0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Yeni evlendi 20 yıllık arkadaşım, 3 ay anca olmuştur. Sürekli görümcesi,  kaynanası misafirlige gelip şöyle giyin, böyle hareket et diye karisiyorlarmis. Akşamları da haftada 4-5 gün emrivaki yemeğe geliyorlarmis, damat durumun farkinda degil ya da görmezden geliyor, normalde görmezden gelecek biri de değildi, arkadaşıma karsi centilmen anlayisli değer veren biriydi, ayrica bu kaynana ve görümce arkadaşimla başbaşa kaldıklarinda yemegi sofrayi elestiriyorlarmis, kız hizmetciye dönmüş, iliskilerine karismayi dogru bulmadigim icin karismadim şimdilik ama siz olsaniz ne yapardiniz. Kocasına da şikayet etmemiş yeni evli oldukları için üzmek istememiş durumu anlatıp. 

Çok bitkin görünüyordu, depresyona girmez inşallah diye dua ediyorum. 

İçimde büyüdü paylaşmak istedim.

6 Cevaplar

0 oy
(6,756 puan) tarafından
Arkadaşında sinsiye oynasın birşey yapicagi zaman aaa anne bak siz böyle dediniz böyle yapıyorum vsvsxsvsv derken yavaş yavaş kocasına açsın 
(582 puan) tarafından
Beceremez ki öyle şeyleri, hayatımda gördüğüm en saf insan.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla açık açık kocama söylerdim. Gelin söyleyince kötü olurda oğlu söyleyince alınmaz kaynana.

Bu kadar sık gidip gelinir mi o neymiş öyle
(582 puan) tarafından
Bence de doğru değil, kızcağız hayatımda gördüğüm en saf ve iyi niyetli insanlardan biri. Çok iyi suistimal ediyorlar.
0 oy
(582 puan) tarafından
Neden uyarı aldım acaba? Şaka mısınız siz?
tarafından
Soru başlığını değiştir. Ondan olabilir. Postun kapanabilir
(582 puan) tarafından
20 yıllık arkadaşımı anlattım, ne yazayım başlığa?
0 oy
(48,961 puan) tarafından
bazısının kocasi ne kıymetli uzulsun soylesij
(582 puan) tarafından
Herkesin kocası kendine tabiki kıymetlidir. Kıymeti yoksa problem vardır
(48,961 puan) tarafından
kendisinden kiymetli değil ya soylesin
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kocasına söylemeli 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Yeni evli onlar acık naz yapsın kocasına baş  başa  kalamıyoruz  seni özlüyorum heyecanımız kaçtı

Falan desin yorgunluktan yaramazlık bile yapamıyoruz konuş annelerle desin kocayı kandırmaya ne var böyle akıl ver sen ona

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 260 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Merbe9097 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 680 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Erdeminn annesiii (15 puan) tarafından soruldu

384,819 soru

11,510,772 cevap

35,171 kullanıcı

...