0 oy
1,181 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Olmuyir yapamiyorum.. Aile olamiyoruz.. Bugune kadar yazmak istemedim ama icimi dokecek baska yer yok. Aileler yuzunden bitiyor evliligim.. Annem esime agiza alinmayacak hakaretler etti onun ailesi bana yapilmayacaklari yapti. 3 gunluk lohusayken sinir krizi gecirdim biliyor musunuz ? 2 defa bana bitti sadece zaman donduruyoruz son belli dedi. Ben onu boyle severken kimseyi umursamazken yaninda olmak isterken o kafasinda bitirmis bile.. Bende uzatmaya gerek yok bosanalim o zaman dedim.. Sordum ona 2 seven insani annesi teyzesi babasi ayirir mi dedim evet dedi.. Ben hic bir sekilde ondan ayrilmayi bile dusunmezken megerse o günlerdir bunu düşünüyormuş.. Yapamadim kizim benle ayni kaderi paylasmasin babasi buyumesin istedim ama olmadi.. Bu gidisle bosanacagiz galiba.. Aramizda hic bir sorun yok benim ve onun ailesi yuzunden.. bitiyor.. Ama ben gozlerinden anliyordum bana olan sevgisinin bittigini.. daha 27 gunluk bebegim var ne yapicam bilmiyorum..

31 Cevaplar

+1 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm bos ver otur yerine lohusasin sen şimdi normal bunları düşünmen hemen bitirme konuşma eşinle uzak dur biraz zamana bırak cnm oda ailesiyle senin aranda kalmış  sıkma canını biraz eşini kendi haline bırak o daha gözünü açmadı dur babalığa alışmaya çalışıyor oda 
(1,082 puan) tarafından
Ben ona kac defa kinustum ozurler diledim ama olmuyormus demekki
(2,564 puan) tarafından
Olur cnm sabret yuva kurmak zor bozmak çok kolay eşinle aranda sorun yokmuş şükür sabret cnm biraz uzak dur konuşma kendine gelir oda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzatmaya gerek yok kubracim . Bebeğin babasız buyumesin diye sağlıksız ortamda mi büyüsün.  Öyle ortamda buyuyecegine babasız büyüsün en iyisi . Tek kanatlı kuş uçmaz . Tek taraflı sevgiyle de evlilik yürümez . En iyi kararı vermişsiniz  canım hakkinizda hayirlisi olsun inşallah 
(1,082 puan) tarafından
Sagol.. hayirlisi olsun
0 oy
tarafından
Canım sizin sorununuz aıleyse uzak dur bır sure ve evde dua falan okut geçen sefer biri yazmıştı aradakı sogukluğa iyi gelmiş dua hergun dinlemiş falan bi dene lütfen Alalhım yardımcın olsun
(1,082 puan) tarafından
Kaynanamla bir oturuyorum ister istemez soeun oluyor.. kendi annemlede kanli bicakli
tarafından
Annen neden oyle pekı
(1,082 puan) tarafından
Durmuyor susmuyor bilmiyorum
0 oy
(349 puan) tarafından
Bıtmez ınsallah uzulme aynı durumdayız bızde bıtmek uzereyız dua et Allah kotulere fırsat vermesın aklını basına alır ınsallah uzme kendını doner gerı sana
(1,082 puan) tarafından
Allah zeninde benimde cumlemizinde yuvasini korusun
(349 puan) tarafından
Amın ınsallah
0 oy
tarafından
Imkaniniz varsa uzak biyere tasinsaniz . Belki aileden uzak olunca karışan olmaz . Bilmiyorum ne diyeceğimi.  Boşanmak deyince için sizliyo 
(1,082 puan) tarafından
Kalbim dagildi resmen..
0 oy
(658 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı olsun gülüm üzülme sütün çekilmesin keşke aileler anlaşmanın bir yolunu bulsaymış :'(

