0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (2,416 puan) tarafından
Bizim ikinci evliliğimiz ilk başta eşya almadık durumumuz yoktu şuan biraz iyiyiz eşim götürdü mağazaya istediğini al dedi bende çocuklara yatak alalım dedim aldık petli guzel birde dolap aldık.sabah yataklar geldi oda küçük daraldı yataklarla büyük kızim diyor bu evde hiçbir şey güzel olmaz küçük ağlıyor .babaları ne nafaka veriyor ne arıyor ne soruyor zamanında hep kalitesiz şeyler aldı bu yıl daha ikinci el telefon almış ona hiç laf eden yok ben onlar eski eşya kullanmasimlar diye fedakarlık ettim bende kendime alabilirdim babaları gibi kendi hayatımı yaşayabilirdim bı teşekkür bile etmediler çok kırgınım çok 

7 Cevaplar

+2 oy
(810 puan) tarafından
Şunu bilir şunu söylerim evlat candır ama malesef yarın birgün kıymet bilmeyecek o yüzden evlat için bile olsa bazı kadınlar var ya çocuğum için çekiyorum diyen değmez öncelik herzaman kendimiz olmalı yeri gelince evlattan bile hayır yok cunku
(2,416 puan) tarafından
Çekmek değil yani ben mücadele ediyorum bırakmadım onları babası gitti bekar gibi takılıyor tabiki evladım ama ona hiçbir şey demeyip beni suçlamaları memnun olmamaları üzüyor beni
tarafından
E napsin şimdi . Çocuklarına yatak almasin mi. Kendisine mi alsın once.
Kusura bakmada çok saçma bir düşünce.
(810 puan) tarafından
Papatyaca tabiki alacak benim anlatmak istediğim şey çok başka birşey yani hani diyorlar ya bazı kadınlar imkanım var ama eşini çocuklar için çekiyorum diye ona diyorum ben öncelik kendin olmalı diye genel yani
tarafından
Evet o konuda haklısın.
-Reklam-
+1 oy
(3,324 puan) tarafından
Olay ev degil seni paylaşmak istemiyor
(2,416 puan) tarafından
Burası benim evim değil diyip duruyor çok moralim bozuluyor
0 oy
tarafından
Nafaka niye vermiyor 
(2,416 puan) tarafından
Çalışmıyor gösteriyor kendini bende ugrasmadim onunla sorumsuz biri zaten
tarafından
Ugrasacaksin kendin için değil çocukların için Allah korusun ama suanki esin çocuklara bakmıyorum almıyorum yapmıyorum dese çocukların bi güvencesi var mı o nafaka çocuklarının garantisi
0 oy
(1,608 puan) tarafından
Kaç yaşında kızın canım
(2,416 puan) tarafından
Büyük yirmi küçük onalti
(3,614 puan) tarafından
Ohoo akillari da eriyo buyukler yani cocuk değillerki artik cocuk olsa dusunmez normal anne baba gibi trip de atar tavir ds yapar cunku o aile duzenini ister ama seninkiler buyuk keske almasaydin madem ya bi yere universiteye gidecek gitsin bi de çalışsın orda kendi harcligini kazansin ya da evde calissin kendi alsin o zaman. Al karsina konus
0 oy
tarafından
Anlayamadım ben kızlar senin öz kızın mi yoksa 2.esinin mi?
0 oy
(7,743 puan) tarafından
İki kız çocuğu ile de yeniden evlenmek cesaret ister ben on senedir ayrıyım 15 yaşında benimde kızım tek başıma bu yaşa getirdim ikinci evliliğe hiç cesaret edemedim bizim aldığımız kararlar onları da ilgilendiriyor işte maalesef.
(7,743 puan) tarafından
Onun için mi mutsuz kızlarınız belki de kendinizi avutuyorsunuz.
(2,416 puan) tarafından
Haklısın begonya adam beni aldattı  ben dizimi kırıp oturmaliydim yada ne haddime tekrar evlenmek duracaktim bekar herkesin üzerimde söz hakkı olacaktı bugün kapımı babalarının düşüp kalktığı adamlar calacakti ertesi gün kızıma laf atacaklardi ben kendimi avutuyorim bu şekilde teşekkür ederim
(7,743 puan) tarafından
Kızların la beraber yola devam etmekte bir seçenek olabilir di bütün bekâr anneler gibi ama pardon bir erkeğe sığınmak daha kolay tabi başımda bir erkek olsun da önü ardı önemli değil.
(7,743 puan) tarafından
Ayrıca her bekâr annenin üzerinde kimsenin söz hakkı olmuyor bu size özgü bir durum sanırım ben on senedir bekâr anneyim kimsede tek söz etme cesaretini gösteremedi bu sizin duruşunuzla tavrınızla alakalı bir durum.
(1,626 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Davulun sesi uzaktan hesabı. Herkes kendi yaşadığını kendi bilir
0 oy
(2,737 puan) tarafından
Çocukları asla mutlu etmeye çalışmayın. Mutlu olmazlar. Ellerindekiyle mutlu olmayan insan da hiçbir şeyle mutlu olamaz. Çocuklara sevginizi verin onalra yetip de artıyor. 
(2,416 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili bir soru bulunamadı

397,028 soru

11,875,099 cevap

35,990 kullanıcı

...