0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Öncelikle ben doğum yapalı 2 ay oldu. Lohusaligim 17 gün sürdü. 40 çıktıktan sonra afedersiniz cinsel ilişkiye girdik eşimle. 1- 2 damla kadar kaçamak olmuş ondan hemen sonra adet gördüm. Adetim biteli 10 gün oldu midem bulanıyor hamile olabilir miyim? 

5 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Adetin daha yeni bitmis cnm öyle bisi olamaz  
(58 puan) tarafından
Korkuyorum. 40 bittikten hemen sonra ilişki oldu. O arada kaçamak olmuş eşim söylemedi korkudan. 50 sinde adet oldum. Şuan 2 aylık. 10 gün oldu midem allak bullak
tarafından
Ustune gormekde yogun adet kanamasi gibi olmaz adet kanamasindan kolaylikla ayirt edilir
(341 puan) tarafından
Yani dogumdan sonra bi ara bendede oldu bide ben sezeryanliydim cok korktum annem gile gidince midem cok bulandi sonradan anladimki hamileligimde tiksindigim kokular hala da kalmis bende pantene kokusu gelince halada midem cok bulanir .. ama sanmiyorum ya daha adetine hemen hemen 18 gün falan var
(58 puan) tarafından
1 hafta oldu ama çok geldi normalde adetim bu kadar olmazdı. 3 paket ped bitirdim gece pedi olduğu halde taşıyordu
(58 puan) tarafından
Ama ben hiç bir şeyden tiksinmedim ki. Benim 1 haftadır midem bulanıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ustune gormus olabilirsin ben de beklemedeyim ama bizim daha buyuk bir kaza oldu ertesi gun hapi aldim bakalim ne olacak
(58 puan) tarafından
Ben bide sezeryan oldum. Allah belamı vermesin kızım daha minicik ne *** yicem bilmiyorum
0 oy
tarafından
kuzum.belki adet kanamasi degildir adet saniyorsundur ....17 gun kanaman surmus az surmus.....
(58 puan) tarafından
Evet çok az oldu. 10 gün yoğundu 7 gün az az leke lekeydi. 40 çıktı hemen ilişki oldu. 50. Gün adet oldum. Şuan tam 2 aylık oldu 10 gündür bitti ama çok korkuyorum çünkü midem bulanıyor 1 haftadır
tarafından
bi test yatir dicem ... hamile kalma ihtimali yuksek ama ... benim bi arkadas 40 i cikar cikmaz esiyle iliski oldu hemen hamile kalmisti kucahimda 40 gunluk bebekle  hamile kaldi
0 oy
tarafından
Adet olmuşsun canım hamile değilsindir 
0 oy
(161 puan) tarafından
Yani korkutmak gibi olmasın ama bnde aynen yaşadım ve şuan hamleyim. Adet olunca sevindm çocuk yok diye megersem üstüne görme olmuş..adetim 2 gün surdu ve açık pembe rengindeydi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.

381,361 soru

11,417,368 cevap

34,968 kullanıcı

...