(1,082 puan) tarafından
Annem susmuyir devamli hakaret ediyor.. Onun aileside beni hice sayoyir
(658 puan) tarafından
Ahh bu analar millet kaynana dan çekiyor sende az nandan Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Evlilikler hep 3. Kişiler yüzünden biter sende o da ailenizle afanıza mesafe koyamazmısınız :/
(1,082 puan) tarafından
Ben bir oturuyorum.. Annemde devamli mesaj atip arayip ona hakarer ediyor durmuyor
(1,025 puan) tarafından
Annen neden böyle yapıyor uyar keşke ayrı eve çıkma imkanınız olsa
(1,082 puan) tarafından
Kac defa uyardim
(1,025 puan) tarafından
Suç birazda annende hiç bi erkek kaldıramaz bunu Allah yardımcınız olsun düzelir inşallah dua et canım
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Oy kuzum kıyamam niye böyle yapıyorlar size yuvanızı yıkıyorlar çabala yavrun için dayan kuzum herşeyi herkesi boşver tıka kulağını duyma canım 
(1,082 puan) tarafından
Ben tikiyorum ama o hep onlarin laflari hareketlerinde
(4,759 puan) tarafından
Karşına al konuş yazık Yapma etme yavrumuz var de kuzum
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun o kocanı da onun ailesini de Allah islah etsin. 

Çok zor Bi durum ya gerçekten. 
0 oy
tarafından
Maalesef bitirir. Keşke o da biraz dik durmak direnmek isteseydi de tutup ailesini uzaklaştırsaydı. Bir süre keşke aileler ile hiç görüşmeyi baş başa kalsanız, imkanınız varsa biraz bir yerlere kaçsanız. Belki iyi gelir. Dur bakalım gün doğmadan neler doğar 
0 oy
tarafından
Allah hakkınızda hayırlısını versin kendini üzme  hersey olcagna varır canm Madem  esinde bitirmiş uzatma  zamana brak bakalmm.. 
0 oy
tarafından
Hakinizda hayırlısı olsun kuzum 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Esin senin yanijda olsaymis keske uzuldum ya hakkinda hayirlisi neyse o olsun allh yardmcn olsun huzurun olmayinca zor
0 oy
(161 puan) tarafından
Keşke o üçüncü kişiler dahil olmasaydı evliliğinizee.uzağa gitseydinz çok uzağa tlfnla bile ulasamayacaklari bı yere. Ben anlamıyorum bunları zaten yuva dağıtmak hoşlarına mi gidiyor ! Boşver cnm üzme kendini,bebegini dusun...Rabbim hayirlisini versin sana gerçekten çok üzülüyorum böyle eşlerin aralarındaki sorunlara keşke herkes anlaşabilse
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Canım lohusa halinle bir de boşanmayı mı düşünmüş eşin?Siz mutluysanız uzaklaşın ailelerden oturup iyice bi konuşun şuan psikolojin iyi değildir erken karar vermeyin
0 oy
(106 puan) tarafından
Canim evinizi ayirma sansiniz yok Mu Aillerle olmuyor nedense herseye burnunu sokuyorlar Aile kurmak da sürdürmek de kolay deil Allah yardimcin Olsun Ama bence esini seviyorsun ve de ailelerden baska sorun yoksaa oturup Bidaha sakin sakin konusun 
0 oy
tarafından
Annen neden öyle eşine sitem etti canım 

Bak sana bişi diyim koca kötü baba evinden iyidir derler bence eşin seni seviyo aileler dolduruyo olabilir kendi de kabullenmiş bunu yani 

Sebep ne bilmiyorm ama kjcuk bebeğin var eşin sana kötü bişi yapmadiysa oturun konuşun derim
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Canım çok zordur biliyorum ama aynı evde yaşıyorsanız kabul ederek gittiysen kayınvaliden de iyi bir insan değilse kocanla mutlu olmak için sabredeksin Emin’im zordur ama yoksa işte böyle sonuçlar doğuyor 

Ufacık bebeğiniz var kocanı da seviniyorsun size yazık olacak 
0 oy
tarafından
üzüldüm canim al karsina tekrar konus ikinizde ailelerinize mesafe koyun gerekirse bir süre görüşmeyin. ikinizin ailesindw evinize gelmesin bir sure herkes kendi ailesine gitsin ozlediginde. yazik ucuncu kişiler yüzünden bitmemeli
0 oy
tarafından
Canım insallah düzelir sorunlarınız. Lohusa halinle düşünme bunlari. Rabbim hayırlısını versin.

İlgili bir soru bulunamadı

379,448 soru

11,358,244 cevap

34,833 kullanıcı

...