0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,017 puan) tarafından
Kızlar biraz daha ileride kendime küçükte olsa sorunsuz beni götürebilecek bir araba almayı düşünüyorum ehliyetimde var çok şükür tek sıkıntım şu ki eşim yanımda değil o biliyor arabayı benim ehliyetim olsa da sürmeyi biliyorum sadece kaputudur suyu bitmiştir hiç anlamam özellikle sanayisi ötvsi bilmem nesi falan filan hiç anlamam yani eşim olsa yapabilir çevirebilir bu halde alsam mı bilmiyorum lazımda oluyor bana bebeğim olduğundan en ufak market şeyine bile bebek arabasıyls hem uzak hemde eziyet oluyor arabam olsa 5 dk o da rahat eder bende bilemiyorum çok kararsız kaldım şuan piyasadaki arabalar da çok pahalı benzinde aynı şekil ama düşecek değil dahada çok yükseliyor her geçen gün herşey sadece bunlardan korkuyorum tek başına araba kullanan becerebilen varmı ya da ben yapabilir miyim sizce nasıl döndürürüm merak ediyorum? 

3 Cevaplar

0 oy
(4,153 puan) tarafından
Canim onlari dert etcek bise yokki. Belli oeriyotlari zamanlari var. Giturursun yaparlar herkesin esi babasi falan yokki.  Nebilim benzin aldihim yerdeki pompaciya desem bile su basar hava basar. Tekerlere. Muayenesi falan da periyotlari belli.  Randevu alir giturursun. Sen goturmessen kardesin falan varsa erkek o. En olmadi komsuna komsunun esine dersin o goturur.  Nebilim halledilir seyler onlar
(1,017 puan) tarafından
Demi canım ya şuan değilde belli bir süre sonra almayı düşünüyorum o zamanda kendi memleketimde olucam babam yardımcı olur şuan alamıyorum çünkü izmirin trafiği çok kötü kaza yapmak çok kolay yani burda
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından

Canım ne var  bi erkek yapabiliyosa sende yapabilirsin. Allah ikinizede aynı aklı vermiş yapamam edemem diye kendini korkutma. Bilmediklerini sorar öğrenirsin kesinlikle al. Ben bi ara araba gruplarına erkek ismiyle kaydolup arızaları sorup öğreniyodum arabalar hakkında  çok bilgiliyim:D

(1,017 puan) tarafından
Aslında biliyorum ama detay kısmını bilmiyorum çok istiyorum arabamın olmasını öyle böyle değil bi max. 10 aya alıcam canım izmirdeyim şuan trafiği çok kötü kendi memleketimin trafiği herşeyi iyi orda alıp kullanmayı düşünüyorum ya da hemen alıcam kenarıda kalıcak kalırsa bir sıkıntı olurmu ki
(868 puan) tarafından
Bekleme 10 ay sonra 5 katı artar alacağın araba bak biz 214 bine araba aldık 6 ayda 400 bin oldu düşün yani
(1,017 puan) tarafından
Demi valla doğru diyosun beni gaza getirdin kız bakayım hemen 1 senedirli ehliyet aldım kullanayım bari temiz birşey almayı düşünüyorum sürekli rahatsız etmesin hangi model aldınız siz canım banada fikir olsun güzel mi
(868 puan) tarafından
Ford fiesta aldık. Önceliğin Volkswagen Ford Toyota olsun bu arabalar gerçekten çok sağlam. Fiat Renault Hyundai gibi arabalara pek yanaşmanı tavsiye etmem. Özellikle fiat asla alma dünyanın en çok şikayet alan araba markası. Mutlaka ekspertiz yaptır kaputu tavanı şase direkleri işlemli değişmiş arabalara yanaşma.
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Elektrikli minik bisey al 0 dert tasa
(1,017 puan) tarafından
Kız beni yolun ortasında koyuverirse nerden bulucam elektriği d.
(2,393 puan) tarafından
Kız onla şehir dışı yapamazsın zaten benzinliklerde var şarj yeri sehir içi rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 292 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
10 cevap 207 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu