0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,722 puan) tarafından
Kızlar 37+3 hamileyim akşam 9 dan beri karnım kasılıp duruyor ve git gide artıyor. Canım yanmıyor belimde hafif bir ağrı var. Bebek Bi yerde toplanıyor sanki karnımın Bi kısmı taş gibi oluyor sonra gevşiyor ve yine aynı. Doğumun belirtisi olabilir mi bunun dışında su nişan gibi Bi belirti yok

7 Cevaplar

0 oy
(10,784 puan) tarafından
Vallaha canim artık vakitleri de geliyor.olabilir açıkçası.yattiginda ağrı geçiyor mu
(5,722 puan) tarafından
Yok hiç geçmiyor saat 9 dan beri oluyo böyle. Şimdi sıcak suyla yıkandım hala aynı. Belim iyice ağrımaya başladı ama
-Reklam-
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Canım play store den kasılma sayar indir kasılmalarının süresini ve aralıklarını takip et 
(2,040 puan) tarafından
Eğer aynı dakikalarda geliyorsa ve şiddeti artıyorsa doğum sancısı dur
(5,722 puan) tarafından
Kasılmalar geçti sancılar başladı hafiften şimdi acile gidicez bakalım
(7,928 puan) tarafından
Hafif sancı ile acile mi gidilir bacım yatırırlarsa çok çekersin ayrıca doğum sancısı kasılarak olur kasılır bebek sancı girer geçmez
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Ağrın gecmiyosa doğumun başlamıştır 
(5,722 puan) tarafından
Agrı geçti sancılar başladı hafiften şimdi acile gidicez bakalım
(7,358 puan) tarafından
Git canım  bi kontrol ederler
(7,358 puan) tarafından
Ama ben böyle gitim ağrım var diye baktılar etiler ağrı cıkmamıştı suni sancı verdiler öyle doğurdum sabah gıtım akşam doğdu 39 da doğurdum ben
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Sabaha dogurmasan gel yanıma canim bnde 37 4 de r. Cumu böyle doğurdum 
0 oy
(320 puan) tarafından
Belde geliyorsa olabilir çok yormayın kendinizi
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Olabilir canım haftan büyük.. sancın düzenli mi
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Doğum oldu mu acaba 
(3,345 puan) tarafından
Bnde bunu merak ediyordum canim özelden yazdım bakalm görürse yazar
(5,722 puan) tarafından
Şimdi gördüm mesajını canım. Doğum olmadı henüz gece geldim doğumhaneye aldılar serum verdiler nst bağladılar sancı var 40 larda ama açılma hiç yoktu. Biraz uyumuşum serum da bitmiş sancım geçti normale döndüm şuan servisteyim kontrol altında. Ama bebeğin gelmeye niyeti yok sancım hala cok az Bi değişiklik olmadı geceden beri
(2,040 puan) tarafından
Doğuma hazırlık sancıların başlamış doğum sancısı çok artar ve aynı dakikalarda gelir
(5,722 puan) tarafından
Evet öyleymiş galiba ama beni doğum başlamadan niye doğumhaneye yatırdılar anlamadım sabaha kadar psikolojim bozuldu geldiğime pişman oldum hastaneye. Neyse ki şimdi iyiyim saolun merak edip düşündünüz için
(2,040 puan) tarafından
Sancın artarsa diye takip etmişlerdir o yüzden sancın düzenli gelince git hastaneye yoksa zor oluyor alt muayene filan yapıyorlar boşuna canin yanıyor dakika tut hatta sayaç var şimdi hep aynı gelir ve artar geçmiş olsun Allah bir avazda kurtarsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Dndaydnl (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...