0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (3,770 puan) tarafından
Annem kalp krizi geçirdi şükür iyi 1 hafta oldu .beni köye getirdi annemin yanına .burada bı işi vardı iki gün oraya gidiyordu cenaze olunca  bir gün gidemedi .ertesi gece hiç haber vermeden sen eve dön  .öğlen aradım cokmu acil dedim sanki hep böyle iş denince haber vermeden gidersin .Benim stres mi yoksa hamilelikmi bilemiyorum 1 ay olacak adet olmayı karnım ağrıyor .babamın arabası yok hemn acele edip gitmeseydin hastaneye giderdim dedimm .ozmn gelip alayım diyor ben  onumu kastediyom dedimm.is ne yapayım diyorr iyi bişey demiyorum tamam dedim kapattım.is den umursamazlikmi daha bı kere aramadii .halsizim dedim mesajda ikinci düşünmekle hata ettim yaa hadi hayırlısı 

Bnde aramiycamm..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bişi demeden dönulur mu ya ayıp etmis
(3,770 puan) tarafından
İşde 1 aydır adet olmadım değilimdir umarım hamile .daha hala sormuyor ne yapiyon nasilsin diyee
tarafından
Allah Allah o nasıl iş ben çözemedim. Sende arayıp sorma o zmn.
Niye hiç arayıp sormuyorsun deyince ne diyor
(3,770 puan) tarafından
Bnde mesaj filan atmiyorum arimiyorum kendi aklı basina gelsin şuan baba destek olması gerek ama kendi aleminde calismaaa denince böyle
tarafından
Ama çalışma derken sanki bana çok önemli bir yerin CEO su.
İnşaat işçiliğinin ne bu kdar alel acele gidecek işi olurki
(3,770 puan) tarafından
Bnde bı yere bağlı değil onun için bu kadar canım sıkıldı . hastaneye götür beni neyin neoldigi anlayim git sonra annem bırakıp gidemem hasta haliyle memleketde
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Olayı dramatize edip kendinizi üzmeyin.  Arayın sorun eşiniz işte ya yabancı mı 
(3,770 puan) tarafından
İnsan haber verir bnde el değilim demi herkes eşinden haber verir iki kelime deme gereği bile niye duymuyor
(2,729 puan) tarafından
Sen kafasına sokacaksın zorla belli ki sorunlu eşin
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Şimdi gelir seni suçlayan linç tayfası ama tek suçlu kocan sen bu konuda ses çıkarmadıkça o daha çok yapacak o yüzden kesinlikle kırıldığını belli et susma 
(3,770 puan) tarafından
Ettim niye haber vermeden gidiyorsun hastaydım hasta bari getirmeye gelseydin dedim .ne ypayim iş olmadan olurmu diyor
(1,937 puan) tarafından
Tam bir ökü.z Allah ıslah eylesin dik dur canım anlasın
(3,770 puan) tarafından
Aynn okuz
0 oy
(355 puan) tarafından
Hayatım Allah yardımcın olsun inşallah seni anlamaya çalışır... Aynı pencereden bakmak önemli e malum seninde desteğe ihtiyacın var 
(3,770 puan) tarafından
İlk kendime yaptım bunuda.isteyene kadar yapmam diyodum daha test yapmadım eğer ogrenirsem soylemiycem zaten
(355 puan) tarafından
Ay aldırmican demi söyleme bilmesin gönlünü alana kadar da ya da söyle tavır yap
(3,770 puan) tarafından
Yok canimn aldırmam benim yavrum sonucda
(355 puan) tarafından
Allah gönlüne göre nasip etsin canım varsada sağlıkla kavuşun inşallah
(3,770 puan) tarafından
Aminn cnm
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Bacım iş yeri mecburu biraktiysa adam napsin da insan bi arayıp haber vermez mi bi mesaj yazmadı kaç dk acil gitmem gerekti ilk fırsatta doncem diyebilirdi 
(3,770 puan) tarafından
Aramiycam kendi aklına gelene kadar test yaparsam da soylemiy cem gebe oldugimu
(7,210 puan) tarafından
Asilsoyle vicdan yapsın ben sana doktora gitcem dedim sen iş dedin kayboldun doktora gidemedim şimdiye bi dünya vitamin kullanmam lazımdı belki tarama testi falan yapılacaktı belki başka testler yapılması lazımdı bu çocuğa bişey olursa gösteririm sana de vicdan yapsın
(3,770 puan) tarafından
Aynn o aklımda diyeceklerim zaten bı öğreneyim olup olmadiginida
(7,210 puan) tarafından
Yoksa bile şöyle bu kadar adetim gecikti doktora goturmedin belki vardı vitamin falan kullanmam gerekiyor kullanmadim diye tutunamadı de vicdan yaptır bacım başka türlü yemezsin erkeklerin vicdani en hassas noktaları
(3,770 puan) tarafından
Bı öğreneyim zaten doluyum neler diyecm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 241 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Senem0880 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 267 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 422 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
27 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu

381,393 soru

11,418,124 cevap

34,973 kullanıcı

...