraktım ne olacaksa olsun aramıyorum
(656 puan) tarafından
Üzülme Allah hakkında en hayırlısını versin belki barisirsiniz bilemezsin ki ama barismassnizda kimse vazgeçilmez değildir bu hayata bir kere geliyorsun önce sen tamammi
(267 puan) tarafından
Tamam Allah razı olsun
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bacım seni sevmeyeni seni istemeyeni ne yaparsan yap pişman edemezsin çünkü o kaybetmekten korkmaz 
(267 puan) tarafından
Çok üzülüyorum
(1,189 puan) tarafından
Kendi evindemisin yoksa ciktinmi o evden ona göre konusiyim
(267 puan) tarafından
Babamın evimdeyim şuan çocuklarımla
(1,189 puan) tarafından
Ben sana özelden yazacak
(267 puan) tarafından
Tamam
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Neden senden ayrılmak istiyor
(267 puan) tarafından
Konuştum işine gelirse böyle diye cevap geldi sadece başka Bi çaba yok
(1,125 puan) tarafından
Sana çaba göstermeyene sen neden gösteriyosun ki anladığım kadarıyla çok seviyorsun kaybetmek istemiyosun biraz umursama hiç umursamiyomus gibi davran o zaman o sana yönelir
(267 puan) tarafından
Kaç gündür babamlar daym hiç aramadım zaten bende kendş de
(1,125 puan) tarafından
Başkası falan varmı canım suphelendin mi hic
(267 puan) tarafından
Yok şüphelenmedn
0 oy
(812 puan) tarafından
Ayrıl gtsin pişman olur ama son pişmanlık fayda etmez 
(812 puan) tarafından
Brak kendi halıne bosansanda cekişmeli bosan nafaka  açtr sartlarınu söyle  belki hakkında bu hayırlı olur blemeyiz  Allah duzeltsin  yani anne babanın mutlu olmadgı bi evde her gün kavga olan bi evde o cocuklar nasıl mutlu olsun belki hayrlısı budur sende smdı braz kafanı topla düzelir belki pişman olur belki degerını anlar hakkında hayrlısı inşallah
(267 puan) tarafından
Allah razı olsun.2 çocuk var onlara da üzülüyorum yanlış kişiyi sevdiğimiz için kendime de üzülüyorum
(812 puan) tarafından
Üzülme canım alınlarında yazmıyor ne mal oldukları duzelır inşallah rabbim yardımcın olsun
(267 puan) tarafından
Allah razı olsun
(156 puan) tarafından
Benim eşim o kadar düşkün olduğu kızını 1 hafta sonra görmeye geldi. Bu arada mesajla bile sormadı
0 oy
(679 puan) tarafından
Ayrıllll pişman olsa ne olmasa ne bana o kelimeyi kullandıktan sonra ne yaparsa yapsın ayrılırım saten aklında bunu getirmeyen dile getirmez demekki Adam nasıl yaparım diye düşünüyor sen neyi bekliyorsun ayrımısın beraber mı Hla 
(267 puan) tarafından
Babamın evimdeyim çocuklarımla beraber. Üzülüyorum yine de
(679 puan) tarafından
Aman ne üzüleceksin olan Sana oluyor karsı tarafın Umrund olmaz saten olsa böyle yapmaz takma yani ne zaman unutur soğursan ozaman vazgecersıb oda senin elinde
(267 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Ona ihtiyacın olmadığını,dik durusunla çökmezsen belki pişman olur ama çökerek agliyarak zirlayarak olmaz
(267 puan) tarafından
Ağladım adamın umrunda olmadı kaç gündür babamlar evinde ym msj bile atmadı özür dilemedi nasılsın bile demedi çocuklar sa var ortada. Bana merhametsiz. Olduğunu ben ağladığımda devam ederek gösterdi
(6,251 puan) tarafından
Umursamicaksin onu görsen kafanı bile cevirmiceksin sen böyle yaptıkça dahx çok ağlarsın
(267 puan) tarafından
Tamam zaten aramıyorum bende kendi de
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Hiç bişey yapmıycaksin onsuz mutlu olduğunu onun gözüne soka soka göstereceksin gez toz eylen ve asla ona kötü konuşma çocukları isteyince ver  tersleme her zamankinden daha cıvıl cıvıl ol ne olmuş buna desin yani ama barışmak için sen adım atma o atincada balıklama dalma hemen bekle bekleeee böyle böyle olursa olur baktın olmuyor yapcak bişey yok 
(6,512 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(6,251 puan) tarafından
Bak aynen bunu uygulican
(267 puan) tarafından
Allah razı olsun
(6,512 puan) tarafından
Daha 3 gün olmuş bide canım bekle biraz özlesin seni sensizlik nasılmış görsün
(267 puan) tarafından
Öyle yapcm
0 oy
(165 puan) tarafından
Ne kadar kolay ayrıl diyor herkes sanki en ufak tartısmada cekip gidecek gibi cevaplar var çok saçma ya. Dik duruşunla pişman edebilirsin ancak ağlamakla üzülmekle olacak şey değil ağlasan bile belli etmeyeceksin
(267 puan) tarafından
Nr yapmam lazım peki başka öyle görmemesi için
(165 puan) tarafından
Bacım kelin ilacı olsa başına sürermiş :)
(267 puan) tarafından
Duruyoruz daha aramadık birbirimizi
(165 puan) tarafından
Kaybetmekten korkmuyor demek ki
(267 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(4,651 puan) tarafından
İstemiyorsa pişman olmaz. Hic bisey yapma bence
0 oy
(362 puan) tarafından
Ayrılmayarak pişman edeceksin:))
(267 puan) tarafından
O nasıl olacak kendi ayrılık lafı etti ama
(362 puan) tarafından
Etsin her ayrılalım diyen ayrilarsa ooo işimiz var belki sorunlar konuşarak çözülür canim konuş anla ne derdi var onu öğren
(267 puan) tarafından
Konuştum çok hemde ters cevap veriyor insanca konuşmuyor
0 oy
(285 puan) tarafından
3gün olmuş kısa bir süre.. Arayıp sorma onu hiç üzülmede dava açmayada koşma sadece bekle.. Seni sevyor sensiz yapamaz illaki gelcek böle düşün :) elbet gelcek 2çocuk var ortada kolay mı öyle anlasamıyoz dye boşanmak.. Anlasamyorsanız 2çocuk yapmasaydınız o zaman. Çocuklarınla ilgilen gez toz süslen püslen mutlu olacagn şeyler yap gelirse gözlerin şiş görmesn seni :) sonra derki bensiz yapamaz buuu dahada üstüne gelir iyce salar evliliği.. Dik dur ve gülümse :) Boşanamaz gelir merak etme 1ay süre ver ona kendne 1ay sonra hiçç aramaz sormaz gelmezse falan git aç davayı mahkeme kagıdı gitsin.. Sakın arama sen mesajda atma sakın agırlgını koy madem gittin o atsın ilk adımı sabırlı ol ve bekle üzülmede.. Ortada birşey yok çnkü barısırısınız uzun oldu kusura bakma:) 
(267 puan) tarafından
Yok ne kusuru uyuyamıyorum bile can sıkıntısından bekliycem nr olavajsa görecz
(285 puan) tarafından
Hiç sıkma canını oluruna bırak.. Yaşadım bende aynı şeyleri o yüzden öyle söylüyorum.. Dönüp dolaşıp gelecek rahat ol :)
(267 puan) tarafından
İnşallah Allah hidayet versin
(285 puan) tarafından
Yuvasnın kıymetni bilmeyi nasip etsin rabbimmm.. Bütün evlilere
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Bu düşünceden çıkarak... 
(267 puan) tarafından
Çıktım
(130 puan) tarafından
Senin son durum ne oldu
(267 puan) tarafından
Hala konuşmuyoruz
(5,654 puan) tarafından
Neden ayrılmak istiyor peki özel değilse
(267 puan) tarafından
Anlaşamıyoruz
0 oy
(156 puan) tarafından
En büyük ceza unutmaktır demişler. Unutmadan da hiç umrunda değilmiş gibi hayatına bakacaksın senin için bir önemi yokmuş gibi 
0 oy
(492 puan) tarafından
Sende ondan ayrilarak 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 388 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 422 göst.
0 oy
4 cevap 241 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nz_00 (50 puan) tarafından soruldu